* Recent Posts

Re:@pump_upp - best crypto pumps on telegram ! od AdnanS2024
[Březen 18, 2024, 06:00:50 pm]


Unleashing Your Salesforce Potential: A Beginner's Guide od Joseph771
[Březen 17, 2024, 10:31:08 pm]


Topic No. 52703302 od GeorgeGaste
[Březen 17, 2024, 06:09:43 pm]


Topic No. 43843519 od GeorgeGaste
[Březen 16, 2024, 10:10:03 pm]


Elevate Your Workouts with Bartie Musa W.A.R.: The Fun Way to Fitness od Joseph771
[Březen 11, 2024, 03:13:48 pm]


اعتماد العزل od mostafashaban
[Březen 07, 2024, 10:34:54 pm]


Re:Transform Your Vision into Victory with Instagram Marketing Strategies od wreker
[Březen 05, 2024, 12:50:10 am]


Re:اجتياز العزل od wreker
[Březen 05, 2024, 12:48:46 am]


Re:Preparati e vai con Xmaglie od wreker
[Březen 05, 2024, 12:47:23 am]


Re:عوازل الخليج od wreker
[Březen 05, 2024, 12:45:56 am]

Autor Téma: Metareport WILD  (Přečteno 85007 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Divobij

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 725
Metareport WILD
« kdy: červen 29, 2017, 12:26:43 am »
Wild formát je ta správná divočina. Zde opravdu můžete narazit na kdeco. To, že Blizzard věnuje wildu pozornost, se projevuje větší stabilizací mety i v rámci wildu. Navíc díky některým kombinacím jsou zde věci jako Quest N'Zoth Reno Kazakus Priest viable a přitom hodně zábavný. Toto prostě na standardu nejde. Hlavní zásadou je, že musíte být připraveni opravdu na všechno a je mi 100% jasné, že ani mým krátkým výčtem decků se prostě nepokryje všechno.

DRUID - Egg Druid vede nad Jade Druidem, bohužel tu máme renodecky a controly a tak jsou druidi slabší tier volbou, zejména jade protože Egg Druid poráží piráty a tak je na vyšších rancích oblíbenější protože piráti jsou prostě všude
HUNTER - má smůlu i zde a do top tierů se nevchází, vše je to zejména o Midrange Hunterovi, ale jsou tu i větší divočiny a experimenty jako třeba N'Zoth Midrange Hunter apod.
MAGE - Renomage vede, ale opět jsou tu divočejší variace jako Sjow's Reno N'Zoth Mage
PALADIN - midrange paladin nasbíral za ty roky obrovské množství karet, které dokáží generovat Silver Hand Recruit tokeny a vylezl z toho pořádně nebezpečný Recruit Paladin, který boří veškeré murločí paladiny; Secret Paladin adoptoval Spikeridge Steedy a Sunkeeper Tarima a jde mu to stále slušně
PRIEST - na wildu je priest hodně dobrý, je tu více možností co hrát a je to hodně oživující a zábavné pro hráče priestů - nejčastější je Reno Nzoth Priest a Inner Fire Priest, který je lepší volbou jak silence purify
ROGUE - Quest Rogue je asi nejlepší variantou roguny, ale bohužel k tomu co se hraje u jiných karet, tak není tak viable; občas narazíte na i na Malyrogunu
SHAMAN - šaman hraje snad 5 různých typů decků, kterým vévodí staré známé Jade Aggro, tentokrát častěji bez BL a Evolvů, což je dáno větším množstvím kontrolních decků na metě; krom aggra se vyskytuje víc často Control N'Zoth Shaman
WARLOCK - Renolock hraje prim a Zoolock mu nesahá ani po kolena, celkově je však na ústupu
WARRIOR - Pirate Warrior je nejhranější deck z celého wildu, tahle rakovinka je prostě nejlepší ze všech (bacha tady se v decku nacházejí i Ship's Cannony); kromě pirátů se tu vyskytuje ještě Control N'Zoth Warrior, který zde není až tak marný, mnoho hráčů s ním dosahuje bez problémů legendy
Strip the flesh! Salt the wounds!

Divobij

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 725
Re:Metareport WILD
« Odpověď #1 kdy: Březen 04, 2018, 10:33:10 am »
Kobolds & Catacombs Paches nerf meta
Celá meta se vzhledem k Wild Brawliseu v poslední době mnohem více řeší, což má za následek i moje oživení tohoto starého tématu wild mety. Největším cancerem, který dokáží vytlačit na legendu i boti je tzv. "nagalock". Spolu s ním se na top příčkách drží Cubelock, Burn mage a Ressurection priest.

