* Recent Posts

Re:@pump_upp - best crypto pumps on telegram ! od AdnanS2024
[Březen 18, 2024, 06:00:50 pm]


Unleashing Your Salesforce Potential: A Beginner's Guide od Joseph771
[Březen 17, 2024, 10:31:08 pm]


Topic No. 52703302 od GeorgeGaste
[Březen 17, 2024, 06:09:43 pm]


Topic No. 43843519 od GeorgeGaste
[Březen 16, 2024, 10:10:03 pm]


Elevate Your Workouts with Bartie Musa W.A.R.: The Fun Way to Fitness od Joseph771
[Březen 11, 2024, 03:13:48 pm]


اعتماد العزل od mostafashaban
[Březen 07, 2024, 10:34:54 pm]


Re:Transform Your Vision into Victory with Instagram Marketing Strategies od wreker
[Březen 05, 2024, 12:50:10 am]


Re:اجتياز العزل od wreker
[Březen 05, 2024, 12:48:46 am]


Re:Preparati e vai con Xmaglie od wreker
[Březen 05, 2024, 12:47:23 am]


Re:عوازل الخليج od wreker
[Březen 05, 2024, 12:45:56 am]

Autor Téma: Metareport STANDARD  (Přečteno 612561 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Divobij

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 725
Re:Metareport STANDARD
« Odpověď #135 kdy: Srpen 02, 2020, 11:47:04 pm »
paladina jedinýho nemám, chybí mi ten legendární murlok, a teď už to do čtvrtka, kdy přijde expanze, přežiju
Strip the flesh! Salt the wounds!

Divobij

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 725
Re:Metareport STANDARD
« Odpověď #136 kdy: Srpen 15, 2020, 08:26:59 pm »
Scholomance Academy - meta v půlce srpna 2020

Craftěte s rozmyslem. I když, pokud nenastane nějaké divoké nerfování, si myslím, že decky jako Pure Paladin, Highlander Mage, Highlander Priest, Aggro Rogue či Bomb Warrior jsou víceméně safe to craft. Dokonce si dovolím tvrdit, že pokud je nějak zásadně nenerfnou budou to top tier decky. Pokusím se vyjádřit zejména k těmto top tier deckům. Rogue mě vůbec nebaví. Předchozí Galakrondí iterace byla více zábavná a interaktivní, bohužel teďka je slabší, pokud chcete contestit metu, musíte jít do aggra. Oba highlander decky nejsou vůbec špatné, ba naopak dost si to dávají. Priest mě baví víc. Deck vrací priesta ke kořenům classy, kdy kradete či kopírujete soupeřovy miniony a spíš hrajete pomalou reakční hru než nějakou velkou agresi a to je prostě zábava. Mého oblíbeného wara jsem doposud nezkoušel, ale rozhodně to musím napravit protože z toho, co jsem potkal se mi to líbí čím dál víc.


