* Recent Posts

Re:Objevování nového směru od Etta Klein
[Duben 19, 2024, 08:59:53 am]


Objevování nového směru od GriffithZoe
[Duben 19, 2024, 08:55:06 am]


Re:Solving the Puzzle: Professional Directories Simplify Search od GriffithZoe
[Duben 19, 2024, 08:53:30 am]


Re:شركة اوائل العزل od miley19
[Duben 13, 2024, 07:31:28 pm]


Solving the Puzzle: Professional Directories Simplify Search od Joseph771
[Duben 13, 2024, 06:32:06 pm]


Re:شركة اوائل العزل od snady54
[Duben 09, 2024, 05:04:39 pm]


Re:Transform Your Vision into Victory with Instagram Marketing Strategies od wreker
[Duben 05, 2024, 07:54:37 am]


Re:اجتياز العزل od wreker
[Duben 05, 2024, 07:53:13 am]


Re:Preparati e vai con Xmaglie od wreker
[Duben 05, 2024, 07:51:49 am]


Re:عوازل الخليج od wreker
[Duben 05, 2024, 07:50:25 am]

Autor Téma: opětovná přihláška do BIA ( tam kde se nemasti cw ale hraje se fun)  (Přečteno 1200 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Agrestic

  • Host
zdravim vas, pred casem jsem odesel z BIA jednotky z duvodu ze jsem prestal hrat cw a DDavovi jsem rekl at kdyz bude potrebovat misto tak me kopne s tim ze si podam prihlasku do tymu ktery hraje 4fun... nu do ted jsem nemyslel ze to potrebuji ale kdyz mi jeden clen BIA ve hre napise cosi o egu a ze jsem lama .. ve hre jsem mu napsal po killu  jen mej se :-) .. tak si myslim ze mit z5 klan tag neni spatny tedy pokud se neco nezmenilo..osobne si nemyslim ze kdyz jsem byl nejaky ten cas v BIA tak psani opetovne prihlasky je nutnost.. ale ..

1) Nick ve hře? Agrestic

2) Věk? 33

3) Jaké vlastníte tanky (jen ty nejvyšší co máte)? 110e5 is4 is7 mouse tanky na ktere mi chybi lowe bo expim .. e100, fv215b, fv215b 183 .. nu pak hromada 9tek

4) Jak dlouho hrajete WoT, případně jaké hry jste hráli před WoT? pred wot hry navyfield,lineage2,aion,star trek online a WOT hraji jiz od bety

5) Proč se hlásíte k nám do klanu, jak jste se o našem klanu dozvěděli? hlasil jsem se kdysi kvuli nejen jmenu ale tomu ze jsem potkaval lidi ve hre a dobre se mi s nimi hralo,snad si me Dave pamatuje

6) Čím chcete být pro klan užiteční? kdyz jsem hraval aktivne tak jsem se nejen chtel priucit ale take pomoci, tym BIA byl pro me rodinou, to ze jsem hral v jednotce byla pro me nejen cest ale bral jsem to jako virtualni rodinu o kterou jsem prisel z casti kdyz jsem prestal hrat cw kvuli nedostatku casu, jelikoz bia pro me znamena vic nez jmeno, vic nez logo.. je to parta skvelych lidi

7) Předchozí WOT klany, důvod odchodu? kdysi csa tam jsem zacinal, pak zde a po odchodu z bia jednotky tak poflakovani a hrani jen 4fun

8) Hodnota vašeho WN7 no malinko mi klesla co expim maly tanky ale tusim 1462?

snad vam to staci, s pozdravem Agrestic .. ps pisnete mi tsko a heslo do sz .. mam novy pc tak nemam nic krome webu dikes

Jabberwock

  • Sr. Member

  • Offline
  • ****

  • 479
Re:opětovná přihláška do BIA ( tam kde se nemasti cw ale hraje se fun)
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 30, 2013, 08:11:22 am »
Asi tě zklamu, ale z BIA 0 je plnohodnotná divize, která se cw účastní. Sice není nutnost každodenní hraní cw, ale bez aktivnějšího zapojení do klanového dění to už ani v BIA 0 nejde.

Agrestic

  • Host
Re:opětovná přihláška do BIA ( tam kde se nemasti cw ale hraje se fun)
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 31, 2013, 06:39:36 pm »
no kdyz tu neni misto jen pro normalni hrani, pokec na tsku tak se teda mejte, krom toho jeden z vas me zacal urazet a s takovym stevem v jednom tymu nebudu, poznal jsem tu par slusnejch a dobrejch lidi, tak se mejte, jdu o dum dal.. Dave pls smaz mi to tady i s registraci, dekuji s pozdravem agre
« Poslední změna: Leden 01, 2014, 07:32:21 pm od Agrestic »