Vzhledem k giantslockovi jsou upřednostňovány decky, které se dokážou vypořádat s nechutným boardem plným giantů. Buď musíte být hyperagresivní nebo hyperkontrolní. Nic mezi neexistuje. Vzhledem k nerfu Razy odzvonilo Renopriestům, protože Anduin to v této greedy metě s heropowerem za 1 prostě neustřílí.

DRUID
- Malygos Druid - upravený Ramp druid jenž doráží soupeře OTK kombem: Aviana + Kun + Malygos + spelly
- Jade Druid - klasický jade druid založený na endgamovém swarmu z nekonečného prolizu (auctioneer) a spamu jade idolů
- Fatigue Druid - odvozen z Jade druida, jen cílem hry je soupeře vyčerpat a umořit ve fatigue game, jade karty prakticky nehraje (deck hraje 1 Jade Idol a 1 Jade Blossom), místo toho má kopec čištění boardu (např. kombo Poison Seeds + Starfall)
HUNTER
Hunter se na wildu vyskytuje velmi málo. Ale aby mi nebylo vyčítáno, že ho vůbec nezmiňuji, tak vypíchnu dva tier 3 decky, na které se přeci jen dá narazit.
- Giants Hunter - užívá Naga Sea Witch a Bright-Eyed Scouta na slevňování všemožných giantů, a tyto obrovské board swingy mu mají pomoct urvat výhru; narozdíl od locka tohle tak moc nefunguje
- Face Hunter - klasika známá už od počátků HS zakončená mocným finisherem v podobě Leeroye
MAGE
- Burn/Tempo/Secret Mage - nejsilnější archetyp známý i ze standardu, jakmile si myslíte, že mu došel dech, lízne Aluneth a točí hvězdná kola dál; funguje perfektně na pomalé kontrolní decky, které musí počítat s counterspellem a fire runama; jediný problém mu dělají board plnící decky
- Reno Mage - Kazakus, Reno Jackson, board cleary a secrety (Ice Block) - cíl je jasný outsurvive + outvalue, bohužel ne vždy to ustojí, protože tenhle deck zas tak moc neumí tlačit a také neumí opakovaně čistit board (nevýhodou je vše jednou)
PALADIN
- Dude Paladin - deck využívající nezměrnou produkci Silver Hand Recruitů a jejich buffování
- Aggro Paladin - vzhledem k nerfům Patchese a Corridor Creepera se aggro pala nyní soustředí více na murloc package
- Anyfin Paladin - super deck známý z minulých let - vše je postavené na Anyfin OTK kombu, díky Call to Arms si může nyní dovolit být více agresivnější a Anyfinem pouze dorážet
PRIEST
- Ressurect/Big Priest - další starý známý ze standardu, jen tu si ressujete ještě Ragnarose jakožto ultimátní burst/control
- Dragon Combo Priest - draci jako stabilizátor boardu, Duskbreaker jako nejlepší board čistič a kombo Divine Spirit + Inner Fire jako ukončovač nic víc nic míň
- Reno Priest - od doby nerfu Razy deck dramaticky upadá a hraje se velmi málo
ROGUE
- Tempo Rogue - vzhledem k patchi 10.2 je roguna zabitá a moc ji na ladderu neuvidíte - přišla totiž o všecky důležité karty (Patches the Pirate, Bonemare, Corridor Creeper)
SHAMAN
- Aggro Shaman - Aggro Shaman se opět dostává na výsluní jako jeden z nejlepších aggro decků. Levné silency mu dovolují hrát kolem Voidlorda ve 4. kole bez výrazné ztráty tempa. Navíc vzhledem k závěrečnému burnu Lava Bursty a Crackly dokáže přežít a vyhrát i po soupeřově board clearu. Určitě dobrý deck na rychlý ladder climbing.
WARLOCK
Warlock eliminací Renopriesta ztratil jednoho z těžších soupeřů a vyšvihl se nahoru a dominuje ladderu.
- Giantslock - kontrola boardu a následné spuštění masakru v podobě komba Naga Sea Witch + Gianti za nula; Voidcaller, Voidlord a Mal'Ganis, které ressuje Bloodreaver Gul'dan jsou také velmi silnou zbraní
- Cubelock - Voidcaller a Possessed Lackey generují na board obrovskou sílu, které dokáže konkurovat pouze giantslock
WARRIOR
- Pirate Warrior - nerf Patchese pirátímu válečníkovi ublížil nejméně, protože všude jinde byl Patches hrán jako rychlý charge a ne jako pirátí token jako zde, tu máme totiž Ship's Cannony a ty střílí za Patchese, i když necharguje; vzhledem k hrozbě warlocků má každý pirát alespoň jednoho Spellbreakera; nadále je to však tier 3 deck a pokud chcete hrát něco rychlého, hrejte spíše šamana nebo paladina

____________________________________
Ještě taková malá poznámka pod čarou k Wild Brawliseu: já tam hrál Secret paladina poskládaného víceméně na koleni s Call to Arms a bez Dr. Booma či Tiriona; deck měl 2 techy do Spellbreakera a ustál jsem tam s ním 8:3, problémem mi byl Tempo mage a mirror, přičemž 2 ze 3 proher jsem prohrál čistě na haluzácké topdecky soupeře, poslední prohra byla zasloužená, tam jsem se prostě nedostal na board a hra jako taková byla prohraná už v 5. kole, i když se táhla dál.
« Poslední změna: Listopad 30, 2020, 06:11:14 pm od Divobij »
Strip the flesh! Salt the wounds!

