* Recent Posts

Autor Téma: Přihláška (nepřijat)  (Přečteno 9543 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Luki1505

  • Full Member

  • Offline
  • ***

  • 143
Re:Přihláška
« Odpověď #15 kdy: Listopad 05, 2014, 12:24:42 pm »
Nebudem tu nikoho súdiť, len skonštatujem FAKT že do BIA už v minulosti neboli prijatý niektorý ľudia len z dôvodu, že mali nick ktorý urážal či pohoršoval ľudí. Mali na výber buď si zo zmenia alebo si nájdu iný klan. Toľko k nicku a teraz k teórií že sa sem tento človek hlási len na kampaň. V podstate sa mu to nedá dokázať (jedine, žeby sa sám priznal) a preto si myslím, že toto je o charaktere každého zvlášť (hold niektorý ľudia sú pokrytci). Stavím sa, že sa v každej divízii nájde človek ktorý má na kampani takmer 100% účasť no po nej sa na CW ukáže raz za 2 týždne. K jeho notebooku, tiež som to hral na low detailoch a viem že občas sa to nedalo hrať, teraz mám síce top zostavu no stále mám net nanič takže aj keď niekedy chcem prísť na CW pomôcť tak s pingom 200-300ms sa to skrátka nedá, preto to viem pochopiť ak by sa občas neprihlásil na CW. Nechcem tu vytvárať ešte väčšiu hádku len som skonštatoval FAKTY nikoho tu nesúdim a neodcudzujem.

LEE66601

  • Jr. Member

  • Offline
  • **

  • 70
  • Osobní text
    krutá pravda , neprináša mudremu užitok /Lucifer/
Re:Přihláška
« Odpověď #16 kdy: Listopad 05, 2014, 12:42:00 pm »
neviem či si mal na mysli aj mňa , lebo ja tiež nikoho nesudim .... len som odsudil Zedof uhol pohľadu na jeho nick a na svetové udalosti a prispel som nejakými argumentmi ... jediné čoho sa obávam je ten slabý výkon laptopu , lebo tiež viem že hrať s vysokým pingom a slabým fps sa nedá ... a tak zabrať miesto v bitve niekomu kôli tužbe po tanku je blabla bla ... u nás v BIA-2 napr. Maxim vyberá podľa poradia ako su hráči prihlásení do CW ... až potom doplňa podľa potreby tankov ....proste ma naštvalo kam až sa dostala demokracia , sloboda slova a vieroviznania za ktoré štrngali kľučami .... neviem čím  nick Osama_Bin_Ladin odporuje slušnosti / podľa Zedefa /... nie je to ani v expresívnom slovníku medzi slovami    pomenuvajucimi pohlavné orgány

Jispy

  • Administrator
  • Full Member

  • Offline
  • *****

  • 114
Re:Přihláška
« Odpověď #17 kdy: Listopad 05, 2014, 12:50:37 pm »
Fakt nevím co tu nacvičuje te..beru to tak ze dotyčného hráče uražíte(dokonce by to mohlo působit i tak ze ho označujete teroristou) nikdy by mě nenapadlo soudit člověka podle jeho nicku
To myslíš vážně? Pokud si někdo založí nick po jménu známého teroristy tak s ním buď sympatizuje a nebo je tak hloupý že si myslí že je to vtipné(pokud se teda ten člověk tak skutečně nejmenuje,pak se mu omlouvám).
A já rozhodně někoho takového v BIA-3 nechci.Takže za mě do BIA-3 ne

Murmanndan

  • Full Member

  • Offline
  • ***

  • 153
  • Osobní text
    Po
Re:Přihláška
« Odpověď #18 kdy: Listopad 05, 2014, 12:56:14 pm »
Usama  bojoval za " svobodu už za okupace SSSR když byla v avganistanu  stejnými prostředky jako proti američanum v 2001

 Kdyby měl někdo nick Mašín_53 tak by jste se chovali stejně?

Parfi

  • Full Member

  • Offline
  • ***

  • 137
Re:Přihláška
« Odpověď #19 kdy: Listopad 05, 2014, 01:01:41 pm »
lukin upokoj sa a nechaj ich diskutovať, sám som zvedavý čo nato povie Dave
T-62A - epic game 1 - http://youtu.be/E-J68QkwWBI
T-62A - epic game 2 - http://youtu.be/vMH6WKcO8MI
T-62A - epic game 3 - http://youtu.be/awisEmxiibo
T-62A - epic game 4 - http://youtu.be/CeePXeeBBE0


aproton

  • Newbie

  • Offline
  • *

  • 22
  • Osobní text
    Po
Re:Přihláška
« Odpověď #20 kdy: Listopad 05, 2014, 01:03:29 pm »
LEE6601 dokážeš toto prečítať?