DEMON HUNTER
- Aggro Demon Hunter - tempo víceméně upadlo a úspěšný mi připadá pouze aggro
DRUID
- Guardian Animals Druid - dobrá rampa a Guardian Animals, případně s bonusem v podobě Survival of the Fittest
HUNTER
- Highlander Hunter - vzhledem k tomu, že nemá tolik nových karet, tak se deck moc nezměnil ale hraje se furt dost zábavně, každopádně na tier 1 nedosáhne
- Face Hunter - oproti highlanderovi dostal tento deck kopu nových a zajímavých karet, zkoušel jsem, nijak moc mě nechytl, ALE z aggro/face decků je to ten lepší
MAGE
- Highlander Mage - víceméně nic nového, mnoho karet znáte z předchozí expanze, hraje se to pořád stejně... a právě proto zkouším spíš jiné decky, kde je víc nového
- Tempo Mage - tohle je návrat z hrobu, kdy se tohle naposledy hrálo? Cyclone mage před nerfem mana wyrma a ještě předtím když byl na metě Karazhan a Arcane Gianti nebo ještě dřív když se hrála ta 2/4 co střílela...
PALADIN
- Pure Paladin - tenhle deck je tvrdím snad nejlepším deckem na téhle metě, navíc mě šíleně baví, vemte si kdy byl paladin pořádně top tier, zkuste si ten deck než nám tam budou nerfovat, protože Scholomance palovi nadělila fakt úžasné karty, pokud tu nějak těžce neponerfujou bude tohle stoprocentně jeden z top decků ne-li přímo ten nejlepší
PRIEST
- Highlander Priest - tohle jsem zkoušel, špatný rozhodně není ale v silveru pro tenhle deck plný odpovědí není vhodná meta; ale je to sranda zničit soupeře jeho vlastními miniony, které mu pokradete
- Galakrond Priest - zastíněn highlanderem, navíc se s decklistem experimentuje - v poslední době v něm přibývaj draci a kombo Cabal Acolyte + Wave of Apathy
ROGUE
- Aggro Rogue - Tempo Rogue, Weapon Rogue, Stealth Rogue - tento deck má dost různých jmen ale obvykle jde o velice rychlý agresivní deck, pokud tenhle deck potkáváte šetřete si Ooze na Self-Sharpening Sword, který je velmi silný a nebezpečný
- Galakrond Rogue - rozhodně to není taková síla jako býval minulou expanzi, Secret Passage si bere podobně jako aggro, ale tahle karta zde není rozhodně tak silná jako u aggra
SHAMAN
- Totem Shaman - těžko říct, zda tu mám šamana vůbec zmiňovat, je to smutný pohled, když si vzpomeneme, co tenhle deck páchal kdysi dávno za Old Gods
WARLOCK
- Zoo Warlock - Pain Zoo - pro locka to znamená, že si chce "ubližovat" tapováním a efekty karet, je to sranda, špatný to není, tier 1 to ale nebude
WARRIOR
- Bomb Warrior - problém controlu je, že vlastně nemá žádnou win condition, což bomby mají a proto se tento deck drží stále slušně v metě
- Big Warrior - big warriora jsme viděli naposled za časů Koboldů, nyní tu mám nové recruity a superpomalého a bez silence nezničitelného Rattlegora, tak si to prostě říká o vyzkoušení; btw je to docela drahá sranda
« Poslední změna: Srpen 16, 2020, 07:36:40 am od Divobij »
Strip the flesh! Salt the wounds!

margar757

  • Sr. Member

  • Offline
  • ****

  • 287
Re:Metareport STANDARD
« Odpověď #137 kdy: Srpen 16, 2020, 09:46:00 am »
prekvapila me absolutni dominance libram paladina, hral se uz pred expanzi ale top deck to nebyl...mel jsem ho uz v te dobe...tem mu prislo par dobych karet a vystrelilo ho to na top1, dalsi pro me prekvapeni je guardian druid...je to prekvapive funkcni a spatne se proti tomu hraje...ale u techto dvou decku ocekavam 100% nerf nekterych karet...potom zkousim highlander maga...to vzdycky vytahnu az jsem otraveny z neustaleho hrani mirror matchupu

Divobij

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 725
Re:Metareport STANDARD
« Odpověď #138 kdy: Listopad 18, 2020, 09:10:30 pm »
DAY 1 Darkmoon Faire - druid
- zkouším mého oblíbeného druida - nejprv mě napadl dual faire old god quest druid, nějak mě pojíždí spelly jakobych tahal přesně to co nechci
- místo toho pokračuju s druidem a zkouším new nzoth big druida - když jsem vyhrál, vyhrávám na portály z Ysery, dvakrát mě pojel rogue na combo s tou legendárkou co generuje secrety - čili vlastně tak trochu RNG, na deseti manách je to prasárna, fakt jich natahá moc
- buď to skládám blbě (možné) nebo ten druid prostě v téhle metě zatím moc nevypadá že bude zářit

jo vím že při tomhle chaosu je nejlepší hrát aggro, jenže to je pro mě nuda a bavím se zkoušením nových decků, zítra budu testovat něco dalšího, uvidíme na co bude chuť
Strip the flesh! Salt the wounds!

Divobij

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 725
Re:Metareport STANDARD
« Odpověď #139 kdy: Listopad 21, 2020, 10:44:57 am »
DEN 3 - Darkmoon Faire
Šaman a Lock jsou zpátky na metě. Objevily se nové a hodně zajímavé balíčky. Furt se zkouší tak craftěte s rozmyslem, protože se pořád nedá mluvit o konzistentní metě

