* Recent Posts

Autor Téma: Tom Clancy’s The Division  (Přečteno 458529 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

DDDave

  • Administrator
  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 2049
Tom Clancy’s The Division
« kdy: Leden 05, 2016, 11:59:24 am »

Tom Clancy’s The Division

Akční, RPG, Online FPS

Vydání v ČR:8. březen 2016

Cena : 59,99€

web : http://tomclancy-thedivision.ubi.com/game/en-GB/home/


Info :

New York City zasáhla zničující pandemie. Základní služby kolabují jedna za druhou. Všude vládne chaos. Společnost se během několika dní bez jídla a vody rozpadá. Vláda aktivuje přísně utajovanou jednotku soběstačných agentů, známou jako The Division. Tito agenti, kteří žijí mezi námi zdánlivě obyčejným životem, jsou schopni operovat nezávisle na velení, pokud vše ostatní selže. Při boji za zachování civilizace, budou agenti čelit konspiraci obřích rozměrů. Největší hrozbou nebude v laboratoři vypěstovaný virus, ale ti, kteří za jeho tvorbou stojí. Když se svět kolem hroutí, vaše mise začíná.

Totální kolaps -
Žijeme v křehkém a složitém světě. Každý den se spoléháme na komplexní síť vzájemně provázaných systémů. Jakmile selže jeden, ostatní padnou také, což vytvoří smrtící domino efekt, schopný během několika dní ochromit celou společnost. Ve hře Tom Clancy’s The Division se ponoříte do děsivě chaotického New Yorku, kde veškeré struktury selhaly. Vaše mise coby člena jednotky Division bude společnými silami obnovit pořádek a získat opětovnou vládu nad městem.

Nové pojetí série Clancyovek -
Vítá vás online RPG odehrávající se v otevřeném prostředí, kde průzkum a vývoj postavy budou hlavními klíči k přežití. V lítém boji budete muset využít své schopnosti, zbraně a důvtip. Hrajte v otevřeném a dynamickém světě, jenž kombinuje klasické prvky značky Tom Clancy: autentičnost, taktické rozhodování, RPG akce, obchod a další.

Sociální aspekt -
Spojte síly s přáteli v kooperaci, z níž můžete kdykoliv plynule vyskočit. Využijte kombinaci vašich schopností, hledejte zdroje nákazy a vypořádejte se s každou hrozbou… Dokonce i s obyvateli města. Hra plynule kombinuje PVP souboje, obchod mezi hráči a neustále vás konfrontuje s napínavými situacemi, v nichž nebezpečí přichází ze všech stran.

Pouze na next-genu -
Hru pohání zbrusu nové grafické jádro zvané Snowdrop, které bylo vyvinuto speciálně pro konzole nové generace. Tom Clancy’s The Division díky tomu dosahuje zcela nové úrovně herních kvalit. Engine Snowdrop naplno využívá sílu next-genu. Díky technologiím jako je dynamické globální nasvětlování, procedurální poškození objektů a díky neuvěřitelnému množství detailů, vás vizuální stránka hry naprosto uzemní.

Vyzbrojte se a zažijte své vlastní dobrodružství -
V rámci uskupení The Division máte přístup k prvotřídním technologiím, ať už běžně používaným, nebo těm, které se teprve nachází v tajných laboratořích ve fázi prototypů. Obírejte padlé nepřátele a vyrobte si novou, lepší výzbroj. Přizpůsobte svým potřebám váš nouzový batoh – agentův jediný zdroj zásob v případě kolapsu – a buďte neustále ve spojení s ostatními agenty prostřednictvím chytrých hodinek. Kustomizujte svého agenta prostřednictvím tisíců druhů zbraní, kombinací skillů, výbavy a mnoha dalších faktorů. Cesta, jíž se vydáte povede buď k záchraně města, nebo k jeho definitivnímu pádu.

