=BiA= Steel Panthers

Koš => For Honor => Téma založeno: DDDave kdy Leden 23, 2017, 08:56:34 am

Název: Beta hry For Honor
Přispěvatel: DDDave kdy Leden 23, 2017, 08:56:34 am
Čtrnáct dní před vydáním For Honor, přesněji od 26. do 29. ledna, proběhne ještě jedno kolo uzavřeného betatestu, který nejspíše představí už všechny hratelné třídy bojovníků a bude společně s ním spojená i nadstavba v podobě soupeření jednotlivých frakcí jménem War of the Factions. To vše oznamuje krásný, atmosférický trailer, který připomíná, že pojem cti je relativní, tím spíš, když sledujete hromadu mrtvol a nekončící boj.

Registrace do uzavřeného betatestu :   https://scars.forhonorgame.com/en-GB/index.html (https://scars.forhonorgame.com/en-GB/index.html)

(http://im.tiscali.cz/games/2017/01/11/752932-for-honor-653x367.jpg)


web hry :  https://www.ubisoft.com/en-US/game/for-honor/ (https://www.ubisoft.com/en-US/game/for-honor/)


Do uzavřené bety se můžete přihlásit na těchto stránkách, kde si jistě povšimnete i toho, že se můžete rovnou přihlásit i k nějaké frakci. To souvisí právě se zmíněnou akcí War of the Factions, která probíhá během uzavřené bety následovně: Při registraci či spuštění bety se přihlásíte k rytířům Železné legie, samuraji Císařství úsvitu a Warborn (směle vás vyzývám k vymyšlení překladu, který nezní bizarně či směšně) Vikingy.

https://www.youtube.com/watch?v=6qC9HfzIZIM (https://www.youtube.com/watch?v=6qC9HfzIZIM)

V betě pak můžete hrát za bojovníky z jakékoliv z daných frakcí, ale dosažené úspěchy se počítají jen té, k níž jste se na začátku přihlásili. Cílem War of the Factions je ovládnout co největší území. Každá frakce bude mít své území, které půjde přebírat pomocí investice War Assets, které získáváte na konci zápasu – čím více se vám dařilo, tím víc jich dostanete. Následně je můžete utratit všechny za postup v jednom konkrétním území, na které bude mapa rozdělená, a nebo je rovnoměrně rozdělíte mezi všechna frontová území.

Všichni, kteří se zúčastní bety, dostanou unikátní emblémy, které si mohou dát na štíty, zbroj apod. Navíc se dá čekat, že vítězná frakce dostane ještě nějaký bonusový emblém. Je také možné, že celá War of the Faction je testem širšího systému, který bude nasazený do plné hry a proběhne v rámci sezón, podobně, jako kdysi takto fungoval PvP multiplayer Guild Wars. For Honor vyjde 14. února na PC, PS4 a Xbox One.
Název: Re:Beta hry For Honor
Přispěvatel: CerVus kdy Leden 23, 2017, 02:50:37 pm
Už by ale mohli uvolnit ke stažení beta klient. Si umím představit, že to bude mít 40GB a stahovat to bude peklo jestli to uvolní den předem.
Název: Re:Beta hry For Honor
Přispěvatel: HARK0NEN kdy Leden 23, 2017, 03:39:43 pm
Fakt si myslite, ze vas to vydrzi bavit? Mne to pripadne ako dost stereotypna rubanica, ako nic proti rubaniciam... Strasne mi to pripomina jeden mod, ci gamesu? Chivalry sa to myslim volalo
Název: Re:Beta hry For Honor
Přispěvatel: CerVus kdy Leden 23, 2017, 04:00:32 pm
Já to chci jen vyzkoušet. Co jsem koukal na videa tak to má beztak konzolové ovládání a to je na PC v 99% příšerné.
Název: Re:Beta hry For Honor
Přispěvatel: littleplayer kdy únor 01, 2017, 09:23:39 pm
Hlavne ten systém útoku a obrany je divný. Na PC určite.  A tiež sa obávam stereotypu po nejakých sto bitkách. Za mňa je plná cena určite prehnaná.
Název: Re:Beta hry For Honor
Přispěvatel: Mildar kdy únor 12, 2017, 11:10:48 pm
Je tu nejaky jiny magor co si to koupil, nebo z cele BiA budu hrat sam?
Název: Re:Beta hry For Honor
Přispěvatel: Arsten kdy únor 13, 2017, 07:22:22 am
Mam koupeno budu hrat tez.
Název: Re:Beta hry For Honor
Přispěvatel: DDDave kdy únor 13, 2017, 08:19:27 am
Mám koupeno :)


Hra je dobrá ale dost těžká takže spousta lidí odradí hned na začátku.
Název: Re:Beta hry For Honor
Přispěvatel: Kazar kdy únor 13, 2017, 11:33:59 am
Ako napríklad mňa. Skúsil som open betu a okrem toho že to bolo len bohapusté mlátenie, malo to taký dosť ťažký štýl zameraný hlavne na reflexy a predvídanie. Vyzerá to tak že svojho súpera jednoducho umlátiš ale v skutočnosti ho musíš prechytračiť (v angličtine je na to lepší výraz "outsmart your opponent"). No už ani nemám chuť ani čas sa učiť niečo nové.
Název: Re:Beta hry For Honor
Přispěvatel: Mildar kdy únor 13, 2017, 06:06:03 pm
za jakou pojedeme frakci? Ja osobne vzdy preferoval vikingy
Název: Re:Beta hry For Honor
Přispěvatel: Mildar kdy únor 14, 2017, 12:35:29 pm
Tak uz jsem viking. Mimochodem kdyz si to koupite pres steam, muzete u steam controller popuzivat SCAPI. A musim rict ze steam controller je ted asi nejlepsi ovladac co jde
Název: Re:Beta hry For Honor
Přispěvatel: DDDave kdy únor 16, 2017, 08:09:31 am

Tady máte docela užitečný link ohledně mety ve hře ......


https://rankedboost.com/for-honor/tier-list-best-classes/ (https://rankedboost.com/for-honor/tier-list-best-classes/)