DEMON HUNTER
- hraje se jak Aggro Demon Hunter tak Soul Demon Hunter - ani jedno nevypadá špatně, uvidíme kam se to vykrystalizuje
DRUID
- zdá se že cestou je N'Zoth Clown Druid, ještě to nemám plně otestováno jde o velice srandovní kombo se Survival of the Fittest a následně Boardem plným 8/8 klaunů, problémem je ale klasickej druidí nedostatek boardclearů, takže prosím craftěte s rozmyslem, tohle asi nebude tier 1 deck
HUNTER
- buď sehrajou starý Face decky nebo novej upravenej Highlander Hunter s tou legendární zbraní
MAGE
- zatím mě trolili Secret mageové, ale vzhledem k tomu, že je tam málo nového, tak se zkouší jiné decky
PALADIN
- Pure Paladin podle mě vede na libramistou, kterej byl silnější na Scholomance metě, High Exarch Yrel připomíná jednoho robůtka z minulosti ;) a Hammer of the Naaru je přesně ta zbraň co chcete (3/3 zbraň s battlecry 6/6 tauntem)
PRIEST
- u priesta jsem zatím nezaznamenal nic víc než controly a resspriesty, a protože tyhle decky vyžadují delší práci s vyperfektěním, tak je ještě brzo a mnoho kvalit neukazují, chce to čas a stabilnější metu
ROGUE
- rogue mě sral první den tím, že hráli aggro, vždy debilně složené a nejvíc mě potrápili tím, že hrál secret combo s legendárkou na generování secretu při zahrání secretu, otravnější byl i "vylepšenej" heropower questem, ale nepřijde mi, že by se to udrželo po krystalizaci mety na topu
SHAMAN
- včera vystřelil Totem Shaman a těžko říct, zda je to něco konzistentního, protože ten legendární totem je jeden, ale jak ten totem neuhlídáte má to neskutečnej steamroll potenciál (původní 1/1 totemy jsou najednou 7/7 i víc); Revolve Shaman se zdá být kozistentnější, zde naděláte velké množství malejch tokenů s velkým manacostem a změníte je obvykle na něco lepší než jsou v danou chvíli
WARLOCK
- Zoo Warlock is back! a mě to baví, navíc je tu jakýsi healing potenciál (ze shardů) a to je super, hrajou se i discardy, ale tohle je spíš otravné, než metabreaking, protože aggra tyhle věci nezastaví
WARRIOR
- můj oblíbený Warrior si vede vcelku dobře: máme tu staré známé decky jako Enrage Warrior, Bomb Warrior, Control Warrior, mno a pak se tu objevil jeden úplně nový ETC OTK Warrior - hrajete combo: E.T.C., God of Metal, zraníte ho pomocí Pen Flingera nebo Guardian Augmerchant (novější verze), uděláte si kopie pomocí Bloodsworn Mercenaryho a nakonec všemu dáte rush pomocí košťátka (Animated Broomstick), pak už jen rushujete miniony do soupeřových - ÉTéCéčka damagujou soupeřovo fasádu - v jednom kole to prý má potenciál 42 damage - nezkoušel jsem, vyzkouším, karty na to mám
Strip the flesh! Salt the wounds!

margar757

  • Sr. Member

  • Offline
  • ****

  • 287
Re:Metareport STANDARD
« Odpověď #140 kdy: Listopad 22, 2020, 06:14:57 pm »
zatim testuju takovou tu mutaci pure paladina a silver hand recruita bo mi na to padly obe legendarky a je to celkem slusny deckc...navic nemam zadny dust a nechce se mi zatim nic dissovat bo jsem ted moc nehral tak ani nevim co frci

Divobij

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 725
Re:Metareport STANDARD
« Odpověď #141 kdy: Listopad 28, 2020, 07:27:29 pm »
Madness at the Darkmoon Faire - meta po 1 týdnu

Pořád je to nedokonalé a meta je plná velice špatných a nevycizelovaných decků, proto craftěte s rozmyslem a nebojte se pořád experimentovat. Proběhlo MČR, takže nějaký náznak mety už byl vidět a určitě jste si všimli, že největší zastoupení ze všech archetypů měl Soul Demon Hunter, takže to rozhodně nebude špatnej deck. DH se jeví jako nejlepší a nejvíc safe volba. Podobně funguje i Control War. Otázkou je, kdo nebo co je srazí z trůnu.


