MMORPG a jiné hry > Hearthstone

Tavern Brawl

<< < (2/4) > >>

Divobij:
Tavern Brawl #66: Top 3
co jsou vaše oblíbené kombinace já na to zatím moc neměl čas zkoušet a tak jsem si dal na poprvé mága frost bolt ice lance a ice block; o víkendu si s tím zablbnu více :D ty co jsou kurzívou jsem hrál

Mechwarper, Metaltooth Leaper, Annoy-o-Tron eventuálně Enhance-o Mechano nebo Gorillabot A-3 - druid to nesemele jen si nachystejte vždycky kolo kdy vychrlíte plnej board (proto nevyhazujte mechwarpery pokud nevynesete nic další lepší a postradatelnejší je annoy)
Lightning Bolt, Rockbiter Weapon, Tunnel Trogg - tohle je fajn protože vy ty troggy vlastně potřebujete takže pokud soupeř zkouší kontrolovat bez tauntů tak brzo zjistí že ho umlátíte protože bez spell damage máte 60 dmg ve zbylejch kartách - tudíž mill no chance, naopak discard lock bude vadit
Malchezaar's Imp, Soulfire, Silverware Golem nebo Fist of Jaraxxus - těžkej cancer, ale druid to semele např.
Coldlight Oracle, Innervate, Naturalize - nejlevnější a nejčastější postava jakou potkáte
Bolster, Shieldbearer, Target Dummy - taky cancer ale zažil jsem to jen jednou a že jsem teď o víkendu nehrál nic jiného jak brawl
Barnes, Innervate, Y'Shaarj, Rage Unbound nebo Deathwing, Dragonlord - ne každej má ty legendy ale jinak určitě není špatný
Arcane Missiles, Babbling Book, Mana Wyrm
arcane intelect, forgotten torch, sorcerers apprentice
sacrificial pact, voidcaller, malganis
nerubian prophet, elemental destruction, evolve
Malygos, alarmobot, moonfire - zkoušel jsem zábavné, ovšem někdy otravně dlouhé když si špatně lížete, když jdete proti millu tak si šetřete alarmoboty abyste měli na ruce všecko potřebně protože to kombo musíte utáhnout na jeden zátah když vyswarmíte plochu a druid si prostě neprolíže všecky naturalizky
worgen, conceal, cold blood
bablin book, frost nova, sea giant
blood of ancient one innervate faceless manipulator
fel reaver, mech warper a cosi asi ten rogunskej iron sensei nebo cold blood
lock s murloky - murloc tinyfin, grimscale oracle, murlock tidecaller - asi třikrát jsem to potkal se šamanem a ten díky board controlu jsem ho utahal a on seutapoval - tudy cesta podle mě nevede

Divobij:
Tavern Brawl #84: Spellbook Duel
Pro ty co ještě nestihli zahrát novej tavern brawl doporučuju to jít zkusit, tohle je jeden z těch hodně zábavných brawlů, kde má cenu si zablbnout, už jen kvůli té úžasné mechanice, kdy máte deck deseti karet a místo lízání si tři z nich discoverujete, čili máte cca 30% šanci, že najdete přesně to co hledáte. Pokud ale kartu lížete tak si okamžitě nediscoverujete ale dostanete 1 manovej spell po jehož zahrání teprve discoverujete. Přitom na lepší discover se dá ještě zvětšit tím, že z decku vytáhnete patchese (zahráním patchese) nebo 1 drop beastu pomocí velblouda, což je podle mě zajímavější protože to counteruje soupeřovo karty (mágům seberete wyrma...). Upřímně jsem tuhle mechaniku braní karet nezkoušel, ale teoreticky by se tak za pomoci priesta dal soupeřovi vytahat celej deck, jen to chce mít dostatek minionovejch zabíjení a Deathlorda v balíku :D

můj deck:
Arcane Missiles
Frostbolt
Sorcerer's Apprentice
Arcane Intelect
Flamewaker
Ice Block
Kezan Mystic
Gadgetzan Auctioner
Reno Jackson
Arcane Giant

Divobij:
Tavern Brawl #106 - All Star Squad

zatím největší rakovinou je asi Patches, i když hunter by ho s Fire Trapkou slušně vycounteroval

Divobij:
The Midsummer Fire Festival event
- po celou dobu trvání tohoto tavern brawlu jsou questy s dvojnásobným výdělkem

edit: double gold za questy trvá 2 týdny, čili až do středy 19.7. byste měli dostávat dvojitou odměnu za každej splněnej quest

Divobij:
Duel of the Death Knights
Tohle je tak zkurvenej tavern brawl.  :'(
Celá brawl meta je no skill. Prostě všeci hrajou Jainu. Prakticky je to pak o tom, kdo pingne dřív. Takže pure RNG komu líp dojdou karty.
A nejhorší je že vás tu pičovinu nutí hrát questem na 300g víc jak jednou.

edit: pokud jste ještě nehráli doporučuju splnit první quest na 300g a pak se s druhým questem na 300g vrhnout do víru Frostlich Jaina shitstormu s tím, že concedujte jakoukoliv hru kde potkáte Jainu, ať si ti čuráci nezahrajou.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Navštívit plnou verzi