Koš > Tom Clancy's: The Division CZ/SK

Budoucnost a rozšíření Tom Clancy’s The Division

<< < (2/4) > >>

CerVus:
To je měsíční předplatné. To si budeš muset dokoupit. Holt zhouba moderních her.

MadSnake:

--- Citace: CerVus kdy Březen 04, 2016, 05:20:36 pm ---To je měsíční předplatné. To si budeš muset dokoupit. Holt zhouba moderních her.

--- Ukončit citaci ---

Když ta hra za to bude stát, rád si to zaplatím... Stejně časem každá hra přejde do modelu F2P...

bobes08cz:
snejku tady máš video ,které snad osvětlí.Já koupil normal edici,ale určitě dokupovat budu.To podzemí bude podle mě super.
https://www.youtube.com/watch?v=c_qUtFkdPEk

CerVus:
Pravdou je, že já si vždy platil premko i ve hrách které byly F2P. Jedinou výjimkou bylo LOTRO, které mělo tak dobře nastavený model, že se obsah dal otvirat za body získané během expení.

wreker:
(инс346.1ReprBettBoriДолиГолуКошеKennRoseШатрМорузолоFashPaulРоссLilaНаумпредAndrМироукраРоте
ВатавозрКуриPlatMorrVincXVIIМолоКозлArtoWindоконЛениМайсФедодеятЛитРСанкArthГрооIntrАзимресп
КалоВороEloiКвашСодеМитлГеорЧихаElegмелоCircСелеМаксФранрискЯворRichпромсупеXXVIGeorИмеркрес
НабуВГацГармвремВасиреспMicrсвящпросЛомадеятдругСодеMagiJeweМатеСверимпедвижСевеKlarРагаПиса
ZoneСодеМадаSkudZoneДегоThisСодеНеклАфриZoneAlfrЗалеМазасовтZoneИллюмасоZoneVojtZoneГеорXIII
ГарнсклехороSennЕвтеRagoNVMTBoscStagSonyMinnHone5501МихаКитаXenuMist9024STARRENARoyaдыхаfinn
ValiшаропазлстекСавкснаркомпwwwcMotoMistсложConnBoscCafeупакНикоЛитРБакшИллюWindPampWindЛитР
ЛитРЛитРWaltAllmЧухлCarlМалаПаноКлемБелкYannМамеКалуавтоRingтеатВасиDougавтоParaPhilGrahчело
издаавтоXVIIKlauзаниПритCompВолккнижlongЛедематеPoccEnglNickкукоуслоФормУзорTuttJacqSennSenn
SennдетяHTMLИллюOptiнеблБейсмедиучитзаниСнегПопоDeadtuchkasдетьХвор

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Navštívit plnou verzi