* Recent Posts

Re:přihlaška od wreker
[Dnes v 08:19:44 pm]


Re:přihlaška od wreker
[Dnes v 08:18:32 pm]


Re:přihlaška od wreker
[Dnes v 08:17:24 pm]


Re:přihlaška od wreker
[Dnes v 08:16:14 pm]


Re:přihlaška od wreker
[Dnes v 08:15:06 pm]


Re:přihlaška od wreker
[Dnes v 08:13:58 pm]


Re:přihlaška od wreker
[Dnes v 08:12:51 pm]


Re:přihlaška od wreker
[Dnes v 08:11:43 pm]


Re:přihlaška od wreker
[Dnes v 08:10:35 pm]


Re:přihlaška od wreker
[Dnes v 08:07:59 pm]

Autor Téma: Přihláška do BIA-5 (přijat)  (Přečteno 3625 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Platecek

  • Host
Přihláška do BIA-5 (přijat)
« kdy: Březen 04, 2014, 09:46:22 am »
Ahoj,

zdravím všechny :-)

1) Platecek

2) 24

3) t110e5, t62a, bačat, t57 heavy..

4) WoT hraju cca 2 roky, byly zde nějaké pauzy..

5) Projížděl jsem na webu všechny možné dostupné klany, zdáte se jako rozumná varianta

6) Pravděpodobně budu pro klan dobrý medko, samozřejmě se mám co učit, hlavně za t62a, ale batchat už vypadá dobře.

7) Ani nevím, byl jsem v nějakém českém klanu, ale nebyl jsem nikdy žádnou akci, nízký věkový průměr, katastrofa :-)

8) Zde přikládám svůj noobmeter :-) ,

http://www.noobmeter.com/player/eu/Platecek/506065892/

TIP. mrkněte dolů na křivky, myslím si, že to půjde nahorů :-)
PS: ještě ke zkušenostem, jedinou competive variantu jsem hrál 7v7 (v našem případě 5v7) a po 100 bitvách mám asi 75% winrate... do těchto bitev mám t32 a amx 13 90.

Díky za čas, těším se na odpovědi...
« Poslední změna: Březen 04, 2014, 12:24:45 pm od DDDave »

Papulaa

  • Host
Re:Přihláška do BIA
« Odpověď #1 kdy: Březen 04, 2014, 10:04:29 am »
Čus toto je tvoj 2 účet ? Na tak málo bitiek si až moc dobrý :)

Bia-4 by ťa zobrala na skúšku ak by si chcel

S pozdravom
Papulaa

Náborár Bia-4

Platecek

  • Host
Re:Přihláška do BIA
« Odpověď #2 kdy: Březen 04, 2014, 10:18:09 am »
Děkuji za odpověď,

nene je to můj první účet :-) (2 bych asi finančně neuživil :D ), děkuji za pochvalu.

zároveň děkuji za nabídku, mrknu jaký je vůbec rozdíl mezi BIA-x a BIA-y a počkám si na vyjádření ostatních.


Papulaa

  • Host
Re:Přihláška do BIA
« Odpověď #3 kdy: Březen 04, 2014, 10:29:36 am »
tak buď si mal dobrého učitela alebo máš talent lebo málo ludí ma take dobré štatistiky  pri tak málo bitkách + všetky tanky čo máš sú vhodné na CW

Jasné pokukaj si rozhodni sa :)

Skodic_4

  • Host
Re:Přihláška do BIA
« Odpověď #4 kdy: Březen 04, 2014, 11:01:24 am »
Bia-3 by ho chtěla.... ::)

DarthWanderer

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 960
  • Osobní text
    Your actions define your legacy
Re:Přihláška do BIA
« Odpověď #5 kdy: Březen 04, 2014, 11:17:01 am »
já myslím, že tentokrát je opravdu řada na BIA-5, která by ho TAKY CHTĚLA...

technika na T-VI roty: KV-1s, Hellcat, Cromwell, Nashorn, T37, FV304
technika na T-VIII roty: IS-3, T-32, AMX 50 100, AMX 13 90, T49, RU251, ISU-152, RB WT
T2 Light výhodou :)

Platecek

  • Host
Re:Přihláška do BIA-5 (přijat)
« Odpověď #6 kdy: Březen 04, 2014, 01:15:48 pm »
 :o to už jsem přijat?

Mohu se zeptat na rozdíl mezi BIA-x a BIA-y? Nikde jsem nic podrobnějšího nenašel. Lákala me BIA-2, kvůli hráčům. Hledám opravdu aktivní divizi :-)

Díky za odpovědi.


Sigimundus

  • Sr. Member

  • Offline
  • ****

  • 272
  • Osobní text
    Po
Re:Přihláška do BIA-5 (přijat)
« Odpověď #7 kdy: Březen 04, 2014, 01:21:57 pm »
:o to už jsem přijat?

Mohu se zeptat na rozdíl mezi BIA-x a BIA-y? Nikde jsem nic podrobnějšího nenašel. Lákala me BIA-2, kvůli hráčům. Hledám opravdu aktivní divizi :-)

Díky za odpovědi.

V soucasne dobe jsou vsechny divize BIA aktivni v CW(roty /cety) takze neniaz takovy rozdil kam budes zarazen. Mozna jsou tu drobne rozdily ve vykonosti a "profesionalite" ale rozhodne plati ze kazda divize je soucasti velke rodiny BIA.
 

