* Recent Posts

Autor Téma: Chování hráčů BIA-2  (Přečteno 3424966 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

marda2000

  • Host
Chování hráčů BIA-2
« kdy: Prosinec 28, 2014, 09:35:45 pm »
Dobrý den, přikládám replay s tím co udělali hráči klanu BIA-2... Vytlačovali mě z pozice odkud jsem chtěl střílet a potom i blokovali a to jen proto ,že jsem jim asi vjel na jejich oblíbené místo... :( Každopádně jsme kvůli tomu pak prohráli...
Žádám alespoň o nějaké potrestání těchto hráčů.
Konkrétně warhemer a norbertrada.
http://wotreplays.eu/site/1468880#self


Norbertrada

  • Host
Re:Chování hráčů BIA-2
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 28, 2014, 09:59:11 pm »
Ahoj zdravím, takže : 1. stát s medkem na postu td když není ani jeden scout na středu je hloupé 2. žduchnul jsem do tebe poté, co jsi začal nadávat warhemerovi a za 3.nestřelil ani nezabil jsem tě takže nebreč,  kdyby jsi do mě nesřílel a neubral mi na 100hp tak by s defem nebyl problém. Co se stalo, stalo se, už to nevrátíš.
« Poslední změna: Prosinec 28, 2014, 11:35:42 pm od Norbertrada »

MadSnake

  • Sr. Member

  • Offline
  • ****

  • 391
Re:Chování hráčů BIA-2
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 28, 2014, 10:09:28 pm »
Replay jsem zkoukl dvakrát...
Asi neni uplně košér, do někoho strkat, ale opravdu je dobré se cpát se středním tankem na takovou pozici? A následně nadávat do kokotů a dávat team dmg? Je pravda, že každá akce vyvolá reakci, ale ta tvoje byla hodně přehnaná... Dále, když už radíš, aby někdo nestál za tebou, aby mohl couvat, proč jsi to samé udělal třetímu JT8.8 ve hře?

Vsadím se, že kdyby ti toto udělal kdokoliv jiný, tak se nic neděje, ale pokud jsou to ti ošklivci z BIA, tak to musím nahlásit. Udivuje mě, že se najdou takový hráči, jako jsi ty, kteří jsou ještě schopni poslat replay s tím, kde se chovají jako tupci.

K hráčům z BIA-2 bych uvedl jen to, že toho dotyčného neměli strkat(chápu, je to někdy těžké), ale následně zachovali chladnou hlavu a i přes nadávky a team dmg toto neopětovali...

Maximus_Brutus

  • Full Member

  • Offline
  • ***

  • 133
  • Osobní text
    Po
Re:Chování hráčů BIA-2
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 28, 2014, 10:13:49 pm »
Koukal jsem na to na to, že do tebe jednou drcnul dál nic nedělal a ty mu hned napíšeš že je můžská přirozenina, tak tě vytlačili ze křoví. Ty jsi jim pak jel na bok a začal do nich střílet. Pak už nemá cenu řešit kdo komu co proč. Řekl bych, že jste si neměli moc co vyčítat. Nikdo tobě nenadával, což se o tobě říct nedá.

MAC

  • Newbie

  • Offline
  • *

  • 23
Re:Chování hráčů BIA-2
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 29, 2014, 12:07:44 am »
Ja osobne by som si nikdy nedovolil strčiť do akéhokoľvek hráča aj keby to bol light tank na mieste pre TD. Ešte pred tým ako by som mu zrejme začal nadávať, by som mu pár krát napísal že mi zavadzia pred delom, ale postavil by som sa do jeho zákrytu a slúžil by si mi ako štít. Ako živý, tak aj mŕtvy. Predpokladám, že keby som do neho nestrčil, tak jeho reakcia na moje upozornenia, prípadne neskoršie nadávky by taktiež nebola taká aká bola. Mňa osobne pri pozeraní tohto replay veľmi zarazilo, že niekto kto má odohraných 11K hier a kolega mal 20K je natoľko netolerantný že vytláča spojenecký tank. Kľudne sa na mňa chlapci z BIA hnevajte, ale nakoľko niesom v klane myslím že mám na to trochu menej zaujatý pohľad. Také veci ako vytláčanie sa dajú tolerovať noobom čo majú odohraných max. 5K zápasov nehľadiac na to, že ostali obaja chladný keď daný hráč neskôr zaútočil nielen slovne.