Divobij

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 725
Re:Metareport WILD
« Odpověď #2 kdy: Listopad 30, 2020, 06:03:47 pm »
jeden minireport, není to ani tak moc o metě ale o jednom decku - včera jsem už měl plné zuby standardu a tak jsem si pro srandu zapl ladder na wildu, vzal jsem deck pro climb ne až moc vhodný, protože není rychlý ale pomalý, každopádně lépe jsem si už dlouho nezahrál, vzal jsem Renolocka a doplnil ho o nové karty - dal jsem aspoň 7 výher, možná víc, nepočítal jsem to, ale vydržel jsem to pařit celej večer od osmi až skoro do půlnoci, je to pomalý climb, ale velice rychle pochytíte co a jak a s novýma démonama je to sranda, Tickatus slouží jako nebezpečnej combodestruktor, zvlášť s Renem, dá se pomocí gorgonzolly kopčit, nebo ho lze vytáhnout bez nepříjemného battlecrye Voidcallerem; je to jen jedna z mnoha možností, ten deck je boží a ustalluje hru a porazí při všech těch možnostech i ty vytahovací shenenigans s Barnesem a Ysharjem u Big Priesta - a to jsem si tehdy nelízl Rena a bránil se hodně blbým Nzothem a hodně blbým DK Guldanem, protože soupeř měl přes 20 damage na boardu a bez summonu taunta bych další kolo nepřežil ani s plnejma HP

Kód: [Vybrat]
### Renolock
# Class: Warlock
# Format: Wild
#
# 1x (0) Raise Dead
# 1x (1) Kobold Librarian
# 1x (1) Mistress of Mixtures
# 1x (1) Mortal Coil
# 1x (1) Sir Finley Mrrgglton
# 1x (1) Unstable Felbolt
# 1x (2) Corrupting Mist
# 1x (2) Defile
# 1x (2) Dirty Rat
# 1x (2) Gnomeferatu
# 1x (2) Grizzled Wizard
# 1x (2) Zephrys the Great
# 1x (3) Brann Bronzebeard
# 1x (3) Dark Skies
# 1x (3) Sense Demons
# 1x (3) Zola the Gorgon
# 1x (4) Kazakus
# 1x (4) Voidcaller
# 1x (5) Loatheb
# 1x (5) Rotten Applebaum
# 1x (5) Zilliax
# 1x (6) Khartut Defender
# 1x (6) Reno Jackson
# 1x (6) Tickatus
# 1x (7) Lord Godfrey
# 1x (8) Enhanced Dreadlord
# 1x (9) Mal'Ganis
# 1x (9) Voidlord
# 1x (10) Bloodreaver Gul'dan
# 1x (10) N'Zoth, the Corruptor
#
AAEBAcn1Ah7cBsQIjg76DsIPwxaEF4UX4KwC2LsC3sQC38QCj8cC58sCrs0C8tACl9MC6OcCw+oCxfMCnPgCoIADoaED/KMD66wDp7UDxLkDvb4D184DzuEDAAA=
#
# To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
Strip the flesh! Salt the wounds!

Divobij

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 725
Re:Metareport WILD
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 19, 2020, 10:47:16 pm »
Madness at the Darkmoon Faire - wild meta prosinec 2020

Protože trošku zkouším koketovat s wild rankedy, tak tu oživím téma wild mety. Celá meta ve wildu je to nejdivočejší z divokého. Potřebujete mít aspoň trošku přehled o nejfrekventovanějších decích, ale ani tento přehled vám nezaručí, zejména na nízkém ranku, že nepotkáte nějakou vysloveně prasárnu, co vás zcounteruje. Nadále platí, že ve wildu to je extrémnější a mnohdy právě díky tomu neskutečně nákladné na dust něco hrát. Pro mnoho lidí je wild pořád jen druhořadej formát, takže pokud na to máte karty, tak si na wildu můžete skvěle zahrát a odpočinout si od standardu.

