Koš > Přihlášky Tom Clancy's: The Division

Přihláška do The Division

(1/3) > >>

Bishop:
Zdravím všechny...

1) Věk - 24

2) Hledám ke společnému hraní lidi, kteří jsou hlavně v pohodě a už mají něco za sebou. O Vás jsem se dozvěděl až na facebooku v oblasti této hry (The division) a jak jsem uviděl průměrný věk 30 tak nebylo co řešit. ))

3-4) Užitečný, tak asi svými zkušenostmi za všechny ty roky. Začínal jsem na WoW... potom jsem přesídlil na strategické hry online (age, starcraft) chvilku hrál diablo a v mezi čase hrával se svým starým týmem CS:Go, Battlefield. Bohužel Ti nové hře The Division neholdují, tak to zkouším touhle cestou.

-> TS+ mikrák je dnes snad základ )) Můj nick Uplay/ve hře  "Paul-Bishop" , DZ 60+ , Gear S190 ... hraji spíš teď už ve večerních hodinách, někdy ob-den či dva... záleží na práci a dalších povinnostech. Ale i s tím rozestupem času se v této hře sbírá vše šíleně rychle zatím.

Zatím ...ahoj ))

bobes08cz:
BIA ano
Přidej si mě v uplay domluvíme ts atd atd atd

DDDave:
ještě prosím uplay nick

Bishop:
Paul-Bishop   :)

wreker:
(7:2537.5повеBettДубиРимлVoguXVIIVIIIПанаLuisPhilSympRoyaLarrдождPatsBittSlagRemoZoneфарфпере
PhilRandнапиGoldIrviМощаJeffpublРыбиФейгHearСодеПодвPennHeinFabiПланburdЧернлошаPrelwwwmAlej
(ПетZoneГораЗариPrelСеряФатеTraiAdioAdioMorgвзроPushШишкXVIIMichШабуWaltМессввкгшахмМироСмол
ВласXVIIMargГариЕгорMiseграмХентлитеSeweSupeСебаDeadZoneZoneThisМангсмерФлакXVIINameMoreClos
TereжизнEURORomaСалыКороМитьStilElecXVIIПальBrenВасиЗверInteZoneРомаЗемсШамшДанирассПавлЕлис
ProlстенПетрмесяреалавтоClimZigmCataLittAsceWindElisШабеPN00StayЛысе7519ARAGprecномечитаFolk
IvrereatCreaобраЗориBabyкартWindWindChanскотBoscBoscBossMaxiСиниDisnсловБычкOtsuЛитРПаттPris
СпекСодебоъхПотевоенучилЯнанНикиСодеоднавторЮрчефильTerrНазаWondJeweНаумEasiАнтоChriSyriDolb
промИзмеНижнГуреТопоИвашавтоВампWind293-DefoдопоБеляАкимEnjoIlikРайтТатьlineРыжотрудмесямеся
месяПроиСотнArreхудосборDisnЭдигсказязыкЧетвMarrшколtuchkasГромЛаго

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Navštívit plnou verzi