* Recent Posts

Reálná velikost mapy New World od DDDave
[Září 07, 2020, 07:19:15 pm]

Re:Metareport STANDARD od margar757
[Srpen 16, 2020, 09:46:00 am]

Re:Metareport STANDARD od Divobij
[Srpen 15, 2020, 08:26:59 pm]

[Srpen 02, 2020, 11:47:04 pm]

[červenec 24, 2020, 10:32:29 pm]

[červenec 24, 2020, 02:50:19 pm]

[červenec 22, 2020, 11:15:48 pm]

[červenec 22, 2020, 08:47:44 am]

[Květen 30, 2020, 12:45:49 pm]

[Duben 25, 2020, 05:03:19 pm]

Autor Téma: Metareport STANDARD  (Přečteno 310441 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Divobij

• Hero Member

• 720
Re:Metareport STANDARD
« Odpověď #135 kdy: Srpen 02, 2020, 11:47:04 pm »
paladina jedinýho nemám, chybí mi ten legendární murlok, a teď už to do čtvrtka, kdy přijde expanze, přežiju
Strip the flesh! Salt the wounds!

Divobij

• Hero Member

• 720
« Odpověď #136 kdy: Srpen 15, 2020, 08:26:59 pm »
Scholomance Academy - meta v půlce srpna 2020

Craftěte s rozmyslem. I když, pokud nenastane nějaké divoké nerfování, si myslím, že decky jako Pure Paladin, Highlander Mage, Highlander Priest, Aggro Rogue či Bomb Warrior jsou víceméně safe to craft. Dokonce si dovolím tvrdit, že pokud je nějak zásadně nenerfnou budou to top tier decky. Pokusím se vyjádřit zejména k těmto top tier deckům. Rogue mě vůbec nebaví. Předchozí Galakrondí iterace byla více zábavná a interaktivní, bohužel teďka je slabší, pokud chcete contestit metu, musíte jít do aggra. Oba highlander decky nejsou vůbec špatné, ba naopak dost si to dávají. Priest mě baví víc. Deck vrací priesta ke kořenům classy, kdy kradete či kopírujete soupeřovy miniony a spíš hrajete pomalou reakční hru než nějakou velkou agresi a to je prostě zábava. Mého oblíbeného wara jsem doposud nezkoušel, ale rozhodně to musím napravit protože z toho, co jsem potkal se mi to líbí čím dál víc.

DEMON HUNTER
- Aggro Demon Hunter - tempo víceméně upadlo a úspěšný mi připadá pouze aggro
DRUID
- Guardian Animals Druid - dobrá rampa a Guardian Animals, případně s bonusem v podobě Survival of the Fittest
HUNTER
- Highlander Hunter - vzhledem k tomu, že nemá tolik nových karet, tak se deck moc nezměnil ale hraje se furt dost zábavně, každopádně na tier 1 nedosáhne
- Face Hunter - oproti highlanderovi dostal tento deck kopu nových a zajímavých karet, zkoušel jsem, nijak moc mě nechytl, ALE z aggro/face decků je to ten lepší
MAGE
- Highlander Mage - víceméně nic nového, mnoho karet znáte z předchozí expanze, hraje se to pořád stejně... a právě proto zkouším spíš jiné decky, kde je víc nového
- Tempo Mage - tohle je návrat z hrobu, kdy se tohle naposledy hrálo? Cyclone mage před nerfem mana wyrma a ještě předtím když byl na metě Karazhan a Arcane Gianti nebo ještě dřív když se hrála ta 2/4 co střílela...
PALADIN
- Pure Paladin - tenhle deck je tvrdím snad nejlepším deckem na téhle metě, navíc mě šíleně baví, vemte si kdy byl paladin pořádně top tier, zkuste si ten deck než nám tam budou nerfovat, protože Scholomance palovi nadělila fakt úžasné karty, pokud tu nějak těžce neponerfujou bude tohle stoprocentně jeden z top decků ne-li přímo ten nejlepší
PRIEST
- Highlander Priest - tohle jsem zkoušel, špatný rozhodně není ale v silveru pro tenhle deck plný odpovědí není vhodná meta; ale je to sranda zničit soupeře jeho vlastními miniony, které mu pokradete
- Galakrond Priest - zastíněn highlanderem, navíc se s decklistem experimentuje - v poslední době v něm přibývaj draci a kombo Cabal Acolyte + Wave of Apathy
ROGUE
- Aggro Rogue - Tempo Rogue, Weapon Rogue, Stealth Rogue - tento deck má dost různých jmen ale obvykle jde o velice rychlý agresivní deck, pokud tenhle deck potkáváte šetřete si Ooze na Self-Sharpening Sword, který je velmi silný a nebezpečný
- Galakrond Rogue - rozhodně to není taková síla jako býval minulou expanzi, Secret Passage si bere podobně jako aggro, ale tahle karta zde není rozhodně tak silná jako u aggra
SHAMAN
- Totem Shaman - těžko říct, zda tu mám šamana vůbec zmiňovat, je to smutný pohled, když si vzpomeneme, co tenhle deck páchal kdysi dávno za Old Gods
WARLOCK
- Zoo Warlock - Pain Zoo - pro locka to znamená, že si chce "ubližovat" tapováním a efekty karet, je to sranda, špatný to není, tier 1 to ale nebude
WARRIOR
- Bomb Warrior - problém controlu je, že vlastně nemá žádnou win condition, což bomby mají a proto se tento deck drží stále slušně v metě
- Big Warrior - big warriora jsme viděli naposled za časů Koboldů, nyní tu mám nové recruity a superpomalého a bez silence nezničitelného Rattlegora, tak si to prostě říká o vyzkoušení; btw je to docela drahá sranda
« Poslední změna: Srpen 16, 2020, 07:36:40 am od Divobij »
Strip the flesh! Salt the wounds!

margar757

• Sr. Member

• 286
« Odpověď #137 kdy: Srpen 16, 2020, 09:46:00 am »
prekvapila me absolutni dominance libram paladina, hral se uz pred expanzi ale top deck to nebyl...mel jsem ho uz v te dobe...tem mu prislo par dobych karet a vystrelilo ho to na top1, dalsi pro me prekvapeni je guardian druid...je to prekvapive funkcni a spatne se proti tomu hraje...ale u techto dvou decku ocekavam 100% nerf nekterych karet...potom zkousim highlander maga...to vzdycky vytahnu az jsem otraveny z neustaleho hrani mirror matchupu