Schmudla

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 1120
Re:Přihláška do BIA-5 (přijat)
« Odpověď #8 kdy: Březen 04, 2014, 01:35:34 pm »
:o to už jsem přijat?

Mohu se zeptat na rozdíl mezi BIA-x a BIA-y? Nikde jsem nic podrobnějšího nenašel. Lákala me BIA-2, kvůli hráčům. Hledám opravdu aktivní divizi :-)

Díky za odpovědi.

na dvojku se obávám nemáš dost techniky (její složení je super, ale 4 tanky jsou za 2 večery pryč), myslím ale že nebude problém, pokud si udržíš herní standard a doexpíš / dokoupíš 2-3 kousky se nechat výhledově přeřadit v rámci BIA pokud by Ti to tam kde teď skončíš nevyhovovalo
ale třeba se mýlím a až se naše lokální mikrovelení dostane k počítači třeba ti napíšou nějaké to vřelé slovo (jinak pokud jsi chtěl do nějaké konkrétní divize, je fajn to napsat přímo do přihlášky)

DarthWanderer

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 960
  • Osobní text
    Your actions define your legacy
Re:Přihláška do BIA-5 (přijat)
« Odpověď #9 kdy: Březen 04, 2014, 01:49:07 pm »
pozvánka do BIA-5 odeslána. vítej

technika na T-VI roty: KV-1s, Hellcat, Cromwell, Nashorn, T37, FV304
technika na T-VIII roty: IS-3, T-32, AMX 50 100, AMX 13 90, T49, RU251, ISU-152, RB WT
T2 Light výhodou :)

Platecek

  • Host
Re:Přihláška do BIA-5 (přijat)
« Odpověď #10 kdy: Březen 04, 2014, 02:13:47 pm »
:o to už jsem přijat?

Mohu se zeptat na rozdíl mezi BIA-x a BIA-y? Nikde jsem nic podrobnějšího nenašel. Lákala me BIA-2, kvůli hráčům. Hledám opravdu aktivní divizi :-)

Díky za odpovědi.

na dvojku se obávám nemáš dost techniky (její složení je super, ale 4 tanky jsou za 2 večery pryč), myslím ale že nebude problém, pokud si udržíš herní standard a doexpíš / dokoupíš 2-3 kousky se nechat výhledově přeřadit v rámci BIA pokud by Ti to tam kde teď skončíš nevyhovovalo
ale třeba se mýlím a až se naše lokální mikrovelení dostane k počítači třeba ti napíšou nějaké to vřelé slovo (jinak pokud jsi chtěl do nějaké konkrétní divize, je fajn to napsat přímo do přihlášky)

Ok počkám si co napíše ''mikro-velení''. Díky..

Majky

  • Host
Re:Přihláška do BIA-5 (přijat)
« Odpověď #11 kdy: Březen 04, 2014, 02:24:55 pm »
Nějaká boční domluva? Neviděl jsem vyjádření DDD, tak se jen ptám, jelikož o něj projevili zájem i jiné divize

Platecek

  • Host
Re:Přihláška do BIA-5 (přijat)
« Odpověď #12 kdy: Březen 04, 2014, 02:26:02 pm »
Nějaká boční domluva? Neviděl jsem vyjádření DDD, tak se jen ptám, jelikož o něj projevili zájem i jiné divize

a jeje :-) právě jsem to moc nepochopil. Dostal jsem pozvánku do 5ky, vypadá to, že bylo rozhodnuto...  :o

Schmudla

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 1120
Re:Přihláška do BIA-5 (přijat)
« Odpověď #13 kdy: Březen 04, 2014, 02:28:13 pm »
zmatek jsem způsobil asi já, když jsme napsal že se ještě nevyjádřila dvojka, ale na nás má stejně asi málo tanků, už je přijatej do pětky očividně, pokud se mu tam nebude líbit a bude si připadat málo vytížený, platí to co jsme psal v předchozím postu

asi ze sebe nechám udělat náboráře abych byl více oficiální :)

Platecek

  • Host
Re:Přihláška do BIA-5 (přijat)
« Odpověď #14 kdy: Březen 04, 2014, 02:33:11 pm »
zmatek jsem způsobil asi já, když jsme napsal že se ještě nevyjádřila dvojka, ale na nás má stejně asi málo tanků, už je přijatej do pětky očividně, pokud se mu tam nebude líbit a bude si připadat málo vytížený, platí to co jsme psal v předchozím postu

asi ze sebe nechám udělat náboráře abych byl více oficiální :)

možná to bude znít hloupě, ale právě jsem našel na foru požadavky jednotlivých BIA...

5ka vypadá jako startovací pole pro lidi s 2 CW tankama , porjevila zájem 3 i 4 a já dostal invite do 5, tak jsem příjmul. Chtěl bych být tam, kde zkušenostma/tankama zapadám nejlépe :-)

edit:

Tudíž bych to chtěl možná vrátit a prodiskutovat to i s ostatníma, ať neměním divizi po dvou týdnech...

BTW k tankům pro ''neoznačeného'' náboráře 2ky:

prakticky za chvíli bude Obj.140, obj. 268 a následně plánuji is-7
« Poslední změna: Březen 04, 2014, 02:37:33 pm od Platecek »