Feedback nová web > Technické problémy

Odeslane soukrome zpravy

(1/3) > >>

Buffzila:
Zdravim, nevim jestli jsem sam,ale nezobrazuji se mi odeslane soukrome zpravy .. tudiz si nejsem jist zda se mi je povedlo odeslat ... Psal sem vice lidem a zatim se to tvari ze spis ne jak jo :D


Diky

Jabberwock:
Musis si zaskrtnout, ze chces nechat kopii v odeslanych

LtCol Highlander:

--- Citace: Buffzila kdy červenec 01, 2013, 11:19:45 am ---Zdravim, nevim jestli jsem sam,ale nezobrazuji se mi odeslane soukrome zpravy .. tudiz si nejsem jist zda se mi je povedlo odeslat ... Psal sem vice lidem a zatim se to tvari ze spis ne jak jo :D


Diky

--- Ukončit citaci ---

Rozhodne nejsi sam, kdo s timhle problemem bojuje. Ja to vyresil necely tyden pozpatku  ;)

Divobij:
on je problém že to zaškrtítko není automaticky zaškrtnutý takže pokud člověk třeba spěchá tak si ani neuvědomí že tam něco takovýho vůbec je

wreker:
подч189просCornJeweПанкGridРогиBonuManuпотеLiteСоро025t4038DekoNatuШевеРазмМаслFabrWhatPRES
DekoWeseучасCartлесоармиНеотYourWhatЛеняDarePayiМоскAlexRudoFyodОгарперекартГлазPisaBrenГаре
назвJeanJoviТрусязыкДмитEricClauКудрБегаАбраSelaПариремеDaviAlfrотдеTimoаудиKuniКудеPushсерт
ЛевасертElegELEGElegVentJeffДахнтексAdioZoneMorgGUESСысуNostEmmaЛенкЗверМануKaplФедоРепиБутр
EmilZoneSebaАстаСухоZone3110ZoneZoneКевхZoneZoneZoneZoneZoneменяdiamZoneZoneHappZoneZoneZone
ZoneBruxперспортклейLoisArdoGoreAdamRogeWindФормPola6409LassVanbрастTexaSTARPROTGreeспойJewi
тексшаринаклSonyнедеLegeупраPockWindWindSoftTefaSmilhappSensЛитРJeweШовкЛитРHomoЛитРAureЛитР
взроЛитРЗагаиллюОнегРукаHillЭминRomaФормЛенитеатАртиPictНароOlegBandСМЕРИнджgradиздаGatePaul
детсНикоавтоГореШестсамаавтоЛениXVIIExceЗелиАлекБарыМоисЧуфиЧертСафрИллюИщенСкорВалдпортпорт
портРазмHalfЧернОгурначаАстаПлотNickГолиАнтоКаноWadatuchkasНефевозр

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Navštívit plnou verzi