Secret mage se mi jeví jako hodně silnej, ale furt to může skončit odpovědí techu Eater of Secrets do každého decku. Priest si ve standardu už dlouho pořádně nezahrál, zato wildu holduje parádně, nejvíc vede asi Renopriest, kterej má dostatek správných karet, i když jsou jen jedenkrát. Zejména na low rancích si dávejte neustále pozor na Big Priesty, kteří už sice od doby nerfu Barnese nedělají takové zlo, ale neustále se dost hrají (viz můj předchozí post). Liché decky mají velké zastoupení v Odd Paladinovi. Těch rychlých hrozeb je dost - jednou z nich je i Aggro Druid, kterej posílil o nové karty.

DEMON HUNTER
- Odd Demon Hunter - jiného DH na wildu pravděpodobně nepotkáte, pokud je to jinej deck jedná se pravděpodobně o omyl hráče standardu, který si nepřepnul na správný ladder
DRUID
- Aggro Druid - tohle je prostě prasárna turn 1 highroll pomocí Embiggen, musíte to prostě ustát
- Aviana Druid - Malygos/Aviana build priesta to rozbije, ale aggra ho bohužel přejedou velice snadno
- Jade Druid - po nerfu Guardian Animals už jen paběrkuje, navíc při rozkvětu aggrodecků se nedožije tvorby pořádně velkých Jadeů
HUNTER
- Secret Hunter - dlouhodobě zažitej deck, drží se když už ne na tieru 1 tak na tieru 2
- Deathrattle Hunter - za mě slabota, kterou přejede i špatně zahraný aggro, ale furt to někdo zkouší
MAGE
- Secret Mage - obrovské nezničitelné monstrum, které psiluje s každou expanzí, jediné co ho zabrzdí jsou extrémně healující se decky (často Renodecky)
- Reno Mage - zapomeňte na Luna’s Pocket Galaxy nebo questy, přidejte secret package a ono to půjde
- Quest Mage - svou nejlepší dobu má za sebou, nejsilnější karty mu nerfli, ale furt se drží na metě
PALADIN
- Odd Paladinn - jeden z top decků, jasný top tier
- Pure Paladin - víceméně viditelný jen na low rancích vejš ho nepotkáte, vyskytuje se v několika různých verzích, ale v současnosti jsou všichni ti Pure, Murloc nebo Mech Paladini zatlačeni do pozadí a je prostě jen jedna hvězda a tou je Odd
PRIEST
- Reno Priest - klasika od dob vydání Rena, velice silný na wildu dominantní deck, poráží jak aggra tak controly, slabinou mu jsou rychlé combodecky
- Big Priest - další silný deck, který s Renopriestem definuje metu dlouhohrajících decků
ROGUE
- Kingsbane Rogue - svého času to byla neskutečná prasečina a od Scholomance Academy se tento deck znovu dostal do popředí a zase si to dává
- Odd Rogue - v současnosti trošku upozaděn Kingsbanem, ale nadále velice silný deck na metě
SHAMAN
- Big Shaman - tohle jsem nedávno potkal a tehdy jsem nevěděl, že něco takového existuje, hrál jsem control a přejel jsem to, jako antiaggro to funguje ale můj Renolock pro to bylo velké sousto
- Even Shaman - papírově se mi tenhle deck líbí více jak ten první, ale pořád bych hrál na wildu asi jinou classu než šamana (a to jsem ho kdysi mainil ve wow)
WARLOCK
- Reno Warlock - nejpopulárnější lock na wildladderu
- Darkglare Warlock - ok tohle je pro mě novinka, tenhle deck neznám a zatím jsem nepotkal, prý to bylo nerfnuté, jde o to vytahat rychle gianty, v současnosti to ale není tak konzisstentní, tak uvidíme jak hluboko se deck propadne
- Disco Warlock - Discard Warlock posílil o nové karty, které zajistí lízací potenciál a stal se na wildu velice zajímavým silným deckem
- Cube Warlock - kostičkář upadl, může za to obliba priesta a také to, že se mu neobjevují nové karty
WARRIOR
- Pirate Warrior - top deck i po takové době
- Dead Man’s Hand Control Warrior - podle toho co jsem se dočetl, největší žně měl tento deck před nerfem Darkglare locka, teď prý hráči zkoušeli různé finishery, včetně ETC comba ze standardu, které je prý v některých případech pomalé
- Galakrond Warrior - prý oblíbený zejména v Asii, kde v kombinaci s menagerie prý dokáže divy
Strip the flesh! Salt the wounds!

wreker

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 144075
  • Osobní text
    Po

wreker

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 144075
  • Osobní text
    Po

wreker

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 144075
  • Osobní text
    Po
Re:Metareport WILD
« Odpověď #6 kdy: říjen 04, 2023, 04:53:16 pm »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт


wreker

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 144075
  • Osobní text
    Po
Re:Metareport WILD
« Odpověď #8 kdy: Leden 04, 2024, 08:21:58 pm »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт