* Recent Posts

Autor Téma: Metareport STANDARD  (Přečteno 612947 krát)

0 uživatelů a 5 Hostů prohlíží toto téma.

Divobij

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 725
Metareport STANDARD
« kdy: Květen 07, 2016, 04:39:53 pm »
První týden s Old Gods je za námi, a tak nějak si můžeme už udělat alespoň lehkou představu o tom, co je v kurzu a co ne.
Ač se Blizzard vydáním Old Gods snažil zpomalit hru, tak se zdá, že je to neúspěšný boj s větrnými mlýny. Přes velkou přesilu kontrolních C'Thun decků jsou na koni stále rychlé decky. Hlavně je to díky tomu, že dají tři hry za dobu, co trvá jedna hra kontrolům. Nejen díky tomu rychleji šplhají po ladderu. Mnoho pomalých C'Thun decků přehrají dřív než vůbec začnou vytahovat velký kalibr v podobě C'Thuna a jiných velkých minionů.
Stále bych ale řekl, že meta není mnoho ustálená a existuje veliké množství typů balíčků a jejich variací, hlavně s C'Thunem.
Berte na zřetel, že classy zde neseřazuju od nejlepší po nejhorší. Pořadí class je určeno zcela náhodně. Zatím mi přijde, že snad jen priest s hunterem drobet zaostávaj, ale možná je to dáno kvalitou mety, v které se pohybuju na mým ranku. Ostatní zkušenosti jsou z Alza eventu z minulého víkendu Road to legend, kde mě nejvíc bavil "Žalud na tiltu": "Hrajte ladder první den říkali, bude to easy říkali..."  ;D

Shaman
Aggro shaman zůstává doposud neporaženým archetypem šamana. Hlavně kvůli tomu, že přechodem do standardu vlastně nic neztratil. Kromě Cracklu, který mu ve skutečnosti tolik nechybí. Díky tomu, že BGH je díky nerfu pryč, tak vlastně Flamewreathed Faceless zahraný ve 4. kole nemá konkurenta a velice špatně se odstraňuje. Prakticky vám stačí dvakrát Flamewreathed Faceless a dvakrát Eternal Sentinel pro další unlock manacrystalů. Zbytek doplníte starým aggro šamanem z minula a GG WP ;) Posílila také midrange verze, která se převážně zaměřuje na totem flood a následný BL. Typicky tam díky tomu vidíte Thing from Below a někdy chybí Fire elementalové. Opět prakticky stačí 4 karty (Flamewreathed Faceless a Thing from Below) a deck máte hotový. Některé mid verze ještě hrají s Evolvem a Master of Evolution. Podle mě je to deck moc spoléhající na RNG, ale špatný není.

Warlock
Můj oblíbený Zoolock neustále dominuje ladderu. Je jedním z velice silných decků, které mají mnoho variací upravených podle stylu hráče a podle mety, s kterou se setkává. Variací je tady mnoho: s Doomguardy, s Brannem, s Leeroyem, se Sea Gianty... Old Gods zoologické dodali novou šťávu v podobě Possed Villagera, který je supersticky a obvykle se kombí na clear s Power Overwhelming, Darkshire Councilmena, kterého pokud rychle neodstraníte tak spolu s Forbidden Rituálem máte pořádně zavařeno.
Další varianty locka neupadají, ale na mém ranku jsem je ještě moc nepostřehl. Často zahlédnete Renolocka, přestože mu nerfli Molten Gianty a odrotoval Mal'ganis, tak je stále dost silný. Pokud hraje bez C'Thuna, tak se remolock obvykle dá přehrát. C'Thun handlocka jsem doposud nepotkal, ale určitě věřím, že existuje i tato varianta. Nejsilnější z toho je kombinace obojího v podobě C'Thun Renolocka. C'Thun karty lockovi dodávají dostatečnou sílu na board. Mít Sylvanas, tak ten deck určitě postavím. Je to velice silný deck, který dle hearth headu užívalo mnoho profihráčů při ladder climbu.

Rogue
Miracle rogue sice přišel o olejíček a velký burst v podobě Blade Flurry, ale díky nové legendárce Xaril, Poison Mind je neustále silný. Celému miraclu vévodí kromě téhle legendy ještě Edwin Van Cleef, který dokáže neustále nadělat velkou paseku, protože ubylo silenců. A když mluvíme o miraclu tak nesmíme opomenout Cold Blood.
Teoreticky by měli být hratelní i Malyrogue s N'Zothrogunou, ale doposud jsem se s nimi nesetkal.

