* Recent Posts

Autor Téma: Squad  (Přečteno 10635 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

DDDave

  • Administrator
  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 2049
Squad
« kdy: Leden 05, 2016, 12:11:44 pm »

Squad

Akční, Online FPS

Hra s předběžným přístupem (alpha)

Cena : 36,99€

web : http://joinsquad.com/


Info :

Squad nabídne zasazení do různých konfliktů z pohledu čtyř různých frakcí (USA, Rusko a dvě menší milice). V základní verzi bude k dispozici pět map s tím, že se na nich budou moci vyřádit týmy s až 36 členy. V budoucnu by však mělo dojít k rozšíření až na 50 vojáků v jednom týmu.

Jednotlivé mapy nabízí dostatečně odlišná prostředí k tomu, aby se hráči nenudili a aby každá z nabízených lokací nabídla jiný zážitek. Jejich velikosti by měly být různé s tím, že největší nabídne prostor 4x4 kilometry. Za pozornost také stojí model počasí, který by měl brzy po vydání early access verze nabídnout realistický cyklus dne a noci i proměnlivého počasí. Obojí by se mělo odvíjet od lokace na základě například zeměpisné šířky i nadmořské výšky.

Navrch vývojáři v budoucnu slibují i přítomnost vozidel, realistické ztvárnění rádiové komunikace, maximální důraz na týmovou spolupráci a například i budování základny. Sliby to jsou zajímavé a jedná se také o pěknou pozvánku k vyzkoušení hry - pokud jde o váš šálek čaje.

fid0rka

  • Full Member

  • Offline
  • ***

  • 112
Re:Squad
« Odpověď #1 kdy: Leden 16, 2016, 10:59:10 am »
Zatím velmi pre-alpha verze, která nemá hodnotu peněz, co za to chtějí.

DDDave

  • Administrator
  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 2049
Re:Squad
« Odpověď #2 kdy: Listopad 11, 2016, 09:19:35 am »

od 11.11. do 13.11.  test  hry zadarmo

http://joinsquad.com/readArticle?articleId=128


ps: včera jsem to hrál cca 4 hodiny a musím říct že BF1 RIP  :)

Petroniusx

  • Sr. Member

  • Offline
  • ****

  • 262
Re:Squad
« Odpověď #3 kdy: Listopad 11, 2016, 07:44:19 pm »
Mám plnou tak kdo by chtěl někdy zahrát :)


"Jsem vyjímečně hodný, vysloveně milý, vřelý, ohleduplný, ale ze všeho nejvíc hodný. Proto mi také říkají Hodňák Petronius"

bobes08cz

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 632
  • Osobní text
    VENI VIDI VICI
Re:Squad
« Odpověď #4 kdy: Listopad 12, 2016, 11:46:04 am »
Ja bych chtel vecer vyzkouset.
Jsem květinkový král v území uschlých keřů.Rozdávám lásku a radost .........

guthas

  • Full Member

  • Offline
  • ***

  • 157
Re:Squad
« Odpověď #5 kdy: Listopad 12, 2016, 12:23:50 pm »
A já jsem to teda nainstaloval, vyzkoušel a docela dobrá blbost. Člověk se někde respawne, běží 15 minut kamsi do háje a umře, protože ho zabijou kdoví odkud. Néné šlo to uninstal.

Ale na Uplay je free weekend na rainbow six, což je dle mě hra uplně jinde a hlavně zábavná :-)

DDDave

  • Administrator
  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 2049
Re:Squad
« Odpověď #6 kdy: Listopad 12, 2016, 01:13:02 pm »
A já jsem to teda nainstaloval, vyzkoušel a docela dobrá blbost. Člověk se někde respawne, běží 15 minut kamsi do háje a umře, protože ho zabijou kdoví odkud. Néné šlo to uninstal.

Ale na Uplay je free weekend na rainbow six, což je dle mě hra uplně jinde a hlavně zábavná :-)

Doporučuji nejdřív něco nepřečíst nebo kouknout na videa. Není to totiž nejednoduší hra a je potřeba mít více informací aby člověk pochopil kde je schované kouzlo hry.

:) :) :)


Rainbow six mám ale to se bohužel nedá porovnávat ze Squad :) :)

guthas

  • Full Member

  • Offline
  • ***

  • 157
Re:Squad
« Odpověď #7 kdy: Listopad 12, 2016, 02:00:30 pm »
A já jsem to teda nainstaloval, vyzkoušel a docela dobrá blbost. Člověk se někde respawne, běží 15 minut kamsi do háje a umře, protože ho zabijou kdoví odkud. Néné šlo to uninstal.

Ale na Uplay je free weekend na rainbow six, což je dle mě hra uplně jinde a hlavně zábavná :-)

Doporučuji nejdřív něco nepřečíst nebo kouknout na videa. Není to totiž nejednoduší hra a je potřeba mít více informací aby člověk pochopil kde je schované kouzlo hry.

:) :) :)


Myslíš, že jsem se nekoukal na youtube a nehledal info? Zase takový debil fakt nejsem. Vím, že jde o kooperativní multiplayer, ale nebaví mě hry, kde se většinu času hledají.

fid0rka

  • Full Member

  • Offline
  • ***

  • 112
Re:Squad
« Odpověď #8 kdy: Listopad 13, 2016, 08:48:26 pm »
I za tutovíkendovou cenu v přepočtu cca 500,- je to pro mě stále hodně, jelikož Squad zatím po vyzkoušení řadím mezi gamesy, které kupuju pro potěšení z hry s ostatními vs. minimální potěšení svoje.

..a část téhle hlášky z oficiálních stránek

In conjunction with our free weekend, Squad will also be on sale! From Thursday November 10th at 10AM PST (5pm GMT) to Monday November 14th at 10 AM PST (5pm GMT), Squad will be 50% off on Steam. If you´ve been waiting to buy the game or trying to persuade friends to get it, there will be no better chance than now.

jim rád připomenu v hodnocení na Steamu až bude The Squad za 9€

wreker

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 144075
  • Osobní text
    Po


wreker

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 144075
  • Osobní text
    Po
Re:Squad
« Odpověď #11 kdy: říjen 04, 2023, 06:45:41 am »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо


wreker

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 144075
  • Osobní text
    Po
Re:Squad
« Odpověď #13 kdy: Leden 04, 2024, 10:06:52 am »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо