* Recent Posts

Autor Téma: Přihláška do BiA-2 (přijat)  (Přečteno 11031 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

hovadoprase

  • Newbie

  • Offline
  • *

  • 13
  • Osobní text
    Po
Přihláška do BiA-2 (přijat)
« kdy: červen 23, 2013, 04:50:39 pm »
1) hovadoprase
2) 28
3) Medium tanky: Bat. Chatillon 25t, E-50 Ausf. M, M48A1 Patton, T-62 A
    Těžké tanky: E-100, Maus, FV215b, T110E5, IS-7
    TD: Object 268
    Artilery: Bat. Chatillon 155 58, Object 261
4) Cca. 15 měsíců
5) Dle mého je Bia nejlepším českým klanem. Dozvěděl jsem se o vás ze hry a fora.
6) Aktivitou, chutí učit se novým postupům.
7) Předchozí klan ULTRA. Důvodem odchodu byl úpadek klanu - neaktivita, neochota, žádná perspektiva.
« Poslední změna: červen 27, 2013, 11:44:07 am od DDDave »

LtCol Highlander

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 1141
Re:Přihláška do BiA
« Odpověď #1 kdy: červen 24, 2013, 11:43:35 am »
Klan BiA ma dobre vysledky i povest. Ostatne i proto jsi se o nem dozvedel.
Nemyslis, ze by to chtelo zmenit nick, nez se sem prihlasis?
Samozrejme, nejsem ten rozhodujici pro prijeti, ber to jen jako dobrou radu...

8error8

  • Newbie

  • Offline
  • *

  • 36
  • Osobní text
    Po
Re:Přihláška do BiA
« Odpověď #2 kdy: červen 24, 2013, 02:35:01 pm »
Klan BiA ma dobre vysledky i povest. Ostatne i proto jsi se o nem dozvedel.
Nemyslis, ze by to chtelo zmenit nick, nez se sem prihlasis?
Samozrejme, nejsem ten rozhodujici pro prijeti, ber to jen jako dobrou radu...

Sice jsem čekatelem do tohoto clanu, ale nakolik je nevhodný tento nick nebo urážejicí? Mrknul jsem na Vaše divize a taky by se o některých nickech dalo polemizovat. Clan BiA má nepochybně dobré výsledky, pověst je přece jen tvůj subjektivní pohled, ale tímto rozhodně nechci vyvracet jestli je pověst dobrá nebo špatná.

hovadoprase

  • Newbie

  • Offline
  • *

  • 13
  • Osobní text
    Po
Re:Přihláška do BiA
« Odpověď #3 kdy: červen 24, 2013, 05:49:41 pm »
Klan BiA dobré výsledky má, ale chceš-li to vědět, tak pověst ne. Nicméně na tlachy nedám a raději se přesvědčím sám. Třeba šlo jen o závistivce, kteří vám nepřejou úspěch.
A k mému nicku. Můžeš si povšimnout, že byl založen 1. dubna 2012, tzn. na "Apríla". V ten den mi přišlo na e-mail od seznamu upozornění, ať nevěřím podvodným mailům a kdyby se někdo jmenoval například "hovadoprase", tak ať to raději neotvírám. Mně to přišlo vtipné a později téhož dne, když jsem zakládal účet na WoT, tak jsem si na to vzpomněl. Za celou dobu co hraji, ten nick nikoho neiritoval, až tebe. Naopak mi každou chvíli někdo píše, že se mu líbí a pobavil se. Sám na něm neshledávám nic šokujícího, ale pokud je to problém, tak si jej změním.

hovadoprase

  • Newbie

  • Offline
  • *

  • 13
  • Osobní text
    Po
Re:Přihláška do BiA
« Odpověď #4 kdy: červen 24, 2013, 06:21:27 pm »
Letmo jsem projel jména hráčů z BiA a zaujal mne tento: hemeroidsatancz. Předesílám, že mně se ten nick líbí. Zřejmě má ten chlapík fantazii, toť můj úsudek(ne předsudek). Nechci se opírat o cizí příklad, ale nemyslíš, že je tento nick také nevhodný? Jinak díky za radu. Nevěděl jsem, že můj nick má být takový, aby si o mně nikdo nic nemyslel. Hráči WoT přece oplývají talentem jasnozřivosti. Jak jsem psal v předchozím příspěvku, klidně si nick změním. Sice znám lepší využití dvanáctiset goldů, ale budiž.

HARK0NEN

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 1154
  • Osobní text
    ten, co za to moze...
Re:Přihláška do BiA
« Odpověď #5 kdy: červen 24, 2013, 06:42:48 pm »
mne osobne sa tvoj nick paci, ale hlavne/ jedine/posledne/... slovo ma DDDave :) Takze pockaj na jeho vyjadrenie, jednoznacne ocenujem tvoju ochotu zmenit v pripade potreby svoj nick, je vidiet, ze to myslis vazne, GL
„Conane, co je nejlepší v životě?“
„Rozdrtit nepřátele, vidět je utíkat před sebou a slyšet nářek jejich žen.“

LtCol Highlander

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 1141
Re:Přihláška do BiA
« Odpověď #6 kdy: červen 24, 2013, 06:50:23 pm »
Bylo to jen drobne doporuceni, nic vic, nic min. Jsem tu takovej "strazce morálky a pratelskeho ducha". Asi jsem mel pouzit soukromou zpravu, aby z toho nebyla zbytecna rozprava.
Po pravde, doba, kdy jsem všechny znal uz je davno pryc, takze asi takových nicku bude vic. Chapu, ze to byla třeba aprilovka, ale dlouhodobe me to prijde ehm... nedospele. I na internet.... I když chápu, ze clovek nechce investovat zbytecne zlate...
Povest.. ano, spoustu jedincu nas pomlouva. Ale většinou proto, ze nebyly vpusteni nebo byli vyhozeni z ruznych duvodu. Nebo jsme jim nejak "slapli na malicek". A nebo uplne nejčastěji... typicka ceska zavist. Ze vyhráváme, ze existujeme tak dlouho, ze dokazem delat ruzne akce a ja uz nevim co..
Ja beru jako meritko to, ze uz jsme deset let, spoustu lidi uz od zacatku, a ze pritahujeme a nabalujeme další a další rozumne lidicky... a ze se k nam neboji ani nezne pohlavi...

hovadoprase

  • Newbie

  • Offline
  • *

  • 13
  • Osobní text
    Po
Re:Přihláška do BiA
« Odpověď #7 kdy: červen 24, 2013, 08:05:07 pm »
Inu, aspoň jsem na sebe tou diskuzí upozornil  :)
Dospělost přece nemůžeš určovat nickem. To je u mě nedospělé. Poněvadž si myslím, že v hlavě to mám celkem v pořádku, tak si zrovna můžu dovolit takový rozverný nick. Rád bych to už nějak ukončil, vždyť je to taková malichernost.
P.S.- Děkuji Harkonenovi za podporu ;-)

LtCol Highlander

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 1141
Re:Přihláška do BiA
« Odpověď #8 kdy: červen 24, 2013, 08:33:17 pm »
Inu, aspoň jsem na sebe tou diskuzí upozornil  :)
Dospělost přece nemůžeš určovat nickem. To je u mě nedospělé. Poněvadž si myslím, že v hlavě to mám celkem v pořádku, tak si zrovna můžu dovolit takový rozverný nick. Rád bych to už nějak ukončil, vždyť je to taková malichernost.
P.S.- Děkuji Harkonenovi za podporu ;-)

Ber to jako test psychicke odolnosti zajemcu o vstup do klanu  ;)
Podporu mas myslim ode všech, zbytek je jen takova akademicka debata a slovni rozcvička...

Btw: V poradku v hlave? Kazdej z nas je tak trochu Gogo, ne?  ;) A lepe byt trochu blazen, nez si o sobe myslet, ze jsem zcela zdrav a přitom byt okolím vniman jako naprosty cvok...

fudzias

  • Host
Re:Přihláška do BiA
« Odpověď #9 kdy: červen 24, 2013, 09:00:54 pm »
Nick neurčuje, co je to za člověka .... hodně lidí si tanky pouze zkoušeli a ze srandy si dali nicky viz. např. "Chcaldomandoliny, chcaldomalin, hovnovobalu" a dost dalších a někteří jsou i velmi dobří hráči. Je pravda, že toto je dost vulgární nick :D , ale jak jsme psal na začátku, tak nic neurčuje kvalitu hráče.

Mě osobně by nevadil nick, když se člověk bude chovat normálně ;)

hovadoprase

  • Newbie

  • Offline
  • *

  • 13
  • Osobní text
    Po
Re:Přihláška do BiA
« Odpověď #10 kdy: červen 24, 2013, 09:44:26 pm »
Proto píšu "v hlavě to mám celkem v pořádku". To slovo "celkem" tam nechává určitou rezervu  :D
Jasně, každý je trochu mešuge. Ostatně ani trávení tolika času u PC nemusí všem připadat normální.
Taky jsem viděl nick "rotujicivarlata" nebo "voholimtiprdel". Teď koukám, že si je ti dotyční buď změnili, nebo je někdo zablokoval  :)

Godzilla1

  • Host
Re:Přihláška do BiA
« Odpověď #11 kdy: červen 25, 2013, 09:44:04 am »
osobne se v tomhle highlanderovi trosicku divim, ani hovado a ani prase nejsou urazky to ze to nekdo jako nadavku pouziva je vec druha, navic ,doufejme ze budouci BIA kolega, dal jasny rozuzleni jak nick vznikl, muj nick konec koncu je ziskany stejnym zpusobem ... v den kdy jsem sel na premieru godzilly jsem si dom zavadel internet od te doby vsude godzilla

 ;D ale co stejne nakonec rekne svoje DDD

DDDave

  • Administrator
  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 2049
Re:Přihláška do BiA
« Odpověď #12 kdy: červen 25, 2013, 09:54:24 am »
nick je v pořádku :) akorát nevím jak ti budeme na TS říkat :)

Markus Brutus

  • Administrator
  • Sr. Member

  • Offline
  • *****

  • 262
Re:Přihláška do BiA
« Odpověď #13 kdy: červen 25, 2013, 10:08:24 am »
hovado! tu IS7 strilej!!!  ;D
Master of Coin


LtCol Highlander

  • Hero Member

  • Offline
  • *****

  • 1141
Re:Přihláška do BiA
« Odpověď #14 kdy: červen 25, 2013, 10:27:17 am »
hovado! tu IS7 strilej!!!  ;D

A nasledne Ty prase! Ty jsi netrefil...  ;)

A nick je plne vyuzit...
Njn. To me proste nenapadlo.... tak priste nebudu tim hnidopichem...  :P