* Recent Posts

Autor Téma: Modrá smrt  (Přečteno 2440467 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Sigimundus

  • Sr. Member

  • Offline
  • ****

  • 272
  • Osobní text
    Po
Re:Modrá smrt
« Odpověď #15 kdy: červen 27, 2014, 09:49:46 am »
Modra smrt neni ve velke vetsine zpusobena softwarem ale hardwarem.
Zkousel jsi nainstalovat nejnovejsi drivery pro tu grafiku?
V te obrazovce modre smrti by melo byt napsano co zpusobuje ten pad PC.
 

Scooby

  • Sr. Member

  • Offline
  • ****

  • 424
Re:Modrá smrt
« Odpověď #16 kdy: červen 27, 2014, 12:55:22 pm »
To nestihne kdyz nevi kam se podivat. Navic si to musi zapamatovat hodn rychle  ;D

CerVus

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 1147
Re:Modrá smrt
« Odpověď #17 kdy: červen 27, 2014, 01:53:20 pm »
ale já nemám modrou smrt v tom jak jí známe z XP. Jednoduše obrazovka zabliká, sekne obraz i zvuk. Nikde nic není napsáno a jediné co se dá dělat je restart.
Zkoušel jsem tři verze ovladačů a i jiné verze ovladačů k MB.

IJN: Yugumo, Shiratsuyu, Zao, Aoba, Mogami, Atago, Iwaki Alpha, Amagi, Fuso  KRIEGSMARINE: Roon, Gneisenau, Scharnhorst, Graff Spee   US NAVY: New Orleans, Iowa, North Carolina, Farragut   ROYAL NAVY: Fiji  SOVIET NAVY: Budyonny

Scooby

  • Sr. Member

  • Offline
  • ****

  • 424
Re:Modrá smrt
« Odpověď #18 kdy: červen 27, 2014, 02:01:52 pm »
Takze tobe se ani modra smrt neukaze. To je jeste lepsi varianta :D
Stale existuje vypis v minidumps ve slozce windows a tam je vse vypsany.

CerVus

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 1147
Re:Modrá smrt
« Odpověď #19 kdy: červen 27, 2014, 02:34:56 pm »
hmm nemůžu to najít ani když vlezu do systému, tam zaškrtnu krátký výpis a změním složku na C:/minidump
hmm asi to musí prvně spadnout
« Poslední změna: červen 27, 2014, 02:36:42 pm od CerVus »

IJN: Yugumo, Shiratsuyu, Zao, Aoba, Mogami, Atago, Iwaki Alpha, Amagi, Fuso  KRIEGSMARINE: Roon, Gneisenau, Scharnhorst, Graff Spee   US NAVY: New Orleans, Iowa, North Carolina, Farragut   ROYAL NAVY: Fiji  SOVIET NAVY: Budyonny

Scooby

  • Sr. Member

  • Offline
  • ****

  • 424
Re:Modrá smrt
« Odpověď #20 kdy: červen 27, 2014, 03:06:33 pm »
C:\Windows\Minidump

Trewor

  • Sr. Member

  • Offline
  • ****

  • 304
Re:Modrá smrt
« Odpověď #21 kdy: červen 27, 2014, 03:18:07 pm »
JJ bez pádu to dump nějak nemá důvod vytvářet ale budeš tam mít všechny předchozí od instalu OS

Máš nějaký záložní HW nebo možnost si půjčit GK, zdroj, RAMky?
Co elektrika? Pokud neni stabilní, může to dělat bordel.

Přes dumpy hledat jde ale kokud už jsi to nedělal tak bych se na to vykašlal. To má smysl na serverech kde je problém s odstávkama, ale na PéCéčku proházej postupně komponenty a nakonec to bude špatná základovka :P Bu bu bu $
Bůh dal člověku dar řeči aby jsme se ***** uměli domluvit  :@

CW: IS-4, IS-7, T110E5, E-100,VK7001, batchat, T-62, E-50M, M-60, JgPz E-100, Obj.261, GW E-100

CerVus

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 1147
Re:Modrá smrt
« Odpověď #22 kdy: červen 27, 2014, 03:54:07 pm »
mám záložní grafiku, ale desku jsem prohlédl. Nevidím žádný špatné kondíky, nikde není očouzená ani nesmrdí.
Celá ta sestava rok bez problému funguje a zlobí to poslední měsíc, dva. Vlastně to začalo chvíli po tom co jsem dostal reklamovanou grafiku.

IJN: Yugumo, Shiratsuyu, Zao, Aoba, Mogami, Atago, Iwaki Alpha, Amagi, Fuso  KRIEGSMARINE: Roon, Gneisenau, Scharnhorst, Graff Spee   US NAVY: New Orleans, Iowa, North Carolina, Farragut   ROYAL NAVY: Fiji  SOVIET NAVY: Budyonny

CerVus

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 1147
Re:Modrá smrt
« Odpověď #23 kdy: červen 28, 2014, 01:22:04 pm »
tak to zase spadlo ale minidump nikde

dělá to ovladač grafiky jak jsem předpokládal. Chybu prý způsobuje stará verze, jenže to padá s verzí která byla na CD, s poslední stabilní i s beta drivery.
Koukám že to je problém posledních nvidia grafik. Spousta lidí si na to stěžuje.
« Poslední změna: červen 28, 2014, 04:30:29 pm od CerVus »

IJN: Yugumo, Shiratsuyu, Zao, Aoba, Mogami, Atago, Iwaki Alpha, Amagi, Fuso  KRIEGSMARINE: Roon, Gneisenau, Scharnhorst, Graff Spee   US NAVY: New Orleans, Iowa, North Carolina, Farragut   ROYAL NAVY: Fiji  SOVIET NAVY: Budyonny

MartinQ

  • Newbie

  • Offline
  • *

  • 6
Re:Modrá smrt
« Odpověď #24 kdy: Leden 06, 2015, 09:07:10 pm »
Tenhle problém mám i s AMD. Grafika po reklamaci vyměněná za novou a pořád stejný problém pádu ovladačů do BSOD. Pomáhá mi po spuštění počítače přiloženým programem (ASUS GPU Tweak) "podtaktovat" grafickou kartu na nejnižší možné takty s velmi mírným zvýšením napětí. V takovém případě to pak padá jednou za uherský rok.

CerVus

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 1147
Re:Modrá smrt
« Odpověď #25 kdy: Leden 06, 2015, 09:14:08 pm »
mě to po druhé reklamaci už nedělá, ale i tak občas problikne černá obrazovka jako by vypadl signál z hdmi

IJN: Yugumo, Shiratsuyu, Zao, Aoba, Mogami, Atago, Iwaki Alpha, Amagi, Fuso  KRIEGSMARINE: Roon, Gneisenau, Scharnhorst, Graff Spee   US NAVY: New Orleans, Iowa, North Carolina, Farragut   ROYAL NAVY: Fiji  SOVIET NAVY: Budyonny

Ireas2015

  • Newbie

  • Offline
  • *

  • 3
  • Osobní text
    Po
Re:Modrá smrt
« Odpověď #26 kdy: Listopad 18, 2015, 05:45:12 pm »
Ja mam podobny problem taky takovou nejakou hlasku akurat iny cisla ale dneska sem reinstaloval komp a neudelalo to 5 hodin coz predtym si to delalo jak chtelo. Takze si myslim ze my to udelal nejakej update ve wine uvidime



wreker

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 147604
  • Osobní text
    Po
Re:Modrá smrt
« Odpověď #29 kdy: říjen 03, 2023, 04:15:38 am »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт