Koš > Tom Clancy's: The Division CZ/SK

Budoucnost a rozšíření Tom Clancy’s The Division

(1/2) > >>

DDDave:
Ubisoft dnes napsal na stránkách hry nějaké informace ohledně Season passu a přídavků do budoucna. Zde vám přinášíme překlad:
THE DIVISION – SPUŠTĚNÍ HRY JE JEN ZAČÁTEK
Vždy jsme The Division vytvářeli s ambicemi vytvořit prostředí, které by se mohlo rozrůstat i po vydání hry. Dnes vám s radostí představíme malé nahlédnutí do plánů po vydání hry a detaily k tomu, co můžete očekávat od Season passu.
PRAVIDELNÉ AKTUALIZACE
Vývojářský tým pracuje na kompletním plánu po vydání hry, který vám po následující měsíce bude přinášet nové zkušenosti, včetně několika aktualizací zdarma, nových obsahů a funkčních systémů.
Aktualizace zdarma budou vypuštěny pro všechny hráče a budou přidávat nové herní módy, jako výzvy orientované na skupinové operace, které otestují hráčovy schopnosti i v kooperačním módu a možnosti vyhrát unikátní odměny.
STÁHNUTELNÝ OBSAH
Také plánujeme 3 placená rozšíření, které budou vydány v průběhu tohoto roku. Každé rozšíření bude stavěno na základě hry, na postupu a vývoji vašeho agenta s novým obsahem, vybavením a hratelností, se kterou budete zpět dobývat New York:
1. rozšíření: Underground
První hlavní rozšíření otevře hráčům novou lokaci, kde můžete prozkoumat nezmapované podzemní prostory města New York spolu se třemi kamarády v kooperaci.
2. rozšíření: Survival
V tomto rozšíření budou muset hráči přežít co nejdéle v nepřátelském prostředí, které bude bude výzvou i pro ty nejtalentovanější agenty.
3. rozšíření: Last Stand
Zůstaňte naladěni pro více informací.
SEASON PASS
Tyto 3 placená rozšíření jsou součástí Season Passu spolu s dalším exkluzivním obsahem.
zde je kompletní přehled obsahu Season passu:
The Division 1. rozšíření: Underground
The Division 2. rozšíření: Survival
The Division 3. rozšíření: Last Stand
Exkluzivní upilovaná brokovnice, unikátní sidearm upravena pro destrukci na krátkou vzdálenost.
Plná set exkluzivního oblečení a skinů zbraní.
Speciální měsíční benefity včetně exkluzivního obsahu dropů a speciální eventů.
Season pass je součástí Gold Edice a Sleeper Agent Edice hry. Také je možné si ho pořídit samostatně hned při vydání hry 8. Března 2016.
Tak tohle hodně rádi čteme. A jaké jsou vaše reakce? Piště do komentářů.
[SilentAndY]

DDDave:
Hra (bohužel) ještě ani není venku a Ubisoft už nám s vývojáři servíruje plán na celý rok v podobě posledního videa s názvem "Year One" (2. příspěvek pod tímto článkem). Některé informace shrnuli se zprávami ohledně Season Passu, které vypustili už před nějakou dobou. Nově jsou zde ale uvedeny velké, zdarma dostupné updaty s označením 1.1 a 1.2, které do hry přinesou určité změny a bohatý obsah. Na co se těšit? Čtěte dále.


Incursions (Invaze / Nájezdy)
---------------------------------------
Zdarma stažitelný update (verze 1.1), který má vyjít již v dubnu. Bude se jednat o end-game rozšiřující aktivitu, která je určena speciálně pro hraní ve skupinách a prověří vaše týmové hraní. V tomto přídavku budete čelit zdánlivě nezastavitelným silám, aby jste poté získali kvalitní zbraně a vybavení. Nejspíše se bude jednat o ochranu a doprovod obrněného vozidla.

Také bude obsahovat nové gear sety, loot trading (výměnu nebo prodej vybavení mezi hráči) a další neoznámené novinky.

Conflict (Konflikt)
----------------------
Také zdarma stažitelný obsah ve verzi 1.2, který vyjde v květnu. Tento přídavek by měl změnit způsob hraní v Dark Zóně a také přidá nájezdy u ikonického Columbus Circle, velké kruhové křižovatky na jižním kraji Central Parku, která je velkým dopravním uzlem na Manhattanu.

Dále bude obsahovat nové challange módy, Dark Zone aktivity a mnohem více zatím neoznámených novinek.

Dále tu máme rozšířitelné přídavky, nebo-li DLC:

Underground (Podzemí)
--------------------------------
DLC vychází v červnu pro majitele Season passu. S tímto prvním velkým rozšířením se hráči vydají prozkoumat podzemní prostory pod New Yorkem. Hráči zde budou ve čtyřech lidech nahánět smrtící nepřátelé v nekonečném bludišti tunelů a podzemních sítí.

Tyto podzemní prostory by se měli údajně náhodně generovat spolu se střety nepřátel a postupně lepším vybavením v odměnách, čím více budete postupovat a klesat. Takový hezký dungeon jako v Diablo 3. Takže o zábavu bude postaráno.

Survival (Přežití)
----------------------
DLC vychází v létě pro majitele Season passu. V tomto rozšíření čeká hráče boj o přežití tak dlouho, jak jen to dokážou za pomocí shromažďování základních potřeb a high-tech vybavení, pro znovu dobytí New Yorku. V tomto přídavku by měl hrát velkou roli Rogue Protokol.

Last Stand (Poslední vzdor)
-------------------------------------
DLC vychází v zimě pro majitele Season passu. V zimě roku 2016 povstane nová hrozba a hráči se musí se svou skupinou agentů na ní připravit a bránit se proti neúnavnému nepříteli. Na základě jedné ukázky se nejspíše bude jednat o možnost zřídit si svou vlastní základu a vybavit jí střílnami a jinými věcmi, které se budou starat o to, aby se útočníci drželi co nejdále. Navíc se na fotce k tomuto přídavku objevuje Socha Svobody, takže možná tu bude i nějaké rozšíření hrací plochy.

Tak tohle všechno je plán na letošní rok. Nezapomeňte, že Season Pass bude mít ještě jedno velké rozšíření, ale to bude až v následujícím roce.

MadSnake:
Jak mám chápat "pro majitele Season passu"... Jako, že ty DLC nebudou pro všechny nebo jak to bude :-)

Petroniusx:
Poslední 3 jmenovaná rozšíření jsou jen pro majitele Season Passu. Otázka je, jak se budou řešit rozšíření poté, co se SP vyčerpá. Předpokládám, že budou zčásti zadarmo a zčásti zpoplatňovány.

MadSnake:

--- Citace: Petroniusx kdy Březen 04, 2016, 04:36:09 pm ---Poslední 3 jmenovaná rozšíření jsou jen pro majitele Season Passu. Otázka je, jak se budou řešit rozšíření poté, co se SP vyčerpá. Předpokládám, že budou zčásti zadarmo a zčásti zpoplatňovány.

--- Ukončit citaci ---

A jak ho dostanu, seženu, popř. zjistím, zdali ho už mám?

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Navštívit plnou verzi