Paladin
N'zoth paladin je nejlepší pomalý archetyp, který dokáže udržet krok s rychlými decky předchozích class. Bohužel je to velice nákladný deck (klidně přes 10k dustu). Ono vlastně stačí, když vám ten N'Zoth zvedne Tyriona. Najednou máte nejsilnější deathrattle kartu venku a je to value jak prase. On teda obvykle oživuje ještě Sylvanas nebo Cairna, což je prostě megasíla. Hlavně nehrajte moc deathrattlů, abyste měli místo na ty silné ;). To vše je podpořeno nekonečnými healy Ragnarose Lightlorda a váš protivník má o zábavu postaráno. Tento deck mi dělá velké problémy, když proti němu hraju.
Na nižších rancích je vidět ještě aggropaladin se shockadinem a murlockpaladinem, ale tyhle levnější decky obvykle nemají šanci.

Warrior
U wara se neustále v top příčkách drží oba pomalé archetypy patron warrior s control warriorem. Sem tam dole zahlídnete pokusi o pirate aggro, ale ty jsou spíše neúspěšné. Zvláště control war se všemožně snaží zapojit do hry C'Thuna, už jen kvůli tomu, že potřebuje do fatigue her armor z Ancient Shieldbearerů. Já sám jsem zkoušel C'Thun Renowara a určitě to není špatné, ale proti klasickému Fatigue control warovi zde není tolik silných removalů a určitě to je slabší verze.

Druid
Druid se objevuje jako C'Thun druid, Ramp, Fandral beast a sem tam je také vidět Astral Communion Druid. C'Thun druid je z nich asi nejlepší. Mnoho hráčů tam Fandrala hraje také, ale nespoléhá tolik na explozivní hru jako Sjowův Beast Druid, který je podle mě velice zábavným rychlým a bezpochyby silným deckem. Zvláště když vám vyjde nějaká vtipná prasárnička jako Innervate + Coin + Fandral Staghelm. V tu chvíli vás to baví už jen kvůli tomu, že než ho soupeř stihne odstranit, tak vy si prasíte jeden dual efect za druhým. Do 4. kola ho mnoho lidí velmi těžce odstraňuje, protože 5 damage spell hned nemá a karty jako Shadow word: Pain snebo Sap taky nikdo cíleně nemuligání. Klasickou rampu jsem doposud nepotkal a Astral Communion je zábavička spíš for fun, protože rychlé decky ji mohou stihnout přejet množstvím malých minionů.

Mage
Freeze mage je topka, už jen protože mu nic ze základu při nerfování nesáhli. Teoreticky nepotřebuje nic navíc. Většinu karet už má i bez Old Gods. Mnoho profi hráčů se diví, že Alexstrasza prošla beze změn při tom velkém nerfování classic karet. C'Thun mage a Tempo mage s Yogg-Saronem jsou v závěsu. Yogga se ale mnoho hráčů bojí, protože je to čistej RNG hazard, jehož nepěkné výsledky ukazovaly Troldenova videa hned první den, kdy vyšly Old Gods. Reno magové jsou největšími experimentátory. Někteří hráči sem zkouší zakomponovat kde co, včetně nové mage legendárky Anomaluse. Na mě moc drahá sranda, tyhle decky stojí třeba i 15k dustů.

Priest
U priesta asi vede dragon control verze, následovaná C'Thun a deathrattle N'Zoth priestem. Tím že priest přišel o Lightbombu, tak má docela problémy s clearováním boardu. Draci jsou stále silní, ale profi hráči se bojí, že jak odrotují bude priest slabej a závislej jen na nových kartách.

Hunter
Hunterovi vévodí midrange deathrattle N'Zoth verze. Vlastně díky N'Zothovi a Princess Huhuran je hunter spolu s paladinem vlastně nejsilnější deathrattle deck. Oproti palachovi hunter deathrattle minionů bere mnohem víc, protože s Huhurankou je může spouštět a proto také hraje rychleji jak palach. Face hunter nejčastěji utilizuje beast synergii, ale přišel o dost silných karet a tak to nějak není ono. Netvrdím, že je slabej, ale top tieru už prostě nedosahuje.
« Poslední změna: Květen 11, 2016, 11:03:20 pm od Divobij »
Strip the flesh! Salt the wounds!

