* Recent Posts

Re:Objevování nového směru od Etta Klein
[Duben 19, 2024, 08:59:53 am]


Objevování nového směru od GriffithZoe
[Duben 19, 2024, 08:55:06 am]


Re:Solving the Puzzle: Professional Directories Simplify Search od GriffithZoe
[Duben 19, 2024, 08:53:30 am]


Re:شركة اوائل العزل od miley19
[Duben 13, 2024, 07:31:28 pm]


Solving the Puzzle: Professional Directories Simplify Search od Joseph771
[Duben 13, 2024, 06:32:06 pm]


Re:شركة اوائل العزل od snady54
[Duben 09, 2024, 05:04:39 pm]


Re:Transform Your Vision into Victory with Instagram Marketing Strategies od wreker
[Duben 05, 2024, 07:54:37 am]


Re:اجتياز العزل od wreker
[Duben 05, 2024, 07:53:13 am]


Re:Preparati e vai con Xmaglie od wreker
[Duben 05, 2024, 07:51:49 am]


Re:عوازل الخليج od wreker
[Duben 05, 2024, 07:50:25 am]

Autor Téma: Přihláška do BiA-3 (přijat)  (Přečteno 11323 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

ntWoor

  • Host
Re:Přihláška do BIA 2 (nepřijat)
« Odpověď #30 kdy: Listopad 13, 2013, 09:21:39 pm »
se o mě hlasovalo? Ty jo, mam hrůzu se zeptal, kolik lidí bylo proti a kolik hlasů má ve skutečnosti plukovník :))))) Vidíš, NEZZOTONe, škoda, že nemám tvou nádhernou vlastnost a neposílám jen smajly ... to by byl klid, co? :))))))

NEZZOTON

  • Newbie

  • Offline
  • *

  • 42
  • Osobní text
    Po
Re:Přihláška do BIA 2 (nepřijat)
« Odpověď #31 kdy: Listopad 13, 2013, 10:24:42 pm »
ja rozprávam len keď  mám ;)

ntWoor

  • Host
Re:Přihláška do BIA 2 (nepřijat)
« Odpověď #32 kdy: Listopad 13, 2013, 10:43:26 pm »
;))) kde kdo si mysli, ze mluvi kdy ma :)) zelbohu ne vzdy si to mysli i jeho posluchaci :))) nu, dekuju za zajem a nebudem dal plevelit forum timto vlakynkem ... joooo, a dekuju vsem co pro me zvedli tlapku ... a ja nikdy nezapominam

Werrty

  • Host
Re:Přihláška do BIA 2 (nepřijat)
« Odpověď #33 kdy: Listopad 14, 2013, 12:51:10 am »
No, toz vitaj z5 doma:-) Musis potom povykladat jaka byla absinence zavislaku....

lubox

  • Host
Re:Přihláška do BIA 2 (nepřijat)
« Odpověď #34 kdy: Listopad 14, 2013, 07:29:46 am »
Zase bude legrace na TS :) Musíme Tě mít jako zálohu za plukovníka :)

Jenom se na mě asi teďka nedostanou už žádný goldy chjo :) :) :) Už budu jen bia - gold - cheater - premium - noob ....

LtCol Highlander

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 1141
Re:Přihláška do BIA 2 (nepřijat)
« Odpověď #35 kdy: Listopad 14, 2013, 07:31:24 am »
Tak vyuzil jsem silu svych hvezd
A hlavne, rekl jsem, ze kdyz Te nevezmou zpet, budu misto Tebe muset poslouchat me.....a protoze nemam, na rozdil od jinych, takovy sexy hlas.... tak jsem tim okamzite presvedcil asi 1/3 volicu.
Posledni odpurce jsem zlomil pohruzkou, ze kdyz budou hlasovat proti, za trest prectou vsechny moje prispevky na foru ;)

Btw: Mikrofon vypinat nemusis. Tvoje povidani nam skoro chybelo a kdyz pro goldy nebrecis Ty, tak Te musime imitovat. A nektere Tvoje hlasky uz jsou stejne slavne jako Zarubovy ci jineho sportovniho komentatora... . Myslim, ze jediny nebo hlavni problem byl v obcas zbytecne rychlych soudech po prohranem zapase....