Camfour

  • Full Member

  • Offline
  • ***

  • 199
Re:Chování hráčů BIA-2
« Odpověď #5 kdy: Prosinec 29, 2014, 01:13:00 am »
Já naprosto nezaujatě říkám, že pokud mi někdo takhle tančí před kanonem tak si ani nic jiného nezaslouží... bud ho trefím a dostanu modrou tak jako dneska ráno nebo si udělám prostor abych fungoval a byl co platný, navíc aby středák jezdil sem... to jsem dloho neviděl

Murmanndan

  • Full Member

  • Offline
  • ***

  • 153
  • Osobní text
    Po
Re:Chování hráčů BIA-2
« Odpověď #6 kdy: Prosinec 29, 2014, 08:08:40 am »
Proč se vždy najde někdo kdo dělá potíže , nevím co tě vedlo že jsi se vůbec ozval.Sám nejsi bez viny.Je to především tvoje vizitka jak se chováš.
Je mi tě líto.Stačí trocha sebekontroly a vánočního klidu a bude to fajn .
Přeji ti hodně všeho co chceš do nového roku , pevné nervy a prosím jako předsevzetí do nového roku jsi uprav slovník aspoň na WoT ať neděláš cz komunitě ostudu.
S pozdravem Murmanndan

Icehanz

  • Newbie

  • Offline
  • *

  • 40
  • Osobní text
    Kill you!!
    • www.spacenet.cz
Re:Chování hráčů BIA-2
« Odpověď #7 kdy: Prosinec 29, 2014, 10:28:40 am »
Takovýho idiota jako ty jsem dlouho neviděl. A klukům tedy vyznamenání za udržení nervů. Každopádně doporučuji poslat replay na podporu.
kill all ketchups!!

LudekScudla

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 592
Re:Chování hráčů BIA-2
« Odpověď #8 kdy: Prosinec 29, 2014, 11:23:51 am »
Kdybych měl posílat klanům záznamy pokaždé,když mi někdo něco udělá,tak bych nedělal nic jiného.Kluci klobouk dolů před vámi,že jste se udrželi a nesundali ho.



MichailGorbacov

  • Host
Re:Chování hráčů BIA-2
« Odpověď #9 kdy: Prosinec 29, 2014, 11:45:13 am »
Marda ty by si nikdy ani len light tank nevytlačil z kríčku pre TD, ty by si vždy dokonca aj chápal prečo tam stojí. Následne by si nenadával ako pohan a nestrieľal do vlastného..... nikdy. Dokonca by si potom ani neobviňoval niekoho nikdy na fóre, že kvôli nemu ste prehrali bitku, hlavne ak by si sa  venoval len nepriateľovi miesto teamdmgu. Proste toto by si nikdy neurobil a následne by si si takto ani nikdy neurobil prekrásnu vizitku.

DDDave

  • Administrator
  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 2049
Re:Chování hráčů BIA-2
« Odpověď #10 kdy: Prosinec 29, 2014, 12:12:45 pm »
Konečný verdikt hlavní poroty temné strany :


Hráč marda2000 může být 1x zastřelen ve hře na publicu + se nikdy nestane členem BiA.

Murmanndan

  • Full Member

  • Offline
  • ***

  • 153
  • Osobní text
    Po
Re:Chování hráčů BIA-2
« Odpověď #11 kdy: Prosinec 29, 2014, 12:14:10 pm »
Otázka
každým členem jednou ? ;D

JJangle

  • Jr. Member

  • Offline
  • **

  • 95
Re:Chování hráčů BIA-2
« Odpověď #12 kdy: Prosinec 29, 2014, 01:30:43 pm »
Cela BIA ma plus minus 500 lidi ne ? To by to bylo dost deprimujici kdyby 500x za sebou vlezl do bitvy a mel v tymu jednoho biaka ktery ho zabije :D :D :D

MAC

  • Newbie

  • Offline
  • *

  • 23
Re:Chování hráčů BIA-2
« Odpověď #13 kdy: Prosinec 29, 2014, 03:07:20 pm »
Cela BIA ma plus minus 500 lidi ne ? To by to bylo dost deprimujici kdyby 500x za sebou vlezl do bitvy a mel v tymu jednoho biaka ktery ho zabije :D :D :D
"biaka" stretneš v bitke tak raz za týždeň aj to v enemy týme, lebo v tvojom sú iba nováčikovia a idioti, takže kde pak co pak :)

crueface

  • Sr. Member

  • Offline
  • ****

  • 385
Re:Chování hráčů BIA-2
« Odpověď #14 kdy: Prosinec 29, 2014, 03:12:28 pm »
To je jouda...takovej kabát ostudy...hodně přehnaná reakce za vysunutí s TD pozice ..