Divobij

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 725
Re:Metareport STANDARD
« Odpověď #1 kdy: Květen 28, 2016, 11:20:56 am »
metě vévodí šaman - oba typy aggro i mid
miracle rogue je hned v závěsu - pokud ho dostanete pod tlak tak obvykle nehraje optimálně a díky stresu udělá často chybu, protože možností on má obvykle mnoho
control pala obvykle s nzothem je prakticky jedinej pala co potkávám, ten aggrodeck s shieldama jsem potkával jen v době kdy ho asi někdo použil ze streamerů, ale hráči zjistili že tam není takovej winrate jako u kontrolů
tempowarrior je top war, někdy nehrajou ani brawly, někdy zas jo - alesh to komentoval jednoduše 90% mety jsou kopírující hráči, čili jak ten brawl nehrajou na twitchi streameři tak ho nehrajou ani kopírovači ;) , war se ale slušně drží i s jinýma typama deckův - patron i ctrl

celkově upadají cthun decky

můj oblíbený druid je v prdeli, nejlíp se drží rampa, ale i tak padl až dolů na dno, pokud v early game nepřekvapí nějakou silnou vytuněnou potvorou přes inervačku tak dost často neudrží board a shoří jak paírovej čert
zoolock se propadl, protože šamani mají bouřku, ostatní typy locků moc nevidím
priest je hrozně otravnej, hlavně na spodních příčkách, vcelku slušně counteruje šamany takže je to zlo to potkat; dneska ráno (28.5.) jsem hrál aggro huntera a po 4 priestech po sobě jsem to vzdal (jeden hrál blbě a tak po zásluze prohrál ty ostatní jsem neutlačil)
když už jsme u těch hunterů - nejlíp se asi drží midhunter, ale problém je že dost často je to taky už dražší záležitost (call of the wild, někdy i s legendárkama)
mág se hraje obvykle jako freeze, vzácně jdou potkat i tempaři
« Poslední změna: Květen 28, 2016, 11:25:59 am od Divobij »
Strip the flesh! Salt the wounds!

Divobij

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 725
Re:Metareport STANDARD
« Odpověď #2 kdy: červen 05, 2016, 02:25:05 am »
dneska jsem nejprve questil s ctun druidem což způsobilo propad úplně dolů protože bez sylvy nebo raga je můj deck slabší, celkově jsem deck dost obměnoval a protože Mulch nevedu a karty ničením přes Naturalize dávat nechci deck doplnil BGH, ten deck je obecně slabej a neumí hrát zezadu, jakmile ztratíte board už se pravděpodobně nevrátíte... furt se snažím druida nějak zachránit protože je to moje oblíbená postava, ale asi je to boj s větrnými mlýny

pak jsem vzal Kripparianova Fatigue Warriora a během chvíle skočil zpátky na rank 16, což je na začátku sezony hodně pěkné, deck obstojí proti control prasárničkám co hrajou na low ranku - ctun priesti, obecně control warrioři s ctunem i bez (máte lepší matchup protože je můžete pálit a nebo nutit lízat s vámi), jeden ctunrenolock, jednomu warovi jsem spálil nzotha, u mágů byl největším překvápkem tempo nzoth yog mage, kterej nějak po spálení raga a odstranění toníka nechtěl přestal zlobit se summoning portálem a nakonec se zabil prolizem ve fatigue game přes yoga; yogsaron je obecně proti tomu decku nepoužitelnej jako finisher protože hráči ho hrajou nenažraně až na konci, kdy maj zahranejch až moc spellů, a v době fatigue hry prostě jakejkoliv proliz smrdí prohrou a vy si prostě libujete ve stavu když vedete na karty co se týče velikosti prolizu - rekord byl kdy se mi lock prolízal na dno balíku a mě zbejvalo ještě 13 karet - lock zahrál leeroye buffnul ho dvěma POW a pak si ho zkopčil - výsledkem bylo že mi zbyly 3 životy a já pak zahrál Ancient shieldbearera a lock to vzdal :D co se týče top tier tempowara tak toho jsem nepotkal, je asi moc drahej; (nzoth) pala upadá a protože už není toptier tak jsem dneska nepotkal ani jednoho

co se týče zastoupení rychlých decků neustále je největším zlem mid shaman, hned za ním pak zoo, která hraje v současnosti menší kontrolu boardu a snaží se vás sejmout velice rychle, netvrdím že se jedná o čisté aggro, ale vidím snahu kontrolovat jen do midgame a pak spíše snahu o rychlý finiš; hunter jede na midvlně, která je na nízkým ranku dost efektivní a rychlá, s warem se to blbě staví, šetřete Brawl na dobu kdy použije Call of the Wild
Strip the flesh! Salt the wounds!

