MMORPG a jiné hry > Hearthstone

Hearthstone: Global Games

(1/1)

Divobij:
V HGG bude soutěžit 48 týmů jednotlivých zemí. My - hráči ale rozhodujeme, kdo z nominovaných lidí nás zde bude reprezentovat. Každá zem má předem daného kapitána a vy si zvolíte z 8 nabídnutých jednoho hráče, který bude mít váš hlas. Z těchto osmi našeho kapitána doplní tři další takže važte hlasu, protože pokud chcete aby ČR postoupila opravdu vysoko, tak musíme mít opravdu dobré zástupce ;)

Ať už budete volit kohokoliv za hlasování obdržíte jeden WotOG pack zdarma, takže určitě si někoho zvolte. Pokud to chcete spíše opravdu v tom kompetetivním duchu tak bych volil někoho ze čtveřice Standa Cifka, Párkovač, Faeli nebo Synthetic. Každopádně teď máte pack jistej tak či tak a není to podobně jako sázky na vítěze Blizzconu. Hlasovat můžete myslím do neděle na adrese: http://us.battle.net/hearthstone/en/esports/global-games/


Divobij:
http://us.battle.net/hearthstone/en/esports/tournament/hct-winter-championship-2017

teoreticky další packy, tak snad tipnete dobře

Divobij:
Zítra v 10:00 začne první zápas našeho týmu ve skupině H v Hearthstone Global Games proti Filipínám. Náš tým se skládá z Jaromíra "Jarly" Vyskočila (šéfa, který byl předem daný) a dále tří borců, které zvolila naše komunita - konkrétně jsou jimi Mikuláš "Pokrovac" Dio, Stanislav "StanCifka" Cifka a Petr "CzechCloud" Žalud. Přesné decky, které borci s velkým přispěním Standy užijí se předem zjistit nedají, ale pokud budou jen z trochy tak dobré jako decky, co použil Standa k vítězství turnaje u LifeCoache ve Vídni (vyhrál tam 2500 euro), tak se máme na co těšit.

A aby mi naši slovenští kolegové nenadávali tak jejich borci nastupují do skupiny D ve složení: šéfem týmu je Richard "Ritchie" Fusko a zvolené členy tvoří Matúš "Naturelord" Hodermarský, Ivan "IvanFloch" Floch, Pavel "Pavel1111" Benedek. Slováci ale budou hrát o něco později, jejich první zápas se koná až 18.04. a také jako u nás to začne v 10:00.

Geypneox:
Each of these stories may not be the same.

Navigace

[0] Index zpráv

Navštívit plnou verzi