* Recent Posts

Autor Téma: nefunkcni TS  (Přečteno 1542958 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Hribek

  • Jr. Member

  • Offline
  • **

  • 94
nefunkcni TS
« kdy: říjen 19, 2015, 06:35:40 pm »
Hoj mam problem s TS uz zhruba mesic, jelikoz jsem nemel vubec cas hrat tak jsem to neresil a poslusne cekal na dalsi update, dnes jsem si update stahl a bohuzel zadna zmena ... nemate nekdo stejnou zkusenost?

PS: mam Win10 kdybyste v tom nekdo hledali problem

DDDave

  • Administrator
  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 2049
Re:nefunkcni TS
« Odpověď #1 kdy: říjen 19, 2015, 07:10:50 pm »

Mám win 10 a bez problémů .

https://www.teamspeak.com/downloads

Client 64-bit 3.0.18.1

Hribek

  • Jr. Member

  • Offline
  • **

  • 94
Re:nefunkcni TS
« Odpověď #2 kdy: říjen 20, 2015, 04:55:48 pm »
díky za snahu 3D, ale bohužel, jsem na tom lépe než průměrný orangutan a první do čeho jsem šel bylo po updatu, od kterého mi TS nefunguje nejprve šťourání se v nastavení a poté reinstal a toto jsem zopakoval i včera po novém updatu takže toto mi bohužel nepomáhá ...

Pjupa

  • Newbie

  • Offline
  • *

  • 5
  • Osobní text
    Po
Re:nefunkcni TS
« Odpověď #3 kdy: říjen 23, 2015, 03:30:51 pm »
pravděpodobně mám ten samej problém. Jen jsem zatím nezoušel reinstal tak ho zkusím a když nic tak jsme oba v pytli :D

madmax_cz

  • Newbie

  • Offline
  • *

  • 4
  • Osobní text
    Po
Re:nefunkcni TS
« Odpověď #4 kdy: říjen 24, 2015, 10:32:44 am »
ahoj panove....

firewall defaultne blokuje komunikaci mezi PC a okolnim svetem....

zkuste pridat TS do povolenych aplikaci :)

rikam to vsem a porad .... vyser*e se na bezplatnej update na W10. je to zatim nejhorsi win. system co si muzete pustit do sveho PC....

..................takze povolit TS pro komunikaci ve firewallu.................

Pjupa

  • Newbie

  • Offline
  • *

  • 5
  • Osobní text
    Po
Re:nefunkcni TS
« Odpověď #5 kdy: říjen 26, 2015, 06:20:00 pm »
Stím firewalle mně to už taky napadlo, ale ničemu to nepomohlo. Zkusil jsem i jiný servery a na některý se dostanu. Zkusil jsem nainstalovat TS i na notebook a né jen na PC a taky se tam nedostanu na náš klanovej server. Asi to bude mít co dočinění s IP adresou, ale opravdu nevím. Zkusím ještě svého poskytovatele internetu a nákýho kámoše co se vyzná v počítačích. To sou moje poslední možnosti jinak nevím co stím. Ještě jedna doplňující informace: TS mi normálně makalo a chodil jsem tam a pak jeden den večer když jse mvyjímečně chtěl hrát warships a jen jsem je aktualizoval a pak přesoval na druhej pevnej disk. Tak někdy v průběhu mě to z našeho servru vyšouplo a od tý doby na něj nemůžu, zkoušel jsem i aktualizovat TS a nic se nezměnilo. Na jiný servry se dostanu + můj pc má problém s některými servry se kterými nemá problém můj ntb. Víc už asi nemám co napsat k mému problému tak snad se to povede nějak vyřešít. Btw díky za jakoukoli pomoc či radu ;)

kmentos02

  • Newbie

  • Offline
  • *

  • 4
  • Osobní text
    Po
Re:nefunkcni TS
« Odpověď #6 kdy: Listopad 13, 2015, 05:53:23 pm »
IP? :)

Pjupa

  • Newbie

  • Offline
  • *

  • 5
  • Osobní text
    Po
Re:nefunkcni TS
« Odpověď #7 kdy: Listopad 22, 2015, 02:22:26 pm »
85.13.68.90:1699 tohle je moje IP. prej by to měl bejt nákej problém na srvru ale nechápu jak mohl vzniknout a že mi to přestalo fungovat jentak:/ a ani na tom ntb mi to nešlo jen na náš servr.



wreker

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 144075
  • Osobní text
    Po
Re:nefunkcni TS
« Odpověď #10 kdy: říjen 04, 2023, 02:31:02 am »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт

wreker

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 144075
  • Osobní text
    Po

wreker

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 144075
  • Osobní text
    Po
Re:nefunkcni TS
« Odpověď #12 kdy: Leden 04, 2024, 05:53:24 am »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт

wreker

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 144075
  • Osobní text
    Po
Re:nefunkcni TS
« Odpověď #13 kdy: Březen 04, 2024, 04:21:21 am »