Divobij

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 725
Re:Metareport STANDARD
« Odpověď #3 kdy: červenec 18, 2016, 06:59:00 pm »
novinka OTK Warrior: viděl jsem to častějc na ladderu a teď to vidím na twitchi u Savjze je to war plnej prolizu co hraje megapetardu chargnutým a enragnutým Raging Worgenem, pokud si držíte taunty nebo dostatek armoru, nebo jste dost rychlý, protože nehraje brawl, tak to nestihne nalízat
bacha jako bonus je tam Yogg
divil jsem se
Strip the flesh! Salt the wounds!

Divobij

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 725
Re:Metareport STANDARD
« Odpověď #4 kdy: Srpen 14, 2016, 05:51:25 pm »
1. patro Karazhanu otevřeno a lidi zkouší nové decky:

token divine shield pala s morousem - obzvláště otravné je kombo kdy je morousovi dodán divine shield protože má 1HP
lock odhazující silverware golema, podle mě tudy cesta nevede, pokud je odhozen ve vyšších kolech tak už to není taková value
yogg and load hunter přijal cloaked huntresku a je o fous silnější a hraje trapky jak na běžícím páse čekejte zejména klasickou čtyřku freezing, snake, bear a fire
bolster wara s unleash the peons (protect the king) jsem neviděl ale mluvilo o tom více streamerů takže předpokládám, že to někdo určitě zkusí

potkal jsem taky po sto letech OTK malyrogunu
« Poslední změna: Srpen 14, 2016, 06:06:28 pm od Divobij »
Strip the flesh! Salt the wounds!

Divobij

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 725
Re:Metareport STANDARD
« Odpověď #5 kdy: Srpen 22, 2016, 09:14:26 pm »
2. patro
OPie Barnes everywhere  :o a kde není Barnes tam je Arcane Giant
Strip the flesh! Salt the wounds!

Divobij

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 725
Re:Metareport STANDARD
« Odpověď #6 kdy: Září 03, 2016, 03:48:43 pm »
po komplet hotovým Karazhanu se nám začínám rýsovat nová meta, které vévodí trojka aggro šaman (s tím novým šamanským portálem), dragon warrior (s opičkou sirem finleyem a curatorem) a yog druid (buď jako token druid se schovanou onyxií nebo s velkejma taunt stromkama a arcane golemama)

warrior je obecně velice otravnej protože je velké množství viable decků a vy když blbě odhadnete a muligáníte early game a hrajete proti pomalému warovi tak si vlastně prohrajete tím hru nebo si ji minimálně hodně ztížíte

z mágů vede yog tempo
hunteři spíše mid nebo hybrid
pala secret s barnesem, brácha potkával častěji  murloky ale já ne, to už spíš toho aggropalu
midshaman je určitě druhou volbou mezi šamany, aggro je častější
z locků vede zoologická ale zůstáváme u klasiky, žádně discard prasárny
zkouší se burgle rogun ale zatím to lidi neumí nebo v tom nevidím žádnej zázrak
Strip the flesh! Salt the wounds!

margar757

  • Sr. Member

  • Offline
  • ****

  • 287
Re:Metareport STANDARD
« Odpověď #7 kdy: Září 03, 2016, 08:26:53 pm »
po prichodu Karazhanu tak nejak stagnuju mezi ranky 15-20 a nemuzu se dostat dal
nejcasteji hraju yog tempo maga, ale narazim tam na problem ze si na agro decich v early game vyboucham spelly a pak nemam cim cistit board...
pak jsem trochu prekopal toho buble paladina...z karazhanu knemu sedla zajimava legendarka (Moroes), ale prijde mi ze je ted vice zavisly na combu a nejak mi to nesedi
a vcera jsem si postavil midrange shamana...ztm wr nejakych 45%, ale zvykam si na ten deck tak uvidime dal...prijde mi ze je hrozne slaby proti aggro  deckum, ktere se na tech rancich 15+ hraji porad...
docela me prekvapil navrat priestu, maji tam nejake nove karty a mam snima docela problem

