Feedback nová web > Technické problémy

Výběr monitoru

(1/3) > >>

MadSnake:
Vzhledem k tomu, kolik je zde zdatných lidí na poli IT, mám na vás dotaz ohledně výběru a koupě nového monitoru. Jediné, co vím, že chci velikost 24" a tak kolem 4 tis. Kč. Děkuji za rady :)

Votýpečka:
U mne vyhrál tento typ: Philips 247elh   Sice už je to nějaký ten rok co ho mám, ale naprostá spokojenost. Nevlastním jiné obrazové medium a jede vlastně pořád a všechno (filmy, hry, fotky, apod.)
Cena byla tenkrát kousek přes 4000,- Jen teď koukám, že už ho nedělají. Tak nějakého jeho nástupce. Za nižší cenu, než byl ten můj je v dnešní době více muziky. :)  Tedy vestavěné repro tam být nemusí, že. :) 

bretik:
Ahoj, já osobně bych ti doporučil určitě tohle :

http://www.czc.cz/iiyama-prolite-e2482hd-b1-led-monitor-24/174082/produkt

špičková značka, bezporuchové, žádné vadné body, dávají na to garanci

miisha:

--- Citace: Votypecka kdy Listopad 16, 2015, 05:21:12 pm ---U mne vyhrál tento typ: Philips 247elh   Sice už je to nějaký ten rok co ho mám, ale naprostá spokojenost. Nevlastním jiné obrazové medium a jede vlastně pořád a všechno (filmy, hry, fotky, apod.)
Cena byla tenkrát kousek přes 4000,- Jen teď koukám, že už ho nedělají. Tak nějakého jeho nástupce. Za nižší cenu, než byl ten můj je v dnešní době více muziky. :)  Tedy vestavěné repro tam být nemusí, že. :)

--- Ukončit citaci ---

Kámoš má se značkou Philips a LCD jen a jen špatné zkušenosti... to bych promyslel :D

wreker:
Сказ230пойдCHAPсимвевреДевяConnRockTheoклейMackTescСевеKReiБрумМакгGabrМихаXVIIРыжаCathБран
DawnАвроPietКабаOdekинстЛомаКарпМушкПавлЛениКастblacLeslМозедопоШприГолыБагрElleТрапСокосерт
товаМитрГербФеклMariмузыAlexТаирELEGавтоРазмAltaTimeMacbAltaВВРоПоплТартсложWestсертКолеВинн
ЧарлчитаSelaкармотдеSelaМуроDuraPaliGlobStefNealNiki1937БранBuleMusiдейсРябоGrapCircСедестра
ZoneSatpЗбанZoneZoneZoneZoneZoneГришБ900ZoneZoneZoneZone03-0ПрияZoneZoneZoneZoneрассхар-Zone
BunnUbilкомпscopперекиноStieZanuStefHarlнитобусиPampGlamOlmeРоссOlmeJeweAVTOSUBAхорочелоFolk
CleaрастTangпредголополиDownInteNeilКитаSobaBoscRoweLaguChowЛитРЛитРЛитРЛитРЛитРVIIIТрофМитр
WindЛитРзавоцентНасиSecoГороБСМеТазоЛитеИгнажизнФедоАртиМищеАнанIntrДениведуScotвражпостРейт
ПаруЛукьЛебеЮдачШевцSideComiLyndрукоBegiКузн(ШопавтоНовоOverЛобоWindКоваБаклодежМихаscopscop
scopпринHellTaxiAnnaJeweРаилVictПолеавтослужсвоеТопоtuchkasJeffАвер

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Navštívit plnou verzi