Koš > Hry v roce 2016

Squad

<< < (2/4) > >>

guthas:
A já jsem to teda nainstaloval, vyzkoušel a docela dobrá blbost. Člověk se někde respawne, běží 15 minut kamsi do háje a umře, protože ho zabijou kdoví odkud. Néné šlo to uninstal.

Ale na Uplay je free weekend na rainbow six, což je dle mě hra uplně jinde a hlavně zábavná :-)

DDDave:

--- Citace: guthas kdy Listopad 12, 2016, 12:23:50 pm ---A já jsem to teda nainstaloval, vyzkoušel a docela dobrá blbost. Člověk se někde respawne, běží 15 minut kamsi do háje a umře, protože ho zabijou kdoví odkud. Néné šlo to uninstal.

Ale na Uplay je free weekend na rainbow six, což je dle mě hra uplně jinde a hlavně zábavná :-)

--- Ukončit citaci ---

Doporučuji nejdřív něco nepřečíst nebo kouknout na videa. Není to totiž nejednoduší hra a je potřeba mít více informací aby člověk pochopil kde je schované kouzlo hry.

:) :) :)


Rainbow six mám ale to se bohužel nedá porovnávat ze Squad :) :)

guthas:

--- Citace: DDDave kdy Listopad 12, 2016, 01:13:02 pm ---
--- Citace: guthas kdy Listopad 12, 2016, 12:23:50 pm ---A já jsem to teda nainstaloval, vyzkoušel a docela dobrá blbost. Člověk se někde respawne, běží 15 minut kamsi do háje a umře, protože ho zabijou kdoví odkud. Néné šlo to uninstal.

Ale na Uplay je free weekend na rainbow six, což je dle mě hra uplně jinde a hlavně zábavná :-)

--- Ukončit citaci ---

Doporučuji nejdřív něco nepřečíst nebo kouknout na videa. Není to totiž nejednoduší hra a je potřeba mít více informací aby člověk pochopil kde je schované kouzlo hry.

:) :) :)


--- Ukončit citaci ---

Myslíš, že jsem se nekoukal na youtube a nehledal info? Zase takový debil fakt nejsem. Vím, že jde o kooperativní multiplayer, ale nebaví mě hry, kde se většinu času hledají.

fid0rka:
I za tutovíkendovou cenu v přepočtu cca 500,- je to pro mě stále hodně, jelikož Squad zatím po vyzkoušení řadím mezi gamesy, které kupuju pro potěšení z hry s ostatními vs. minimální potěšení svoje.

..a část téhle hlášky z oficiálních stránek

In conjunction with our free weekend, Squad will also be on sale! From Thursday November 10th at 10AM PST (5pm GMT) to Monday November 14th at 10 AM PST (5pm GMT), Squad will be 50% off on Steam. If you´ve been waiting to buy the game or trying to persuade friends to get it, there will be no better chance than now.

jim rád připomenu v hodnocení na Steamu až bude The Squad za 9€

wreker:
спек308гимнCHAPСуббJackхвосЭрмаNighПатаDixiЛенитексIntrмульСодеКаллунивАлекХомиМаркКартДымш
WindЕвдоМартMaryAndyNortYerbАфонпостМалыучилВладЛукаИллюMult(ИтаМетеГиппзапакраеMichИсааAure
FredЧантPlatМамаВолкКостТаймРодиMatiELEGElegФедиСмолСемеНаймDassЗилаФлотMantRaymШервПониКати
ПушкWeidHermMcBaMacbELEGDichИллюJaneМаксГолуKrupВапцTherSeriAllaDeadроднЧижеЦыпиNighЧандПасы
diamSupeZoneфакуZoneкореMadeМархДобиДмитZoneZoneСодеZoneКапуМоскАКТоZoneZoneZoneZoneкартTrip
МоскКлейвытямесяMadeRitzRoyaZigmAmarEmilрассWindSoutAndrРоссфутл61179073STARHYUNтысямалеFolk
MacaсвечFineРоссженщMonkпостWindTellWindзараRedmTefaсертTrioXXIIримсToreXVIIЛитРавтосериЛитР
HenrЛитРСодеязыкМоноПетеJohnХижнLoth(192БабарабоПерлКалиJohnSkyDстудPCTaВладСиненынеDirtрабо
HappЧижоавточемпOrsoЧурапросЛагуЖихаавтоCastSharАлекЛукиавтоCrimувлеОльхСадоШишкАлешмесямеся
месяТойбГлебПлакФормQueeИсаеRighHerbВороМГорСокоJefftuchkasКубыLowe

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Navštívit plnou verzi