Divobij

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 725
Re:Metareport STANDARD
« Odpověď #8 kdy: Září 06, 2016, 08:25:08 pm »
priesti jsou fajn, ty nové karty jim dost pomohly, mě třeba vysíraj asi nejvíc, je to hrozná frustrace proti nim hrát, hra je na dlouho a v mnoha ohledech je to zlo který nemám natrénované a tudíž výsledek nejistý

yogg cokoliv hrát nemůžu - není yog ;) ale možná ho craftnu jak bude dust

tak či tak jsem viděl pár yog tempo mágů s těma novejma knížkama (babling book) - vypadalo to hezky ale celej žhavej jsem z toho nebyl, asi je to subjektivní ten deck určitě není špatnej, ale zkrátka a dobře se toho nebojím, časem ten deck docraftím protože mi před nějakou dobou padl Tonda a ten by ti těch spellů navíc pár mohl přihodit - jenže já bych musel nahromadit hroznej kotel dustů - chybí mi moc epiců (arcane blasty, cabal tomy), a pak samo toho yoga... a eventuálně thalnose... což je moc na dlouho
yog druid už je lepší oříšek s těma arcane giantama je hrozně silnej a pokud se v tom decku schovávaj i velký stromky (ty 5/10 taunty) tak je to dost těžkej souboj, oni se už naučili a ten yog už neprasí dvacet kouzel ale i tak v mnoha ohledech je to prostě RNG a proto se mi to tak moc nechce craftit, upřímně tohle by teď byl můj craftící cíl - dodělat 1 mulch a druhýho Ancient of War a Yogga a začít vzývat RNGsuse  :o

btw docela se divím že nevylítlo dragon cokoliv protože karazhan přinesl pár pěknejch dráčků a takovýho palu nebo priesta bych si dragony hrát dokázal představit, nejen pořád wara

jinak pokud šaman tak teď asi aggro - já osobně taky raději midrange decky ale co se týče tier listů a toho co frčí tak dole to je samej aggro šaman - dneska ze 3 her nic než šaman (jeden evolve, 2 aggro)
Strip the flesh! Salt the wounds!

DDDave

  • Administrator
  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 2049
Re:Metareport STANDARD
« Odpověď #9 kdy: Září 06, 2016, 08:54:01 pm »
ten report je psaný na jakém ranku ?   :)


Já hraji   yog wara,  murloc paladina a control shamana  :)

Divobij

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 725
Re:Metareport STANDARD
« Odpověď #10 kdy: Září 07, 2016, 05:34:37 pm »
za poslední měsíc jsem toho moc nenahrál, což vede k tomu že jsem teď někde pod 15 protože jsem rád když jsem odehrával aspoň neco o víkendu a za tu dobu si otevřel pouze 2 křídla karazhanu

takže tak

jestli se chceš pochlubit svým rankem napiš klidně taky něco, hrajem sami a za tu dobu nemáme nic statisticky významného...
otázka zda deck po třeba takových 20 hrách má dostatečně velký výsledky, abychom ho mohli považovat za dost dobrý, stejně tak je rozdíl s winraty, které na lowranku určitě budou lepší jak vejš
Strip the flesh! Salt the wounds!

margar757

  • Sr. Member

  • Offline
  • ****

  • 287
Re:Metareport STANDARD
« Odpověď #11 kdy: Září 10, 2016, 11:55:32 pm »
tak jsem si poridil medivha a 1/1 book  a ten deck to hrozne ozivilo, taky jsem vratil archmaga a vyhodil ragnarose...vysledek je hned znat, jsem zvedav jak to pujde dal

https://www.dropbox.com/s/7jnn1sq4d6g6urc/medivh.jpg?dl=0

nejvetsi problem mi delal nzoth warrior, ktery kdyz mi zbyvaly 3 nevytazene karty zahral prave nzotha a pak jeste dragon priest, jinak aggro decky s tim jdou docela slusne cistit, ptze se mirrorama zpomali a jak preklenu 5.kolo tak uz je to vetsinou win

margar757

  • Sr. Member

  • Offline
  • ****

  • 287
Re:Metareport STANDARD
« Odpověď #12 kdy: Září 11, 2016, 02:05:52 pm »
ted tezka nechapacka :o hral jsem proti takove te klasicke rogune s edwinem vancleefem a tema coinovacima kartama, uz jsem ho mel temer killnuteho mel jsem 25zivotu a slusne karty na ruce, na boardu flamewakera, roguna 14hp a prazdny board, pravdepodobne by sla za 2 kola dolu, na ruce mel jednu kartu a tadaaa on vytahne yoga s neskutecnym rollem, viz screen a gg

https://www.dropbox.com/s/2z3yzcxoieb5ir3/Hearthstone%20Screenshot%2009-11-16%2014.00.55.png?dl=0