Nohemoala som ueirvť že som nmáornle rzomaeula tmou,čo som čaítala.Na Cmabrigde Uinervtisy zsiilti,že nzelážeí na tom v aokm prdoaí sú psíenmá v sovle,hanlve aby pvré a pseolndé bloo na srpváonm meitse. Peroč? Perožte ľduksý moozk nčetía kždaé psíenmo smasoatňte,ale sovle ako cleé.

predpokladám že v pohode, ono nezáleží či zameníš pár písmen, ale podtón jeho niku je meno teroristu, možno to je len recesia a možno to je niečo iné, to už je na tom chalanovi čo tým chcel povedať. Nie som žiadne neviniatko viem si riadne pustiť ústa na špacírku a môj slovník nie je niekedy bohvie čo, ale prezentovať terorizmus je veľká káva, no a ja s takým človekom určite hrať nebudem.

Luki1505

  • Full Member

  • Offline
  • ***

  • 143
Re:Přihláška
« Odpověď #21 kdy: Listopad 05, 2014, 01:06:50 pm »
Myslím že sa zhodneme na tom, že sa NEZHODNEME !!! (koľko ľudí toľko, chutí). Toto (hádky ohľadom nicku) ako som už písal, tu už bolo a aj tak to nakoniec bude rozhodovať DDDave. Takže by som vás všetkých chcel poprosiť aby ste sa zdržali ďalších komentárov. Nepotrebujeme aby sa táto hádka zmenila v niečo horšie. Ďakujem za pochopenie
« Poslední změna: Listopad 05, 2014, 01:10:21 pm od Luki1505 »

lukin9

  • Host
Re:Přihláška
« Odpověď #22 kdy: Listopad 05, 2014, 01:36:39 pm »
Jestli hráči nebude povolen vstup do BIA jenom kvůli jeho nicku tak budu silně uvažovat o odchodu z BIA protoze tohle není spravne a je to dost silně nespravedlivé..BIA nikdy nemohla byt poškozována kvůli jménům jejich hráčů,ale kvůli  jejich chování (ať žije demokracie!!)

Jispy

  • Administrator
  • Full Member

  • Offline
  • *****

  • 114
Re:Přihláška
« Odpověď #23 kdy: Listopad 05, 2014, 02:29:07 pm »
Jestli hráči nebude povolen vstup do BIA jenom kvůli jeho nicku tak budu silně uvažovat o odchodu z BIA protoze tohle není spravne a je to dost silně nespravedlivé..BIA nikdy nemohla byt poškozována kvůli jménům jejich hráčů,ale kvůli  jejich chování (ať žije demokracie!!)
Takže pokud budeš mít klan kde se většina hráčů bude jmenovat po teroristech nebo budou mít sprosté nicky tak to klanu nebude dělat jméno?
Pokud vím tak už do BIA kvůli nicku lidi přijati nebyli.A nevím jak jsi přišel na to že nick nepoškozuje BIA.Pokud si někdo dá nick který pohoršuje ostatní tak to o jeho povaze cosi vypovídá.
Jo a v BIA nikdy demokracie nebyla, tady vládne Imperátor DDDave

DarthWanderer

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 960
  • Osobní text
    Your actions define your legacy
Re:Přihláška
« Odpověď #24 kdy: Listopad 05, 2014, 02:30:05 pm »
hm. lukine, psal by jsi to samé kdyby se borec jmenoval áda_hitler? nezaměňoval bych demokracii a slušnost či důstojnost...

@murmandan - rly??

