Koš > Tom Clancy's: The Division CZ/SK

Věci na trade

(1/2) > >>

bobes08cz:
Kdyby náhodou někdo chtěl,tak mám schované v truhle tři zlaté LIBERATORY ...... s modifikacemi se v poho dostanete přes 100k v dmg.Jinak mám ještě plány na Masku výdrže,plán nákoleníků střelných zbraní a plán rozšířeného zásobníku.Samozřejmě vše zlaté.Takže kdyby někdo chtěl,tak jak půjde trade ,klidně vyrobím ,když dotlačíte suroviny.

CerVus:
Já mám zlate vektory.

Ale máme tu vůbec možnost tradu?

Desert_Eagle_5:
Bude příteli bude  :)

bobes08cz:
Hele vektory už mám v truhle taky dva a jsem z nich celkem smutný.Teď mám jeden co má prakticky max dmg co jde a stejně to prostě není ono.Každopádně na trade mám taky .

CerVus:
No dnes jsem vykraftil asi 6 vektorů a z toho 2 měli dmg větší než je to rozmezí (10 255). Jeden procnul za 11450 a druhý za 11780. Škoda, že ty vlastnosti jim to nehodilo lepší. Ten druhý měl vše na healování a první měl blbý mix.
Pořád hledám ideální kombinaci: Alespoň 11k dmg, headshot dmg, šanci na krit a zvýšení crit dmg. Však ono to jednou vyjde.

Až přidají ten britský kulomet L86 A2 do craftu budu taky procovat. Mě se líbí víc než to ruské rpk Parkhan za půl mega. Taková těžká útočná puška.
Těd na něm mam 111k dps. Z Vektoru jsem zatím dostal jen 152k.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Navštívit plnou verzi