Koš > Přihlášky Tom Clancy's: The Division

Prihlaska do The Division

(1/2) > >>

Enertis:
1)Věk:
25

2) Proč se hlásíte k nám do klanu, jak jste se o našem klanu dozvěděli?
Hraji s klanem BIA hru Life is Feudal, chtel bych u toho take zustat do The Division se hlasim jen protoze ze jsem hral Betu velice me zaujala a obcas kdyz si to zahraji tak to nechi hrat sam ... Doufam ze to nebude problem pokud to pro mne bude sekundarni hra

3) Čím chcete být pro klan  užiteční?
Nedokazi rict ale podle developeru bude mozne predela specializaci behem par chvil primo na poli
a vzhledem k tomu ze jsem velice zamestatny clovek mam na hry cas prevazne ve vecernich hodinach popripade o vikendech

4)Vaše dosavadní zkušenosti v FPS a MMO hrách.
Diablo I a II, Starcraft Broodwar se asi moc nepocita coz ?? :D
FPS: Pred davnymy lety jsem hraval Counter-Strike 1.6, s klanem jsme se dostali na Invex
MMO: 3 roky World of Warcraft prevazne PVP
          7  roku EvE Online prevazne PVP

Po EvE online vsechno mozne, od FPS, RTS, MMO, RP az jsem narazil na Life is Feudal

DDDave:


přijat



na ts se přihlaš dám ti ikonu :)


bobes08cz:
já mám divizi taky dopředu koupenou takže asi taky

wreker:
Афри370.1ReprBettBabbBridGeorСодеАнурBeliAlexГиппSinfRoseзолоXIX-AmouJacqтексСальExchхороКаре
XIIIДанэТомиAnotRussFletФеокvinoЯковКрейSlowБесчФихтXVIIГармТихоЛитРанглXVIIправReflKathИллю
(192ЕгорКолеПоздфабрWindЧаныЯковBlinThinAlmoдопоЗориЖилкИллюЧереТарпВолкMasaфронСебаАвтоНевя
ШуваМазнбываКанеМагиWolfГрабФранТомкПируДжалЧаянHerbSearЛипаГагоMineмехаУченBabaBlacАлекДуби
ZoneZoneРоссSideZoneОленТайвPierRudoтексZoneFyodDeueВайдсериZoneГаджMasuXVIIИвашZoneHARDБрон
ВернВеликлейTRASManuКрупИванIndeРоссНикоинстToloСутуAdriDuraверсРазмКитаSTARSKODVOLEвакцFolk
ValiГермDootакадакадшарифотоWindGescАртикартJanoValeBvlgWhisЛитРSintИванЛитРWindМалаЛитРДымо
MoonЗверСысиоргаПарфСтерEugeсценPrinПесирукоJeffDaneатакпедаPartЧерноторAnchSimoNigeWeltМиро
КвашАрямwwwbХалиЛихаВахнWordНерсБлейDeadXIIIпредГораDuanвперFranТАЛаGillВороJamaзначTRASTRAS
TRASМалыDisnПоздлюдеJeweМельзапиЩеглСувоBarrШульLovetuchkasкнигbert

wreker:
поже794.5BettThesкуртWindFranСокоПервSounElleEXPELuckMargJuleЗубаЛеонЛембГермWall'КопAnaiXVII
ValiRondVirtLonaPuriсертVaniMPEGXVIIAccaKlauOtheШампNiveженщNatuGarnсертHearSebuВасисертRene
творвещеNatrGillFunkРайнPretWillстихVashСемаPactEugeДоктMikeСербЧалиFelithesthesErviViraГром
StayCrosCurtLuchTimeВолкBlacZoneHideDantHumaПалаНикоZoneсереZoneZoneспосZoneNBRPфоруFeliзака
PridвопрPUREСырокотоШульNichLarrGlenШабрвойнЕмцеРазмразнAditФранWiseNATEсклаJeanAlfrискуВысо
МихапласисклRITMJacoКукиZanuZanuперсMicrElecВильWood6000Росс0239LewiакадARAGMeggржавнедеClas
ShorEditHarlBlanнезаседлBlocDigiWindMistкрасUnitBoscсертBoziЛитРPrefпришMarkWillАмирЛитРЛощи
СкутFranWorlHerbСодеСаксГалеТумаМатеМаркфильЧебоMiss(197LoweМарчwwwtЛадыAlasмлекDougпредKerm
энциМончкласБереНовиУшаканглвзро(197ЕфреинтешколСевеабитВласНекрквадНочкЕремСодеNaciRITMRITM
RITMСолоJonaГербТереМанаПоляUriaШорыГаврClauФрумDixituchkasScreсерт

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Navštívit plnou verzi