DDDave

  • Administrator
  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 2049
Re:Tom Clancy’s The Division
« Odpověď #1 kdy: Leden 15, 2016, 10:19:53 am »

HARK0NEN

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 1154
  • Osobní text
    ten, co za to moze...
Re:Tom Clancy’s The Division
« Odpověď #2 kdy: Leden 15, 2016, 06:15:35 pm »
„Conane, co je nejlepší v životě?“
„Rozdrtit nepřátele, vidět je utíkat před sebou a slyšet nářek jejich žen.“

fid0rka

  • Full Member

  • Offline
  • ***

  • 112
Re:Tom Clancy’s The Division
« Odpověď #3 kdy: Leden 16, 2016, 11:02:22 am »

jejkob21

  • Jr. Member

  • Offline
  • **

  • 78
  • Osobní text
    Po
    • profil wot
Re:Tom Clancy’s The Division
« Odpověď #4 kdy: Leden 22, 2016, 09:00:22 am »
inak neviete ci to bude aspon z titulkami alebo z dakym prekladom kukal som ze su rozne verzie nasiel som aj cesku, polsku a anglicku ale neviem ci to je pravda o tej ceskej
Svet potrebuje ľudí, ktorí dokážu niečo vykonať, a nie ľudí, ktorí dokážu vysvetliť, prečo niečo neurobili.


specialGram

  • Newbie

  • Offline
  • *

  • 37
  • Osobní text
    Po
Re:Tom Clancy’s The Division
« Odpověď #5 kdy: Leden 22, 2016, 10:11:29 am »
tak už mám také klíč do bety

CerVus

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 1147
Re:Tom Clancy’s The Division
« Odpověď #6 kdy: Leden 23, 2016, 10:24:15 pm »
Já si dnes kupoval Rise of Tomb Raider, tak jsem tam přihodil i Division.
Jen doufám, že koupě nevyzkoušené hry nebudu litovat jako u Metal Gearu 5.

edite:
Doufám, že ten 27gb klient pujde použít i na finální verzi hry.
« Poslední změna: Leden 27, 2016, 08:56:55 am od CerVus »

IJN: Yugumo, Shiratsuyu, Zao, Aoba, Mogami, Atago, Iwaki Alpha, Amagi, Fuso  KRIEGSMARINE: Roon, Gneisenau, Scharnhorst, Graff Spee   US NAVY: New Orleans, Iowa, North Carolina, Farragut   ROYAL NAVY: Fiji  SOVIET NAVY: Budyonny

HARK0NEN

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 1154
  • Osobní text
    ten, co za to moze...
Re:Tom Clancy’s The Division
« Odpověď #7 kdy: Leden 29, 2016, 10:10:26 pm »
ja neviem, zatial co som videl, tak ma nic neoslovilo aby som do toho vrazil prachy a nie malo. pripada mi to ako Borderlands v inej grafike a lokaciach s vacsim dorazom na co-op... dost nechapem ten hype okolo, ale je mozne ze som nieco prehliadol?
„Conane, co je nejlepší v životě?“
„Rozdrtit nepřátele, vidět je utíkat před sebou a slyšet nářek jejich žen.“

CerVus

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 1147
Re:Tom Clancy’s The Division
« Odpověď #8 kdy: Leden 29, 2016, 10:17:28 pm »
Tvl mi to nepobírá notebook :) 
A to mám i5 (2x2,9Ghz), 16gb ram, 2x SSD a 2gb gtx 660.
A já blbec si koupil klíč u překupníků a ne na steamu..... Teď můžu jen doufat, že se ta optimalizace do oficiálního spuštění o hodně zlepší.
Tohle není normální. Vždyť to je pořád jen konzolová hra. Nový tomb raider mi šlape téměř na plné detaily.

