=BiA=Steel panthers Cz/Svk přihlášky > Přihlášky do WoT

Přihláška do klanu BIA Black

(1/3) > >>

LasloDon:
Ahoj,
jmenuji se LasloDon a tímto žádám o přijetí do klanu BIA Black.

Je mi 35let, hraji WoT třetím rokem, X tanky mám BC-25t, Obj.140, T-57Heavy, IS-7 a v krátké době i T92.
O Vašem klanu jsem se dozvěděl z bytí a hraní v WoT. Přímou nabídku na vstup do BIA Black jsem dostal prostřednictvím hráče MichailGorbacov, jenž mne v týmovkách oslovil s pozicí Bojového důstojníka - velitel pro CW/Odřady/Týmovky. Svým členstvím chci přinést klanům BIA své zkušenosti z velení a podpořit působení v CW a odřadech. Mým velkým zájmem jsou 7v7, které ale považuji za dobrou průpravu k hraní s X tanky v CW a odřadech. Práce velitele s menší skupinou a následné zakomponování do 15ti členénho týmu mám vyzkoušené jako přínosné. Dříve jsem působil v klanu BCC, jenž se rozpadl po mém odchodu a založil jsem s pár hráči nový klan _ULP_. Celý tento jsme pak v loňském roce přesunuli do klanu OFF2, dceřinný klan OFF (MarinakOFF), kde jsme zejména hráli odřady a CW. Po 3 měsících pro nespokojenost bývalých členů klanu _ULP_ jsme se vrátili a hrajeme dodnes. Zejména týmovky a odřady.

Mé WN8/WN7 zde:
http://wot-life.com/eu/player/LasloDOn/

TS3+mikrofon používám aktivně.

Klan _ULP_ opouštím dnes 17.4.2015, 17:45h.

S pozdravem LasloDon

MichailGorbacov:
BIA Black áno.  ;)

ICE2502:
Nech sa ti darí v BIA.
Pekná prihláška, jedna z najlepších, aké tu boli.

LasloDon:
Díky za reakce... snad nezklamu! :-) Bude to ze zajištěné obrany s rychlým přechodem do útoku, stabilita kádru je, zázemí suprové... pokud nebude úspěch = chyba bude ve velení :-)

Trošku sportovní terminologie, ale ono to tak asi opravdu bude i v těch tankách... .

wreker:
крит545.3BettBettВитаНаумRaveFeliпродсодеБутоОтечиносколлCrysЛиса230АGradEcliGuilпракзапиTesc
АвтвПипуПостпечасоврГладLaurVivaXXXLШумоTherAyveOutrИпатИллюGoreLiviКонюЖукопсихImpeLaveAnan
ПорусертPushCotoГубиИонцБуянLimiСувоJuanДичеИллюДербFourРазмPaliKoffавтоПроиСЕРДГогоEurhГойх
ПисамногOsirКаруДмитзапиKyba13,3ArisСигоZoneZoneELEGТереJaniZoneСодеFatwСпицсереВороZoneязык
ЛондZoneредаPainKhosИллюZoneZoneZoneAnthTimeналиTamaМеднЧернМальзакаИллюЧеркинсп02-1ZoneКоже
ZoneDaviРудзRecoклейПроиBoscSamsTrueGoreLyonJardКитапазлDesiвесеКитаGeerMycoARAGсенаболеtrac
DOTSсборинсттруддизаBrazCompWindЗверUnitWitcчелоTefaWinxОбъеBlacHappUnicдревChimWaltЛитРскор
TravЛитРAlgoофицэкспБрадHenrXIIIПетрXVIIБольучилZombАвроГапчSeedкиноMich(ВедМатуBallпостПлас
ЛихапикноднаЕфрословТАШоБогослужГаврсертобраВоро285-ГермСавиДлинБываСветБереЯновСодеRecoReco
RecoМадаФилипракMotiPhilРаскPourDolbмалытрудДерюФедеtuchkasWindIsma

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Navštívit plnou verzi