majmar

  • Host
Re:Přihláška do BIA 2 (nepřijat)
« Odpověď #36 kdy: Listopad 14, 2013, 07:58:17 am »
Tak sa len predsa vecer vidime a pocujeme na ts  ;)

ntWoor

  • Host
Re:Přihláška do BIA 2 (nepřijat)
« Odpověď #37 kdy: Listopad 14, 2013, 11:53:19 am »
4 werrty

absinence ? Jestli ten termín má základ ve slově absinth, budu ti jednou vyprávět, co se idiotovi stalo, když mi nějakej ňouma poradil, že se absinth pije s cukrem, roztaveným na lžičce ... tejden puchejř na jazyku

Jestli to má základ ve slovu abstinence ... pak ... člověk, který si zvykl na to, že mu pří cw do hry přede Mitchův (koukej na tu angličtinu) kocour, už nechce jinak

4 lubox

upřímně, jeden z důvodů, proč jsem chtěl zpět je, že mi došly goldy. A kdo jich má víc, než ten náš skrblík? :))) To mi připomnělo, ještě mi nějaký dluží za první vylodění, kdy to blblo :))))))

4 plukovník

taky jsem na tebe spoléhal. Já čet jen polovinu tvých příspěvků a vím, že tadle výhrůžka by udolala každýho :)))
Zároveň ti slibuju, že se vůbec nebudu pídit po tom, proč sakra zase nejsme na mapě :))))

4 majmy

Jistě pane, dokonce jsem  zavzpomínal na pár slov v tvé mateřštině, které jsem se naučil na vojně. Několik dnů mi tehdy trvalo, než jsem pochopil, co po mně "starej" chce, když na mě ječel: Kelohodzin? Pravda, ty ale asi nebudeš z dálného východu ...
« Poslední změna: Listopad 14, 2013, 11:55:34 am od ntWoor »

Eraser_SK

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 1769
  • Osobní text
    IN GOD WE TRUST THE REST WE TEST
Re:Přihláška do BIA 2 (nepřijat)
« Odpověď #38 kdy: Listopad 14, 2013, 11:56:58 am »
Kelo hodzin...  ;D LOOOOOOOL Tak to je far far east. Ale tam už vôbec niet imperializmu.  :P(Preklad: Koľko je hodín?)
IN GOD WE TRUST THE REST WE TEST
BIA-1: Veterán
BIA-0: Veterán, ex-pokladník
-BIA- Black: Veterán, Mladší dôstojník

http://widget.thehunter.com/signature/?user=Eraser_SK

lubox

  • Host
Re:Přihláška do BIA 2 (nepřijat)
« Odpověď #39 kdy: Listopad 14, 2013, 12:14:28 pm »
4 werrty

absinence ? Jestli ten termín má základ ve slově absinth, budu ti jednou vyprávět, co se idiotovi stalo, když mi nějakej ňouma poradil, že se absinth pije s cukrem, roztaveným na lžičce ... tejden puchejř na jazyku

Jestli to má základ ve slovu abstinence ... pak ... člověk, který si zvykl na to, že mu pří cw do hry přede Mitchův (koukej na tu angličtinu) kocour, už nechce jinak

4 lubox

upřímně, jeden z důvodů, proč jsem chtěl zpět je, že mi došly goldy. A kdo jich má víc, než ten náš skrblík? :))) To mi připomnělo, ještě mi nějaký dluží za první vylodění, kdy to blblo :))))))

4 plukovník

taky jsem na tebe spoléhal. Já čet jen polovinu tvých příspěvků a vím, že tadle výhrůžka by udolala každýho :)))
Zároveň ti slibuju, že se vůbec nebudu pídit po tom, proč sakra zase nejsme na mapě :))))

4 majmy

Jistě pane, dokonce jsem  zavzpomínal na pár slov v tvé mateřštině, které jsem se naučil na vojně. Několik dnů mi tehdy trvalo, než jsem pochopil, co po mně "starej" chce, když na mě ječel: Kelohodzin? Pravda, ty ale asi nebudeš z dálného východu ...

Za to vyloďení jsem je taky nedostal ..Pip poslal, WG částu strhnul ale k hráčům to nedorazilo ... :( :( :( a od tý dobry (krom soutěže v TD spotování) nic člověče :) Snad se začne vyplácet, až se nám vrátí vrchní odborář (čti Ty)...

:))

Markus Brutus

  • Administrator
  • Sr. Member

  • Offline
  • *****

  • 262
Re:Přihláška do BIA 2 (nepřijat)
« Odpověď #40 kdy: Listopad 14, 2013, 12:22:25 pm »
už tu nic podstatného neřešite, takže LOCK
Master of Coin