Divobij

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 725
Re:Metareport STANDARD
« Odpověď #13 kdy: Září 20, 2016, 09:35:30 pm »
tak přesně o tom screenu je teď pokarazhanová meta, vede cokoliv co je cancer s těžkou SMOrc strategií a všecko ostatní se hraje s yoggem teda vlastně krom dragon warriora, což je ale vlastně to první :D

metu vede Malygos druid s Yogem, Arcane Giantama, Ancientama of War, Cenariusem - mimochodem věděli jste že pokud zahrajete Yoga do Malygose tak yogovy kouzla berou malygosův spelldamage navíc; kdybyste to hráli bez malygose je ten yogdruid slabší ale furt vysoce konkurence schopný
pak si jedou na své yolo vlně šamani a to jak face tak midrange ti vlastně nic nového nevymysleli jen přidali Thallnose portál a spirit claws pro ještě lepší early game
pak se nám tu vykrystalizoval nový a lepší tempo mage s babling bookama, firelands portálem, Tondou a samozřejmě s Yoggem :D
no a posledním "zlem" je Dragon warrior, který využívá nově Curatora na proliz, proto tam hraje sira Finleyho a ty opice

ostatní decky těm výše popsaným mohou hůř konkurovat, což ale neznamená že následující archetypy decků nefungují
warrior - yogg control, nzoth (ten Fibonaciho jsem viděl nezávisle u víc lidí, nevypadá to špatně, doufám že pude nahoru, sám už s nzothem ressuju třetí měsíc), cthun, OTK worgen, patron
paladin - nzoth i murloc stále silné, murloky hraje docela dost lidí ale přijde mi že je to velice těžký deck a mnoho lidí ho nehraje díky tomu na 100% tak jak by mělo
warlock - čím dál tím častěji potkávám discolocka (discard zoolocka), jde to porazit ale někdy to má úžasný haluze kdy opakovaně při relativně malé šanci discardne silverware golema
hunter - stále silnej je jak mid tak hybrid hunter vše s pravidelnou přesností švýcarských hodinek proti vám zahraje v 8. kole Call of the Wild :D

ostatní doposud nezmiňované typy balíků jsou v loji
- malygos peddler miracle rogue všecko fajn ale přejedou je výše jmenovaní při špatném RNG si prostě včas nestihnete prolíznout
- jakýkoliv pokus stavět druida bez yogga je vede do záhuby; beasta jsem nezkoušel, viděl však na streamu a youtube, není špatnej ale top už to prostě není a to ani s tím wardenem, cthun druida už jsem jako soupeře nepotkal ani nepamatuju a to ani na lowrancích
- freeze mage je pomalej
- renolock to mnohdy nestihne udržet i po zahrání rena protože současné top decky vám utaví takovou čočandu že ani nemrknete a jsem zpátky po healnutí na deseti životech
- jedinej priest co ted potkáte je resurrect priest s barnesem a podobnejma vychcanostma - je to sranda za to hrát, sám jsem se s tím nechutně bavil jedno odpoledne ale na ladder to bohužel není, pokud šťastně ressujete furt jen barnese a ne to ostatní tak pravděpodobně moc dlouho nevydržíte, ale jinak může nastat pár vtipných situací kdy vám váš nzoth ressne několik Sylvanas apod. (viz můj screen na facebooku, pokud mě máte v přátelích)

edit: takže pokud stále nevíte co craftit tak teď se craftí Yogg-Saron, Hope's End a pak Bloodmage Thalnos, minimálně tento craft order mám teď já :D
« Poslední změna: Září 20, 2016, 09:46:14 pm od Divobij »
Strip the flesh! Salt the wounds!

margar757

  • Sr. Member

  • Offline
  • ****

  • 287
Re:Metareport STANDARD
« Odpověď #14 kdy: Září 25, 2016, 08:44:06 am »