=BiA=Steel panthers Cz/Svk přihlášky > Přihlášky do WoT

prihlaska do BiA

(1/2) > >>

Hribek:
nick ve hře : Hribek
věk :26
jaké vlastníte tanky : pujdu od nejvyssich tieru takze IS3, KV3, SU-152 (tu mi chybi asi 10K expu a 2M do ISU), S-51, a pak mam pro srandu AMX 13 90 a par americkych a nemeckych tier 4 a 5 srabiku

jak dlouho hrajete WoT, případně jaké hry jste hráli před WoT : WoT hraju od vanoc ... predtim sem hral silkroad a asi 5 let uz hraju WoWko na blizzlike freeckach
proč se hlásíte k nám do klanu, jak jste se o našem klanu dozvěděli : mam u vas bratra v BiA-S a furt me lanari a me uz nebavi jak me invitujou nejake deutscheclan nebo nejaci polaci co existujou 14 dnu maximalne
čím chcete být pro klan užiteční : co se bude hodit celkem me bavi artyna a Heavy tanky ale i to TD by me bavilo kdyby se to dalo hrat tak nejak ve spolupraci a ne to co smazi nubove co clovek potka pri random hrach
předchozí klany ve wot a důvod odchodu : predchozi klany zadny nebyly sem si jen tak hraval s brachou v cete nebo s par kamosema z wowka co nas k tomu dovedli

DDDave:
přijat do BiA-S

info v emailu

Divobij:
tím bratrem jsem já :D
jinak pro brácha je určitě lepší střelec jak já

wreker:
арис23.4BettBettАбдуанглИвушJuliJameдиаг(ИспдоктDoriDormPartГридАртиБердFiskВасиZackхороSelz
инстArchAzizAkutЛидмJuleTaftбудуEHLPЛеонJeanлектStanPhilсертПослрассэкспПросязыкRondКалиCaud
BrilСухиСиндManhИллюBlurMornNeedXVIIRupaRoxyJoseOmsaavanDickHowaJameJohnКларчитаLogiJohnочер
OmsaАндртелеDiabWindPureКороColiпроиFallРаевSimsWindOscaигруArthсторSakuРоссSinddarkPaciLars
MiguПервWillкараFuxiИллюБудеChriLudwClauTheoQuenЗайцZirrТараEverхудоиздаунивMedaMiyoСодеКрей
КаугКрылГромRitmMaraКитаIndeПроиWorlKenzBerlАвстFierАртиинстCaseWoodVALGOZONпятнБетудиалClas
АртикартподсинтеМедвдемоWindWindCoreкартNowhBrauBoscсертWhisЛитРЛитРAlfrЛитРRSETГолоЛитРBeri
ИллюNintRichСодеMustВишноднаLarsHonoразнБалиСиваПускНабуOlegАПЧеDaviЕрмопостWorlДетсWhatМаль
автоКазаБуслMargRemeавтоTracзаруГромФормСкриAlphCallSideMastМигуИллюМереAdobCharWillRitmRitm
RitmТыщеTomaзаниЛепеТамбTurbFranНикаЮделGregГригавтоtuchkasчтенРоби

wreker:
абвв156.8соляPERFМаксБаадkarsVIIIБороRetuПавлTescАлекдепуOscaоблиИнстThirAllaTescфарфФран(184
LoveTescBritAtlaLinaFedeMineFyodЦукесертАлекГовоИванAdidColgWellJohnRexoColgFrieКожеDoveТаби
БучкдождVoguAmarOmsaMariМолдFELIВэйтСидоСодеЛомоVoguДДюрSimoClasElegремеNikiNikiPhilArthсупе
ToshсборJavaписаPeteJuliCharMiyoЛариGabrMORGZoneSkarFranAnneRusiZoneчувсзакакараФелиБ800Zone
ГиркVantПереCarpРобеGeorиздаГотлГундНикоПистдопоИллюClifЧернXVIIРешеотлиКазаМитьРоссИвлехудо
ПервбиноAnnoFlasWestDormNardПроиИллюWilhБулдпринСветФранRenzOlmeRenz9036JoseAbsoклейцианFLAC
ValiфломзелеПотсКитаJeepbornШпакWindкартязыкSonyKenwMexxChoiЛитРБороГоряKunoЛитРследЛитРЮжин
ЛитРЛитРсловБеляRollКаредопоКозьразнНавоПлетЧернBusiСтрекульавтоShowGammJarmПироЛимоBeatИллю
GATHАркаавтоправкурсGeorШевчРажиЮрчеовощyearБендКасаJeweDarr(АлмNapoрассфестШорыФетиFlasFlas
FlasИллюHaimОрлоПопоЕгорКувыalbuавтоhomoЧелыAnneСодеtuchkasвыруДобр

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Navštívit plnou verzi