DEMON HUNTER
- Soul Demon Hunter - tenhle deck vypadal už před expanzí dobře, ale jak moc bude skvělej nikdo nečekal
- Aggro Demon Hunter - proč brát tohle, když je na metě silnější DH, navíc tu je i Control Warrior, kterej je vcelku silnej a udrží tohle aggro na uzdě
DRUID
- Clown Druid - druid upadá, nestihne se ubránit náporu aggrodecků a dostat se do delší hry, kde teprve exceluje a nepřítele rozbije
HUNTER
- Face Hunter - nejlépe zdá se dopadají původní pre-MDF deck s Pokeltem
- Highlander Hunter - nová pistolka na secrety pomáhá, navíc to vydrží nápor DH, možná to bude cesta na tier 1 metu
- Deathrattle Hunter - zajímavej, ale díru do mety neudělá, i když pozlobí hodně controlů
MAGE
- Cyclone Mage - původně to vypadalo slibně, ale tolik vysněná extratřída to asi nebude
- Spell Mage - ani tento deck mága nikam vysoko nevyžene, zpočátku to vypadalo nebezpečně s Deck of Lunacy openerem, ale nakonec to nejde tak, jak si představujete
- Secret Mage - tudy cesta nevede, zpočátku mety měl štěstí, ale teď už neprorazí
PALADIN
- Pure Paladin - tenhle deck si poradí s DH, pokud řeknete, že DH je deck no.1 tak tohle je deck no.2
- Libroom Paladin - proti předchozímu decku tahá do hry i neutrální karty na proliz a taky se to nejeví úplně špatně, navíc na složení nepotřebuje nové karty
PRIEST
- Control Priest - prej tam byl nějakej bug, nevím nezaznamenal jsem to
- Highlander Priest - zdá se, že to nefunguje a na metu moc nevleze
- Resurrect Priest - chce to hodne AOE board controlů, jinak toho moc nestihnete oživit
ROGUE
- mrtě hajpu kolem roguny mě nepřesvědčuje o jejích kvalitách
- Miracle Rogue - se furt musí ještě zlepšovat, ale Troldena už nakrmili krásnými neskutečně velkými Edwiny, je zajímavé že někteří dropují druhé Questing Adventurera, zdá se že tato karta není pro tento deck tak zásadní
- Aggro Rogue - musím ho zmínit, když už mě zpočátku expanze tak těžce vysíral pomocí RNG lucku, tenhle deck se proti pomalu rodící metě dostává do pozadí a upadá
- Galakrond Rogue - nějak se mi ten deck nezdá, ale prý se ještě používá
SHAMAN
- konečně je šaman asi tak po sto letech na metě
- Evolve Shaman - asi nejsilnější šaman na metě
- Totem Shaman - totemy začaly hodně silně, ale jakmile se decky začaly více formovat, totemy přestávají stíhat navíc lidi očekávají to co s totemama zaprasíte, takže si pak hlídají board a nenechají se zaskočit
- Aggro Shaman - výhodou tohoto decku je, že dokáže contestit Soul DH, což možná udělá na metě paseku
WARLOCK
- Control Warlock - pálení soupeřovo karet je dobrou strategií, jen bacha na DH, protože bez životů se k tomu páleníčku nedostanete
- Galakrond Warlock - se nezdá tou správnou kompetetivní cestou
- Zoo Warlock - tenhle deck mi pomohl v prvních dnech potahat rank na gold - zoo je můj favorit a mám s ní nahráno za ty leta opravdu hodně her (hned po warovi), problém je pro něj DH, kterej ho často přemlátí
WARRIOR
- jestli aggro něčím zastavíte bude to warem, velikou výhodou jsou menagerie minioni
- Control Warrior - ETC combo (Pen Flinger, Bloodsworn Mercenary, Animated Broomstick) je úspěšné a jeví se silnější finisher jakně jakej old god i do controlu
- Bomb Warrior - je šikovnej a pomocí Minefieldu si dělá prostor při early game, která byla jeho slabinou a hodně aggro decků jí dokázalo využít
- Enrage Warrior - vyhrává podobně jako control, ale hraje se odlišně
« Poslední změna: Listopad 30, 2020, 06:17:04 pm od Divobij »
Strip the flesh! Salt the wounds!

wreker

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 144075
  • Osobní text
    Po

wreker

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 144075
  • Osobní text
    Po

wreker

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 144075
  • Osobní text
    Po
Re:Metareport STANDARD
« Odpověď #144 kdy: říjen 04, 2023, 11:31:50 am »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт


wreker

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 144075
  • Osobní text
    Po
Re:Metareport STANDARD
« Odpověď #146 kdy: Leden 04, 2024, 02:57:10 pm »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт