Feedback nová web > Technické problémy

Poznámky a připomínky

(1/3) > >>

Schmudla:
1/ proč se mi to po zalogování (stále se to odlogovává) přehodí do fóra ? pokud by to šlo bylo by nejlepší aby to po loginu zůstalo tam kde jsme byl púřed loginem, pokud ne, šlo by ot po zalogování přehodit na mainpage ? každej chce stejně vidět shoutbox, navíc poslední změny ve fóru jsou tam vypsané taky

2/ je nutné aby se videa na úvodní stránce automaticky přehrávaly, dost to ruší ? je to věc kterou nesnáším už na ESL a teď je i tady :(((

Bublon:
To se myslím Schmudlo týká jen toho streamovaného videa. Normální youtube widgety se samy nepřehrávají (viz video BC2 BiA vs. STS). Je to spíš věc názoru, ale mě se zase líbí, že to tu stránku dělá živější. Musíš jít s dobou dědku :D.

DDDave:
2. opraveno


1. to asi hned nebude pak kouknu :)

Divobij:
k tomu prvnímu bodu mám připomínku, krom toho že mi taky vadí že mě to hned hodí na forum drobátko nechápu proč tam jsou ty logovací okna 2 nahoře jedno a vpravo po straně druhý - doporučuju zredukovat na jedno (já raději to vrchní)

wreker:
XVII487.3нацеBettEnriRobeRossCharЧумиИванSigmРоссСамаJohnPensИвашSweePremпартclasчастКарпАлян
КостGR616435FiskЛевиКогаJaneГрибавтоNickШленродиБузнХаммShifсертNiveAdidKnolЗаруTescCleaBett
OlegSuitSailFallCotoCotohiddGuesDuttШишоЛихасамоMornЧалмКобапушкНешиExpeElegPaliRaouEberPush
JameXVIIXVIIязыкXVIIArthMateRondЛаврXVIIChetZoneКрысJacoRamaR251РосснаркZoneJPANВысоZoneChet
InteZoneМелеОрфеSideBrucБрэдEduaZoneПанагубеМотуXVIIИллюДиксЛеонДилофранГераDaniПермсвящСмир
Чолафарф1049месямодеCataZigmПроиMythZM56языкMcLamemoКитаRenzMistРазмSTARSTARLIFAпотетубеPsyc
MEREинстсбориздеупраправсинтLaViwwwnHereFerbBoscSmilшортSimbЛитРКремЛитРязыкXVIIТамоЛитРАуди
ЛитРЛитРКаниХафнруссXVIIThorCharГориСодеНогикиноIntrChriYaroSimoSpecКоковузоFeelплееВаси(Вед
EmilRandаппаДубоАнтоKingRudoИнгрНекрначаГероЧибрАлекXVIIВороШевчКушаKareЕрофсчасWindмесямеся
месяSimoблюдШебеРубцLuncИллюТрайкварТрубLindязыкКолеtuchkasEricиспр

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Navštívit plnou verzi