Koš > Tom Clancy's: The Division CZ/SK

Tom Clancy’s The Division

<< < (2/6) > >>

specialGram:
tak už mám také klíč do bety

CerVus:
Já si dnes kupoval Rise of Tomb Raider, tak jsem tam přihodil i Division.
Jen doufám, že koupě nevyzkoušené hry nebudu litovat jako u Metal Gearu 5.

edite:
Doufám, že ten 27gb klient pujde použít i na finální verzi hry.

HARK0NEN:
ja neviem, zatial co som videl, tak ma nic neoslovilo aby som do toho vrazil prachy a nie malo. pripada mi to ako Borderlands v inej grafike a lokaciach s vacsim dorazom na co-op... dost nechapem ten hype okolo, ale je mozne ze som nieco prehliadol?

CerVus:
Tvl mi to nepobírá notebook :) 
A to mám i5 (2x2,9Ghz), 16gb ram, 2x SSD a 2gb gtx 660.
A já blbec si koupil klíč u překupníků a ne na steamu..... Teď můžu jen doufat, že se ta optimalizace do oficiálního spuštění o hodně zlepší.
Tohle není normální. Vždyť to je pořád jen konzolová hra. Nový tomb raider mi šlape téměř na plné detaily.

Harkonene: Neuvěřitelné kouzlo a zábavnost má totiž ten systém boje/krytí. Kdo hrál Ghost Recon Future soldier navíc v multiplayeru, tak tohle mělo splňovat jeho sny. Tohle je to samé, určitě i ten engine a kompletní pohyby jsou převzaté z nového dílu GR akorát jako bonus tu je ten mmo faktor. Už jen když jsme s Dejvem a spol hrali Infestation a naháněli ostatní hráče, tak ta střílečka dostala nový rozměr.

Edite: Příjde mi, že je ta hra tak blbě optimalizovaná, že mi vůbec nespouští nvidie, ale běhá to na integrovanou grafiku na čipu. Ta grafika by tomu odpovídala. Když už tak má stále aktualní herní notebook střední třídy ale příjde mi že se snažím hru spustít na 486i s 15mb grafikou. Podobné problémy byly u alfy Armored Warfare, tam pomohlo nuceně přiřadit spouštění aplikace v ovladacím centru nvidie, tady jsem to udělal taky a hra se nespustí vůbec.

Greg2:
je prý spousta problémů s vga, mě to taky nešlo spustit pouze na inegr. grafiku, pak sem se někde dočetl  nastavení kompatibility s win 7 = a u mě to pomohlo

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Navštívit plnou verzi