* Recent Posts

Re:Metareport STANDARD od Divobij
[Duben 13, 2019, 07:51:05 pm]

Re:The Division 2 od strejdaondra
[Duben 08, 2019, 02:31:19 pm]

Jak dostat všecky 3 nové cardbacky za login na PC/Adroidu/iOS od Divobij
[Duben 06, 2019, 10:11:54 pm]

Re:The Division 2 od Divobij
[Duben 03, 2019, 07:40:49 pm]

[Duben 03, 2019, 06:51:00 pm]

Re:Metareport STANDARD od margar757
[Březen 28, 2019, 09:53:46 am]

Re:The Division 2 od CerVus
[Březen 27, 2019, 08:38:24 pm]

[Březen 26, 2019, 04:37:50 pm]

Re:Hearthstone: Global Games od Geypneox
[Březen 21, 2019, 09:49:16 am]

Re:Metareport STANDARD od margar757
[Březen 16, 2019, 11:45:25 pm]

Autor Téma: Metareport STANDARD  (Přečteno 52241 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

margar757

• Sr. Member

• 276
Re:Metareport STANDARD
« Odpověď #105 kdy: Březen 16, 2019, 11:45:25 pm »
dnes jsem si dal nejakych 10 her a z toho 9 proti midrange hunterovi...uz aby tu byla expanze

Divobij

• Hero Member

• 702
« Odpověď #106 kdy: Březen 26, 2019, 04:37:50 pm »
koukni na tempostorm a pochopíš - hrajou se sračky a hunter si to vyndává nejlíp

https://tempostorm.com/hearthstone/meta-snapshot/standard/2019-03-11

pokud to chceš counterovat zkus even paladina ten na to bude asi nejlepší
« Poslední změna: Březen 26, 2019, 04:46:38 pm od Divobij »

margar757

• Sr. Member

• 276
« Odpověď #107 kdy: Březen 28, 2019, 09:53:46 am »
vcera jsem 3hod cekal na auto v servisu tak jsem hral na telefonu a nez se mi vybila baterka dostal jsem se na rank 12...vytahl jsem big spell maga s tim ze si zahraju jeste Jainu nez odrotuje a ono to na aktualni mete opet funguje...hraje se jen midrange hunter, odd mag a nejaka divna roguna a na vsechny to funguje pokud na muliganu dostanu nejaky taunt a napr dragon fury; jina treba ressurect priest je ted uplne marny ptze nema zadnou odpoved v prvnich kolech na ty agresivni baliky a nez vytahnes combo jsi mrtvy...totez threatle hunt...je strasne pomaly a vetsinou se velkych minionu nedockas

Divobij

• Hero Member

• 702
« Odpověď #108 kdy: Duben 03, 2019, 06:51:00 pm »
upřímně v tomhle stavu je ta meta hnus ale nějak mě to neštve stejně většinu volného herního času věnuju do Division 2

HALL OF FAME DUST IN SHORT
1.) If max playable copies are golden, do nothing.
2.) If you are missing a playable copy, craft golden of the highest rarity you can.
3.) If you only have a non-golden playable copy, decide...
 a) If you want to upgrade to a golden copy, craft golden.
 b) If you want the most dust, do nothing, except for COMMON cards, always craft golden.

Divobij

• Hero Member

• 702
« Odpověď #109 kdy: Duben 13, 2019, 07:51:05 pm »
Rise of Shadows - co frčí

Zatím se asi ještě stále nedá mluvit o metě, ale pár věcí už bývá více vidět a to včetně reportů, jak s tím profíci hitli vysoko legendu.
Prozatím ale pořád buďte opatrní, ať si pak nenadáváte, že jste vyhodili dust do komína, jen protože daný deck po ustálení mety nebude tier 1. Počítejte ale s tím že decky, které teď zmíním, budou pravděpodobně někde na tieru 1 respektive vysoko nahoře v tieru 2.
Zajímavé je, že některé tyto zmíněné decky, jsem doposud nepotkal. Já mám nejvíc štěstí na mech a midrange huntery a token druidy.

DRUID
- Token Druid - asi nejčastější druid, výhodou je neskutečná schopnost znovuzaplnění boardu zejména díky twinspellu Forest Aid, pokud druida nepřejedete, tak vám obvykle po čase dojde dech a jakmile tu neskutečnou záplavu tokenů neodstraníte, druid vám to vrátí Savage Roarem nebo něčím podobným; nejčastější aggro z low ranku
HUNTER
- Mech Dethrattle Hunter - kdo viděl revealy pochopil, že Mech Hunter je zpět a že si to bude neskutečně dávat, Nine Lives je neskutečný spell a Safeguard je šílený minion, jehož síla je někde na úrovni Sludge Belchera z Naxu, možná dokonce ještě dál
MAGE
- Big Mage - někdy též Khadgar Mage - tímto směrem se požene asi mág, jeho neskutečná síla spočívá v obrovských swingturnech, kterými dokáže nadělat neskutečnou paseku; ač tento deck mám, tak jsem ho zatím nehrál a ani ho nepotkal
PALADIN
- Mech Paladin - je to takovej midrange přechod mezi secret paladinem a mech palou, protože čistej secret díky odrotování Divine Favorů není dobrej
PRIEST
- Muerte Priest - to že priestům odrotoval spellstone nikoho nesere, Wall priest stále žije a pokud si pomocí Mass Ressurection oživíte mrtvou Catrinu, tak můžete neskutečně zatopit soupeři protože Catrina může ressnout další Catrinu; ale i bez toho je to zábava a je to neskutečně dobrý
ROGUE
- Tempo Rogue - dynamickej asi snad nejzábavnější balík, obsah decku je zatím pořád ještě proměnlivý, těch variací je více; ale určitě dobrá volba, velice častý i na low ranku
SHAMAN
- shaman is back baby - toto je výjimka, kde uvedu decky dva, protože oba se jeví jako suprové; víceméně i ty budget decky čekaj na bullshit v podobě Eukreka! + Living Fountain
- Eureka Malygos Shaman - velice těžký deck, je náchylný na silence, ale krájet ostatní to umí
- Murloc Shaman - vyšli velice silní murloci a šaman si to s nimi velice dobře vyndává, jde to porazit, ale musíte to uclearovat, nebo vás murloci přejedou s Bloodlustem
WARLOCK
- Zoo Carpetlock - koberce jsou neskutečný a zoo si ty 1-manový miniony natapuje a v late game už je to taková clown fiesta s Rafaamem, protože deck obsahuje hodně 1-dropů, tak vás prostě nebolí přeprasit miniony na legendy, protože prostě tam ta value bude vždycky větší
WARRIOR
- Bomb Warrior - velice silný archetyp, který porazíte obvykle díky tomu, že ho přejedete, protože zas tolik clearů to nemá, takže časem protlačíte buď něco velkého nebo hordu něčeho menšího, deck má totiž jen pár slamů a brawlů; no a taková zoo ty bomby pomocí Rafaama přemění na legendárky a má od nich pokoj; už to není taková rakovina, lidi se to naučili counterovat nebo proti tomu hrát

« Poslední změna: Duben 22, 2019, 11:52:49 am od Divobij »