* Recent Posts

Re:Přihláška Lif:MMO od Wulfric
[Květen 19, 2018, 01:21:16 pm]

Re:Metareport STANDARD od margar757
[Květen 18, 2018, 09:17:30 pm]

Re:Metareport STANDARD od fid0rka
[Květen 17, 2018, 06:33:18 pm]

Re:Metareport STANDARD od Divobij
[Květen 17, 2018, 04:46:51 pm]

Re:Metareport STANDARD od fid0rka
[Květen 16, 2018, 09:53:46 pm]

[Květen 15, 2018, 07:24:31 pm]

Přihláška Lif:MMO od dickulus
[Květen 15, 2018, 05:20:37 pm]

Re:Metareport STANDARD od margar757
[Duben 28, 2018, 04:15:00 pm]

[Duben 25, 2018, 08:31:57 pm]

[Duben 22, 2018, 10:04:57 am]

Autor Téma: Metareport STANDARD  (Přečteno 27020 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Divobij

• Hero Member

• 667
Re:Metareport STANDARD
« Odpověď #60 kdy: Květen 17, 2018, 04:46:51 pm »
asi ti zkazím teorii ale tohle se tak měsíc zpátky hrálo, byl to jakejsi mix controlu a klasickýho cubelocka, pravdou ale je že se ten rinn hraje momentálně dle metareportů tak že vlastně buď máš control a nebo cube a nemixuješ to protože ten hybrid není tolik účinej, navíc když hraješ šamana tak čeká midrange nebo shuderwock otk takže proč hrát pomaý kontrol když ty nepotřebuješ celej deck na jeho poražení, čili tehdy není důležitej efekt toho azariho ale jen to jeho tělo, které vytáhneš zadara

fid0rka

• Full Member

• 110
« Odpověď #61 kdy: Květen 17, 2018, 06:33:18 pm »
Jestli to pokazil nebo bylo vytáhnutí Azariho přes zbraň záměrné a plánované mi je ve výsledku jedno. Důležité pro mě v tu chvíli byla porážka jeho balíku, který jako ostatní, co tvoří metu, vytvořilo 0,5% procenta hráčů a zbylých 99,5% to jen okopírují a hrajou do zblbnutí, mým for-fun balíkem, s kterým nemám pražádné ambice stoupat na žebříku.
Kdybych hrál ty všeobecně uznávané balíky, ty, co jsou zrovna in, můžu s protihráčem jít rovnou hrát kámen-nůžky-papír. To je taky jen o štěstí, co zrovna vytáhne/vytáhnu, všechny možnosti (=právě hrané balíky) jsou známé a zábavnost je na stejné úrovni.

margar757

• Sr. Member

• 259
« Odpověď #62 kdy: Květen 18, 2018, 09:17:30 pm »
mno dalo se to ocekavat...summoner potom co odrotovaly karty jako cthun ci yogg docela OP ptze jine nez 10mana dropy se snim netahaji a nejhorsi co muze liznout je 8/8
u locka se to dalo taky predpokladat...je to ted asi nejsilnejsi classa, mimo control maga u ktereho jsem si musel setrit polymorth na voidy pripadne cube, mi delal problem pokazde...
call to arms je nejvetsi rana pro even paladina...dost ho to oslabi...

s priestem jsem to uplne vzdal...ta dragon/lady in white verze nema moc board clearu ani silence, vetsinou plny hand karet a stejne nema co zahrat...v aktualni mete nepouzitelne...uvidim co prijde dal...
zacal jsem hrat even paladina ve verzi s Valanyrem ten je celkem dobry ale tezko rict co s tim udela nerf call to arms
a minuly tyden jsem si postavil toki control maga...prvni den 11-1 dostaval jsem hodne warlocky kteri mi nedelali skoro zadny problem druhy den 0-9 hodne hunteru, rogun a druidu...dam tomu jeste sanci ale neco tomu chybi...musel jsem si ho upravit k obrazu svemu a misto miniona ktery mi lizne nejlevnesiho miniona z meho decku (nechce se mi hledat nazev) jsem radsi dal tar creepera ptze v aktualni mete prevladaji agrro decky a bez tech tauntu se to neda bo jsem v 5.kole na 15ti hp