@aproton - zas tak jednoduché to není, pokud nejsi rodilý mluvčí :D


do BIA-5 s tímto jménem ne



technika na T-VI roty: KV-1s, Hellcat, Cromwell, Nashorn, T37, FV304
technika na T-VIII roty: IS-3, T-32, AMX 50 100, AMX 13 90, T49, RU251, ISU-152, RB WT
T2 Light výhodou :)

Eraser_SK

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 1769
  • Osobní text
    IN GOD WE TRUST THE REST WE TEST
Re:Přihláška
« Odpověď #25 kdy: Listopad 05, 2014, 02:43:59 pm »
Mašin dostal medailu od Topolánka pokiaľ viem  ;) U nás mali prednášku a mám knihu (Ota Rambousek: Jenom ne strach) o ich úteku... Či si zaslužia medailu alebo povraz neriešim.. ale medailu dostal, takže asi nieje na zozname: "Persona non grata"
« Poslední změna: Listopad 05, 2014, 02:47:25 pm od Eraser_SK »
IN GOD WE TRUST THE REST WE TEST
BIA-1: Veterán
BIA-0: Veterán, ex-pokladník
-BIA- Black: Veterán, Mladší dôstojník

http://widget.thehunter.com/signature/?user=Eraser_SK

3man_CZ

  • Sr. Member

  • Offline
  • ****

  • 269
  • Osobní text
    Po
Re:Přihláška
« Odpověď #26 kdy: Listopad 05, 2014, 03:02:36 pm »
No ja se divim, ze nebyl nahlasen jako offensive nickname. Protoze bejt chlapec na USA serveru, tak tam asi moc dlouho nevydrzi. Ja sam sem naprasil hrace s nickem 'eichman75'

Murmanndan

  • Full Member

  • Offline
  • ***

  • 153
  • Osobní text
    Po
Re:Přihláška
« Odpověď #27 kdy: Listopad 05, 2014, 03:14:22 pm »
Eraser_SK   
kdo je a není terorista to určuje vlada u moci Mašínovci byli zločinci do roku 89 postříleli vojáky na ulici kteří měli obyčejnou hlídku byli to základáci a že jim Topolánek dal medajle celé to je fraška nového režimu.Vyznmenat vrahy.
Ldyby Adolf vyhrál taky by Churchil a spol byly prohlášeni za teroristy za bombardování dráždan ,ale že vyhráli spojenci tak se nic neděje .
Proti by se Bia měla povznést nad politické dění a označování teroristu a zločincu .

Scooby

  • Sr. Member

  • Offline
  • ****

  • 424
Re:Přihláška
« Odpověď #28 kdy: Listopad 05, 2014, 03:21:44 pm »
No ja se divim, ze nebyl nahlasen jako offensive nickname. Protoze bejt chlapec na USA serveru, tak tam asi moc dlouho nevydrzi. Ja sam sem naprasil hrace s nickem 'eichman75'

A to jako proc? Protoze se tak jmenoval a narodil se roku 75? Nebo tvoje bujna fantazie si ho spojila s nekym jinym?

zedef

  • Host
Re:Přihláška
« Odpověď #29 kdy: Listopad 05, 2014, 03:26:38 pm »
2 LEE66601

Nikde jsem nepsal nic o popravách nositelů jména Adolf. Nezajímají mne konspirační teorie. Netuším, zda Jidáš zradil Krista, já u toho nebyl a my dva se zcela jistě neshodneme, co se stalo 11. 9. 2001. Natož co se stalo před 2000 lety. Mne fakt nezajímá, co znamenají arabská jména.

Zcela upřímně řečeno, mne ani moc nezajímáš Ty, natož to, proč máš v nicku 666. Třeba to něco znamená, třeba ne. Třeba tím adoruješ Lucifera nebo je to poštovní směrovací číslo tvého domova. Je mi to fuk.

Neber to ve zlém, jsi v jedné z divizí BiA, někde si Tě vybral a osvědčil si se. Nepřísluší mi Tě kádrovat.

Ale vím, kdo byl nositel jména, které je shodné s uchazečem vstupu do BIA. A vím, že lidé, kteří U.b.L  obdivují, následují, které vycvičil, se odpalují mezi dětmi či ženami, uřezávají hlavy humanitárním pracovníkům či novinářům. Ti samí lidé bojují otevřeně proti euro-atlantické civilizaci, ke které se hlásím. Proto jsem se ozval.


Jsem velice rád, že Jispy to vidí stejně a to mi stačí. Svět není dokonalý a mně ke spokojenosti stačí, že dotyčný si v BIA-3 zabouchl dvířka. V mých očích tím Jispy zase o krůček poporostl. 

Díky náčelníku, že ses mne zastal...
  ;)



Naléhavě doporučuji, zde neřešit Mašíny, to je téma, které spolehlivě rozhádá všechny!!
« Poslední změna: Listopad 05, 2014, 03:38:27 pm od zedef »