Harkonene: Neuvěřitelné kouzlo a zábavnost má totiž ten systém boje/krytí. Kdo hrál Ghost Recon Future soldier navíc v multiplayeru, tak tohle mělo splňovat jeho sny. Tohle je to samé, určitě i ten engine a kompletní pohyby jsou převzaté z nového dílu GR akorát jako bonus tu je ten mmo faktor. Už jen když jsme s Dejvem a spol hrali Infestation a naháněli ostatní hráče, tak ta střílečka dostala nový rozměr.

Edite: Příjde mi, že je ta hra tak blbě optimalizovaná, že mi vůbec nespouští nvidie, ale běhá to na integrovanou grafiku na čipu. Ta grafika by tomu odpovídala. Když už tak má stále aktualní herní notebook střední třídy ale příjde mi že se snažím hru spustít na 486i s 15mb grafikou. Podobné problémy byly u alfy Armored Warfare, tam pomohlo nuceně přiřadit spouštění aplikace v ovladacím centru nvidie, tady jsem to udělal taky a hra se nespustí vůbec.
« Poslední změna: Leden 29, 2016, 11:02:39 pm od CerVus »

IJN: Yugumo, Shiratsuyu, Zao, Aoba, Mogami, Atago, Iwaki Alpha, Amagi, Fuso  KRIEGSMARINE: Roon, Gneisenau, Scharnhorst, Graff Spee   US NAVY: New Orleans, Iowa, North Carolina, Farragut   ROYAL NAVY: Fiji  SOVIET NAVY: Budyonny

Greg2

  • Jr. Member

  • Offline
  • **

  • 61
Re:Tom Clancy’s The Division
« Odpověď #9 kdy: Leden 30, 2016, 07:26:02 pm »
je prý spousta problémů s vga, mě to taky nešlo spustit pouze na inegr. grafiku, pak sem se někde dočetl  nastavení kompatibility s win 7 = a u mě to pomohlo

F0trik

  • Full Member

  • Offline
  • ***

  • 207
Re:Tom Clancy’s The Division
« Odpověď #10 kdy: únor 11, 2016, 08:16:07 am »
Tak od 19 do 21. Února tady máme otevřeny beta test s dalšími otevřenými možnostmi

DDDave

  • Administrator
  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 2049
Re:Tom Clancy’s The Division
« Odpověď #11 kdy: únor 11, 2016, 09:33:16 am »
Tak od 19 do 21. Února tady máme otevřeny beta test s dalšími otevřenými možnostmi


Bohužel jedu na hory :) 19.2. až 26.2.

DarthWanderer

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 960
  • Osobní text
    Your actions define your legacy
Re:Tom Clancy’s The Division
« Odpověď #12 kdy: únor 15, 2016, 11:11:31 am »


v pátek mám dovolenou :)

technika na T-VI roty: KV-1s, Hellcat, Cromwell, Nashorn, T37, FV304
technika na T-VIII roty: IS-3, T-32, AMX 50 100, AMX 13 90, T49, RU251, ISU-152, RB WT
T2 Light výhodou :)

CerVus

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 1147
Re:Tom Clancy’s The Division
« Odpověď #13 kdy: únor 21, 2016, 10:28:32 am »
Konečně trochu zapracovali na optimalizaci a běží to na mobilních grafikách. Teď ještě aby to tolik nepadalo, ale od toho je beta.

IJN: Yugumo, Shiratsuyu, Zao, Aoba, Mogami, Atago, Iwaki Alpha, Amagi, Fuso  KRIEGSMARINE: Roon, Gneisenau, Scharnhorst, Graff Spee   US NAVY: New Orleans, Iowa, North Carolina, Farragut   ROYAL NAVY: Fiji  SOVIET NAVY: Budyonny

bobes08cz

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 632
  • Osobní text
    VENI VIDI VICI
Re:Tom Clancy’s The Division
« Odpověď #14 kdy: únor 21, 2016, 10:48:11 am »
a já doufám ,že na mobilních GPU to nepojede abys to nemohl zrovna ty hrát :)
Jsem květinkový král v území uschlých keřů.Rozdávám lásku a radost .........